Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Błąd na liście Wildsteina

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Błąd na liście Wildsteina

    Błąd na liście Wildsteina

    To skandal, że nie ma mnie na tej liście. Ściągnąłem ją sobie z internetu (adresu nie podam), zapisałem na dysku, sprawdziłem siebie samego (tzn. dokonałem dzikiej autolustracji) i ... głębokie rozczarowanie.

    A przecież tajemnicą poliszynela jest, iż

    1) jestem w Bieszczadach wirtualnych (i trochę w realnych też) znany jako SB, a co ten skrót oznacza, to chyba nie muszę wyjaśniać;

    2)do czasu postów Felixa („cytatów Felixa”) byłem na tym forum tzw. uśpionym agentem Urzędu Gminy w Czarnej;

    3) ci, którzy czytali wymianę zdań pomiędzy mną a Felixem, wiedzą że zdemaskowałem Prezesa Związku Ku(chmistrz)ów działając operacyjnie z inspiracji i w obronie czarneńskiego Związku Macic;

    4) życiowym moim sukcesem było rozpracowanie Długiego (Bolesława Mołojca), czym przyćmiłem wszystkie sukcesy Klossa i Stirlitza, już nie wspominając o takich pionkach, jak Czechowicz czy Zacharski;

    5) dzięki moim tajnym, zakulisowym działaniom, członkom (a w zasadzie członkiniom) tego forum rodzą się wyłącznie dziewczynki; :D

    6) swego czasu pierwszy odkryłem wielkopolskie pochodzenie Miśki z Otrytu i wyjaśniłem, jak się należy zachować, gdy Miśka zacznie robić loda;

    7) w 2002 r. osobiście zwołałem I KIMB, nadając mu (w tajnej, niepublikowanej części regulaminu) charakter nowego Paktu Antykominternowskiego;

    itd., itp.

    I teraz nie ma mnie na TEJ liście ???!!! To oburzające. I niesprawiedliwe.

    Ps. 1. Zanosi się na to, że jednak uda mi się przyjechać na IV KIMB. Zamierzam przeprowadzić tam akcję werbunkową na szeroką skalę. Przed wyjazdem przypomnę sobie w tym celu (tzn. jeszcze raz przeczytam) „Akwarium” Suworowa.
    Ps. 2. Rozumiem, że Dołżyca (miejsce IV KIMB), to jest ta Dołżyca k/Cisnej, a nie Dołżyca k/Komańczy ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie

    Wchodząc do pracy w czwartek usłyszałem że: "jesteś czysty, ale Twoja rodzina jest podejrzana". Nie wiedziałem o co chodzi ale szybko się wyjaśniło. :)
    Nie przejmuj się tym bo ja też wyczaiłem iż nie ma na niej faktycznych donosiceli SB i głównie UB i nie tylko, np ludzie, którzy donosili na Misiową z Otrytu i okolic Przysłupia. Okazało się dzisiaj że podali wiadomości w I programie PR że zawody wyścigów psich zaprzęgów w Przysłupiu nazwali "Śladem Niedźwiedzia" a dokładnie nie sprawdzono jego płc! Ale to jest pikuś bo mojego sąsiada nawet nie ma z pierwszych dwóch liter nazwiska! Za to Kmicica aż 2 razy podali a obecna władza jest czyściutka!

    pozdrawiam

    J. Lupino

    P.S.

    Myślę że na tą listę powinniśmy przymknąć oko i spotkanie w Dołżycy (koło Komańczy oczywiście) będzie odbywać się wg regulaminu i stawią się wszyscy forumowicze łącznie z zakonspirowanymi agentami wywiadu wojskowego.

  3. #3
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    A pozatym jak chcesz to podam Ci lokalizację do listy na której to widziałem Twoje nazwisko również - obok Kopernik zresztą która to jak wiadomo też była w SB!
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  4. #4

    Domyślnie

    i też była kobietą :)

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    A pozatym jak chcesz to podam Ci lokalizację do listy na której to widziałem Twoje nazwisko również - obok Kopernik zresztą która to jak wiadomo też była w SB!
    Nazwisko - tak (występuje 2 razy), ale imiona różne. Nie mogę się więc nawet podszyć pod żadnego z tych dżentelmenów i udawać, że to ja. Nie mogę się też niestety pochwalić koneksjami rodzinnymi, gdyż nie kojarzę, aby któryś z Nich mógł być chociażby jakimś znanym mi krewnym.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #6
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Druchu Jastrzębia.
    Spotkasz się raz z moją skromną osobą i będziesz na wszystkich listach.
    Mylisz się, kojażąc mnie z osobą tego dzieciucha Ałganowa. Zawsze bliżej mi było do Al Fatah, Tupamaros, czy Black September.
    Długi

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    I tylko patrzeć jak Al Kaida zacznie swoje ogłoszenia dawać na naszym forum.

    Ale będzie wzrost oglądalności - już się cieszę :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8
    okularnik
    Guest

    Domyślnie

    Temat postu: Błąd na liście Wildsteina
    Witam,

    Nie musisz się martwić! Ta lista nie jest listą tego co podajesz. Jest nieskończona i dotyczy tylko części nazwisk z dawnego województwa mazowieckiego. Jak będzie kompletna to być może się tam znajdziesz. A jak nie! To prawodopodobnie podlegaleś bezpośrednio Kiszczakowi. Takie tuzy są niezatapialne. Ze służb za życia się nigdy nie wychodzi.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Okularnik:
    "To prawodopodobnie podlegaleś bezpośrednio Kiszczakowi."

    Ty mnie nie obrażaj. Wiesz dobrze, że to Kiszczak mnie podlegał, a nie odwrotnie.
    A i to nie bezpośrednio. Przekazywałem mu polecenia za pośrednictwem 3 generałów.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #10
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie

    Uwaga przeszukiwacze list i listów:
    Wtajemniczeni wiedzą, że najtajniejsze spotkania SB i Długiego odbędą się w stosownym terminie na Polanie Kruka. Ałganow stanie na czatach na wypale i będzie wiedział, że w promieniu ... odbywa się.... Tylko Stirlitz mógłby się domyślić w jakim promieniu. Istnieje podejżenie, że SB część swej wiedzy przekazał Stirlitzowi i stąd jego niezwykła i precyzyjna domyślność. 13.44, poniedziałek, Długi obmyśla skład nalewki na spotkanie z SB.
    13.44.35 Długi już wie, to będzie czysty spirytus.
    Sekretne pozdrowienia
    Długi

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Drewniane cerkwie z Karpat na liście UNESCO
    Przez bartolomeo w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-06-2013, 22:05
  2. Tropem jesiennych liści na Pikuju
    Przez lukasz-l w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 10:36
  3. Na szczęście
    Przez diabel-1410 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 21:59
  4. Cerkiew w Smolniku nad Sanem na liście UNESCO
    Przez Misieg w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 22:50
  5. Nowy obiekt na liście UNESCO
    Przez Basia Z. w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-12-2007, 12:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •