Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Rangi użytkownika forum - zmiany.

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Rangi użytkownika forum - zmiany.

    Witam,
    Ponieważ coraz częściej pojawiają sie pytania typu: "czemu mam rangę kandydat na bieszczadnika, itp - a chodze np. 30 lat po Bieszczadach", doszlismy do wniosku, że są to uwagi jak najbardziej uzasadnione, szczególnie jeśli rangi traktowane sa poważnie, bo przeciez nie wszyscy przywiązują do tego wagę - zatem poniższe nie dotyczy przeciwników rang jako takich w ogóle.
    Tu są poprzednie dyskusje na ten temat i zdania zarówno zwolenników jak i przeciwników: http://forum.bieszczady.info.pl/bieszczady1063.html

    Od dziś wprowadzone zostaja nowe rangi oraz inny sposób "premiowania" rangami najbardziej aktywnych w temacie Bieszczady użytkowników.

    1. Nowy forumowicz nie otrzymuje żadnej rangi.
    2. Od 20 postów forumowicz otrzymuje rangę:: Bieszczadnik.

    Na tym kończą się rangi (ranga) nadawana automatycznie, a uzalezniona do tej pory od ilości postów. Wyższe rangi od Bieszczadnika, będą nadawane najbardziej aktywnym, zasłuzonym dla forum, pomagającym innym uzytkownikom poprzez merytoryczne odpowiedzi na pytania, obeznanym w temacie jakim są Bieszczady, itd.
    Krótko mówiąc, ktoś kto ma 1000 postów, może mieć znacznie niższą rangę niz osoba która napisała 100 postów. Nie oznacza to jednoczesnie, że pisanie luźnych postów jest niemile widziane - wręcz przeciwnie, bo forum to w końcu przede wszystkim rozrywka. Nie będzie ono jedynie "nagradzane" automatycznym awansem, jak to miało miejsce do tej pory - wydaje się, że jest to system bardziej sprawiedliwy (są przykłady Bieszczadników, ktorzy nie napisali ani jednego posta o Bieszczadach). Czy sprawdzi sie w praktyce - pewnie czas pokaże.
    Powyższe zmiany Rada Ministrów przedłożyła do podpisu Prezydentowi, który poprawkę podpisał i wprowadził w życie z dniem dzisiejszym
    Wszelkie propozycje i uwagi mile widziane. Kubły pomyj mniej, ale tez jakoś się doczyścimy
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Ja jesli mozna, to poprosze o wykreslenie mojego statusu bom nie godzien statusu Bieszczadnika a poza tym takie "statusowanie" nie jest mi do niczego potrzebne.
    Z góry dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Proponuję, aby najbardziej kontrowersyjnym dyskutantom nadawać status "tołhaj". Będzie ich obowiązywać do czasu odbycia pielgrzymki na KIMB.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    No ja chyba także poproszę o korektę mojego statusu, bo tez nie czuję się go godna.
    A ponieważ jest okres Bożego Narodzenia i spowiedzi, więc oświadczam, iż to że umieszcałam tu posty to mea culpa , mea culpa, mea maxima culpa, i prosze o wybaczenie, obiecuje się poprawić. (A to, ze umieszczałam tu wierszyki, to w ogóle o pomstę do nieba woła).

    No i dla wszystkich Bieszczadników, niebieszczadników, Tołhajów, Pisarzy, Wyjadaczy i bezstatutowców życzenia pogodnych i wesołych Świat Bożego Narodzenia
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    A ja przeciwnie: czuję się niedowartościowany i niesłusznie już powtórnie zdegradowany.
    Najpierw byłem "starszym bieszczadnikiem wyjadaczem", później "bieszczadnikiem wyjadaczem", a teraz tylko ... "bieszczadnikiem".

    Podejmę stosowne działania rewindykacyjne, ale dopiero ... w przyszłym roku.

    Obecnie bowiem również życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2005 R. Nacieszcie się prezentami spod choinki, odpocznijcie, najedzcie i napijcie, a potem dobrze się bawcie na Sylwestra.
    I obyśmy się wszyscy w zdrowiu i dobrym humorze spotkali w Bieszczadach w przyszłym roku !!!
    :D
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #6
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Witam!

    Na wstępie - dziękujemy za życzenia [mówię w imieniu swoim i tych którzy nie podzekują] sam skladam też najlepsze życzenia - wszystkiego najlepszego.

    Teraz w kwestii rang.
    Temat był już wałkowany ze 20 razy.
    Czy wyście powariowali? [do Zosi_samosi i Doczu)

    Jeśli dyskusja będzie się rozwijać na zasadzie że za 100 postów jest coś a za 6000 coś innego nie dojdziemy nigdy do ładu.
    Istnieje maszyna na forum która nic nie robi tylko liczy posty - na tej podstawie przyznaje
    rangę [wiem złe słowo - może status byłby lepszy - też źle] - NIE JEST TO OCENA WASZEGO DZIAŁANIA NA FORUM - jeśli brać pod uwagę merytorykę wypowiedzi.
    Skoro jest to forum bieszczadzkie to jaki ma być opis przynależności do grupy userów którzy napisali określoną liczbę postów?
    Leniwy jestem i nie chce mi się wymyślać.
    Szkoda się rozdrabniać - jest jeden status i cześć - bez podziału na starszych i młodszych.
    "Nie jestem godzien / godna" - naczytali się Bieszczadzkich Zakapiorów i wydaje się że aby być bieszczadnikiem trzeba jeść bociany i pić herbatę z kory!!!
    A u nas wystarczy napisać 20 postów i już...
    Jest się bieszczadnikiem - bez zbędnych formalności i certyfikatów.

    Zajmijmy się konstruktywną dyskusją na tematy poruszane na forum, a nie bijmy piany wokół statusu, opisu, rangi - czy jak to zwał.

    Wydaje mi się że to dobre przesłanie na nowy rok :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Admin:
    "Nie jestem godzien / godna" - naczytali się Bieszczadzkich Zakapiorów i wydaje się że aby być bieszczadnikiem trzeba jeść bociany i pić herbatę z kory!!!
    Darku, tu już przesadziłeś. Bocianów jeść nie można, gdyż grozi to katastrofą demograficzną.
    A co do herbaty z kory ... Jeśli zostanie wzmocniona "po bieszczadzku" i w słusznej proporcji, to czemu nie ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Bocianów jeść nie można, gdyż grozi to katastrofą demograficzną.
    jJakoś jednemu z Zakapiorów to nie przeszkadzało :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Może zrezygnować ze statusu w ogóle? Będzie "święty spokój", wszyscy będą zadowoleni. Miarą jakiegokolwiek zaangażowania w sprawy Bieszczadów będzie liczba postów oraz ich treść, która jest zawsze do wglądu.

    Serdeczne życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich, którym Bieszczady bliskie!
    Pozdrawiam.
    Polej

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Veto.
    Rangi być muszą. I im ich więcej, im bardziej skomplikowany sposób ich nadawania - tym lepiej.

    A gdyby ktoś chciał wejść na szybszą ścieżkę awansu - proszę bardzo. Niech zdaje wirtualny egzamin ze znajomości Bieszczad. Niech np. napisze i zamieści na forum esej nt. swoich pobytów w Bieszczadach. Minimum 2 strony.
    A my ocenimy i demokratycznie zadecydujemy.

    Niech żyje biurokracja.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zmiany w Chmielu
    Przez maciejka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 23:42
  2. [Czarna] Gdzie te zmiany
    Przez yorick w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-09-2005, 11:41
  3. Rangi - kwestie organizacyjne jeszcze
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 26-05-2004, 15:40
  4. Echo - zmiany
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-03-2003, 19:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •