Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Wątek: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

  1. #71
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2011
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

    A ja mam jeszcze dwa techniczne pytania. Przyjeżdżając pociągiem na 22:00 do Worochty, gdzie tam znajdę jakiś tańszy nocleg? Kiedyś spałem na dworcu w jakims pokoiku ale był to chyba pokoik dla kolejarzy czy cos w tym stylu i pani niechętnie nas przyjęła. Jeśli tam się nie uda to gdzie?

    Drugie pytanie to nocleg namiotowy w sierpniu nad Jeziorem Niesamowitym. Czy prawdą jest, że pojawiają się tam strażnicy i każą płacić sztraft? Jeśli nie tam, to może nad jeziorko pod Gutyn Tomnatykiem?

  2. #72
    galert
    Guest

    Domyślnie Odp: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Nawet o ile camping takowy znajdziesz....zapewne infrastruktura (np. sanitariaty ) odstraszą Cię !!! .Jak poprzednicy - też rozbijam się na dziko, w wielu wariackich wariantach czasem. Nigdy nie zdarzyła mi się żadna przykrość....tylko czasem można zmęczyć się gościnnością i brataniem (..ech..ta horiłka ....)
    No dobra, ale jak to wygląda w praktyce? Zostawiam auto na poboczu i rozbijam obok namiot? Czy trzeba gdzieś zjechać wgłąb "na step"? W sumie to chodzi mi tylko o dwie-trzy noce, ponieważ wcześniej będę w górach ze znajomymi. Potem sam zamierzam pozwiedzać wymienione wcześniej miasta, w miarę czasu, mozliwości. Nie wiem czy w takim Drohobyczu, Żółkwi bez problemu od ręki znajdę jakąś kwaterę na jedną noc...? Dlateogo rozważam namiot, który i tak będę miał. A pierwsze co przychodzi do głowy to jakieś pole namiotowe...

    Jeszcze jedno, które przejście graniczne najlepiej atakować w czwartek po poludniu/pod wieczór własnym prywatnym autem wracając z Ukrainy? Jakie formularze należy wypełnić przy wjeździe na UA? Po jakiemu tam jest napisane?
    Ostatnio edytowane przez galert ; 29-07-2013 o 00:53

  3. #73

    Domyślnie Odp: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

    Hej, czy ktoś może orientacyjnie powiedzieć ile dni zajmie przejście trasy Dżembronia - Pop Iwan - Howerla - Pietros - Kwasy pokonując średnio dziennie 15-17km ??

  4. #74
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

    3-4 dni.

  5. #75
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był

    max 3 dni. Bez zbędnego pośpiechu. Wychodząc rano z dżembroni jesteś w stanie w okolicach Howerli zanocować. Drugi nocleg na hermanieskiej we wiacie lub okolicach. Trzeciego dnia Pietros i zejście do Jasinii lub Kwasów.
    Przy większej spinie styknie 2 dni. Jednego dnia dojście na Howerlę i tam zanocowanie lub tuż za, a drugiego Pietros i zejście do Jasinii lub Kwasów.
    http://www.doczu.pl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady ukraińskie
    Przez darekurban w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-09-2011, 13:33
  2. Kto był na BA!!!!
    Przez BIESY1 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 26-03-2008, 15:11
  3. Bieszczady Ukraińskie ?
    Przez Alexandra w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 25-05-2007, 09:42
  4. Ukraińskie Bieszczady
    Przez dzidowa w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-08-2005, 19:16
  5. Kto był w Dydiowej ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2003, 20:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •