Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 94

Wątek: KIMB IV - KONKRETY

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez długi
    U mnie decyzja, czy mogę jechać zapadnie na 48 godzin przed wyjazdemi
    No u mnie podobnie, ale jesli obejdzie sie bez jakichs specjalnych wypadków losowych, to nie powinno byc źle.
    To było 25.08.2004. Czyli jednak nie Ty. Fotke jak najbardziej możesz podesłać :) W latach 1971-1995 byłem w Komańczy 3-8 miesięcy każdego roku, 1995-2004 też całkiem sporo, więc kto wie :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #42
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,359

    Domyślnie

    widać coś???
    Długi
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg t.jpg (11.2 KB, 70 odsłon)

  3. #43

    Domyślnie Pyt

    1. Czy nie będzie problemów z rozbiciem się gdzieś w okolicy "na dziko" (żadnego PN nie ma) ? Czy mam brać ze sobą siekierę "na negocjacje".

    2. Ze swojej strony mogę zaproponować poprowadzenie kilku sesji RPGowych. Najchętniej w Warhammera, bądź Monastyr. Proszę o kontakt zainteresowanych via email. 36ggz[małpa]wp.pl

    3. Jeśli chodzi o pomysły inne. To oprócz tradycyjnych proponuję :
    konkurs bajęd Bieszczadzkich. Możnaby je potem spisać i dołączać do śpiewnika, bądź wydać w małym nakładzie. Patrząc na grono forumowe to każdy bieszczanik ma jakieś historie za pazuchą.

    4. Pytanie do 3miastowych.? Kiedy jedziecie i czym. Bo chcę wiedizeć kiedy ja i moja banda mamy zrobić napad.
    Pozdrawiam z dalekiej północy,
    Marcin.

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ezechiel
    chcę wiedizeć kiedy ja i moja banda mamy zrobić napad.
    To moze w tym roku jakaś mała rundka paintbala spotka się z większym zainteresowaniem??

  5. #45
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie słowackie wino

    W odniesieniu do tekściku o alkoholach to pozwolę niezgodzić się z tekstem że słowackie piwo to tylko Smadny Mnich.... Produkują tam całą masę naprawdę dobrych piwek, jeżdżę tam o kilkunastu lat, w różne miejsca i co nieco w tym temacie się orientuję
    Poza mnichem polecam Zlaty Bażant, Kelt, Saris, ciemny Steiger i wiele innych!!!!
    Zaś jeśli idzie o wino, to Nitranskie Knieża to sikacz!!! Polecałbym całkiem niezłe Tokaje z południowo-wschodniej słowacji, oraz niezwykły wybór naprawdę świetnych wytrawnych białych i czerwonych win z okolic Bratysławy-Pezinku, Sturova. Można je bez problemu kupic w większości supermarketów i "lepszych sklepów". Poza tym na Słowacji istnieje zupełnie zapomniana u nas "tradycja" kupowania wina z beczki. W każdej nieco większej miejscowości można spotkać szyld "SUDOVE VINO" gdzie za max 50-60 koron można kupić litr całkiem przyzwoitego wina (najlepiej kupować vino akostni). I tu widziałbym pole do popisu dla KIMBowych "zaopatrzeniowców". Jeśli uda mi się dotrzeć, to przywiozę parę buteczyn wina od znajomego winiarza z Pezinku...Jedna będzie dla Długiego (pozdrawiam!!!!!)
    Uff dużo tego, pozdrawiam i do zobaczenia/usłyszenia

  6. #46
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,359

    Domyślnie

    Moje młodsze dziecko zostało piwowarem. Jeżeli przyjadę, to na pewno z piwem domowym. Zobaczymy jak ma się własna produkcja do przemysłu.
    Damian, dla mnie białe.
    Długi

  7. #47
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xiro
    To moze w tym roku jakaś mała rundka paintbala spotka się z większym zainteresowaniem??
    iha... :) że tak to ujmę w sposób mało kobiecy :P... aczkolwiek jest już turniej na wałki... :D.... (łatwiej dostarczyć wymagany sprzed turniejowy... )......

    Co się tyczy alkoholizowania się w trakcie... hm.... czy w związku z ewentualna dostawa piwa od sąsiadów....mam odwołac dostawę "Smrekówki"? ... :P

    kobita
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  8. #48
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Dlugi a jakie masz preferencje co do szczepu? Chardonnay, Sauvignon, może jakiś czechoslowacki szczep? Palava, Devin? Ma być delikatne, czy może trochę "pikantne" jak tramin? Mówię calkiem poważnie, napisz co lubisz to dobiorę coś fajnego. Najlepsze jest dobieranie bo trzeba wtedy koniecznie próbować :D

  9. #49
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    WOW!! mój poprzedni post to równo stówa!!!! dobrze że mam wino na podorędziu!!!! Wzniosę toast za siebie i swój post nr 100 i za was wszystkich drodzy bieszczadzcy internauci!!!!
    Kobieto Bieszczadzka! cokolwiek to jest nie wstrzymuj dostawy! Ja pierwszy piszę się na degustację!!!

  10. #50
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka
    czy w związku z ewentualna dostawa piwa od sąsiadów....mam odwołac dostawę "Smrekówki"? ...
    nawet o tym nie mysl !!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 09:16
  2. Bieszczady I raz ;-) - konkrety:-)
    Przez HappyMan w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 20:16
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 21:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 16:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 16:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •