Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Wątek: KIMB IV - KONKRETY

  1. #21
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jagna
    Drogi adminie - da się coś wykombinować?
    Ale co? Miejsce jest. Czas jest - teraz pozostaje spokojnie czekać.
    Chyba że trzeba ustalić jakieś szczegóły jeszcze...
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    kochani!!!! Gdzie w Dolżycy się to ma odbyć!!!!!?????Chodzi mi o przybytek!! chcialbym zawczasu zarezerwować sobie gdzieś spanko....

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    kochani!!!! Gdzie w Dolżycy się to ma odbyć!!!!!?????Chodzi mi o przybytek!!
    To może przeczytaj cały wątek? :) Inaczej następne pytanie z kolei będzie: gdzie jest Dołżyca, kiedy ma się to odbyć, o której godzinie, kto będzie, itp :)
    p.s- przybytków w Dołżycy na pęczki, trafić ciężko będzie :) Skręcisz w drugą ulicę z głównej w prawo, miniesz taki wysoki hotel ****, potem zobaczysz stacje benzynową - to juz będzie blisko. Od stacji pójdziesz w kierunku pętli MPK,za nią w lewo obok kina i cukierni. Teraz 500m prosto i jesteś na miejscu
    Sorry, MSPANC :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Zdziwiony jestem Piotrze Twoją zgryźliwością....na szczęście mam poczucie humoru :D
    Niestety nie mam dostępu do netu obecnie i zaglądam tu sporadycznie i nie na długo... Z tego względu nie mam możliwości przejrzenia kilku całych wątków.
    Liczyłem na pomoc.... Dzięki
    Poza tym w tym wątku, mimo tematu, konkretów żadnych ni ma....

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    Zdziwiony jestem Piotrze Twoją zgryźliwością....na szczęście mam poczucie humoru :D
    No widzisz - inni tez moga miec poczucie humoru, dlatego nie zwij go zgryźliwością, bo i nią nie jest. Wiem, moje poczucie humoru cięzkie bywa czasem - ale wierz mi, że zazwyczaj do zgryźliwości mu daleko i na karb poczucia humoru raczej moje posty składaj.
    KIMB teoretycznie jest w Dołzycy k/Komańczy w Pantałyku. Innych bud tego typu tam niet. Znajdziesz łatwo: raz wpisz w google dołżyca-pantałyk, trafisz na Irka strone gdzie sa zdjęcia. Dwa: na miejscu łatwo poznasz - jasny budynek,jak ze zdjęć - dawniej była to szkoła podstawowa.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    hehe dzięki, właśnie wykorzystywałem swoją jedyną przerwę między wtłaczaniem wiedzy studentom na przedzieranie się przez trzy wątki naraz.... Oszczędziłeś mi następnych kilkanaście monut....
    Jak to będzie z rezerwacją???Chyba się tam wszyscy nie zmieścimy....

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    Jak to będzie z rezerwacją???Chyba się tam wszyscy nie zmieścimy....
    Ano pewno kto pierwszy ten lepszy :) Jednak skoro tam jest 50 miejsc to chyba nie będzie tak źle (będzie tyle osób?) Poza tym nie wszyscy będą tam nocować.
    W ramach informacji praktycznych, w najbliższej odległości są m.in:
    schronisko w Komańczy, ośrodek "Pod Suliłą" w Rzepedzi, LW w Woli Michowej, dla hardcorowcow Chata w Łupkowie i sporo kwater prywatnych (Komańcza). Nie bój nic.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Nie bój nic.
    Znaczy, że gospodarzu przenocujesz TWA1 jak nie znajdzie miejsca? Przyjedziesz z psem? Chce go poznać!
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiczka
    Znaczy, że gospodarzu przenocujesz TWA1 jak nie znajdzie miejsca?
    TWA1 po to nazywa się "1", żeby sie nie dało jakimś tam inszym sektom
    Powaznie mówię, że warto dość wczesnie zarezerwować nocleg, bo jak sie okaże że bedzie wiecej ludzi, niż mi sie wydaje, to rzeczywiscie moze byc problem. Minus jest taki, że jak sie ktoś nie załapie na Pantałyk,to zostanie mu Komańcza - a to jest jakby nie było 5km, drałowania "asfaltem" lub Rzepedź (10 na okrągło). Chyba,że każda grupka nocująca poza Dołżycą bedzie dysponowała kierowcą, bo pod wpływem nie radzę jechać - ostatnio tam sie też ostro wzieli za kontrole i na główną droge lepiej nie wyjeżdzac, nawet po 1 piwku, tym bardziej że trzeba przejechac obok strażnicy SG, a chłopaki sie nudzą
    Czy będę z pieskiem to nie wiem, bo i nie wiem czy w ogóle będę, dużo czasu jeszcze zostało, ale jakbym czasem był, to miejsca w Pantałyku nikomu nie zajmę - wiesz co ja jak kot - inszych ścieżek zawsze szukam i sie zadekuje gdzieś w pobliżu pewnie, żeby mieć dobry punkt obserwacyjny i szerokie pole widzenia dla kamery - "Wioche marzeń" przy okazji bede kręcił Rozważam też opcje typu namiot, zakladając że końcem maja to juz upały będą. BTW: A może by tak jakieś nowe głosowanko? :) Żeście musieli takie zad..e wybrać :P
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    "Wioche marzeń" przy okazji bede kręcił Rozważam też opcje typu namiot, zakladając że końcem maja to juz upały będą. BTW: A może by tak jakieś nowe głosowanko? Żeście musieli takie zad..e wybrać

    Będzie wazelina;-D czy ja już mówiłam, że ciebie tego ten? Nie? To mówię.

    I masz przyjechać. Justynę przebłagaj! No!
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 10:16
  2. Bieszczady I raz ;-) - konkrety:-)
    Przez HappyMan w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 21:16
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 22:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 17:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 17:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •