Strona 1 z 10 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94

Wątek: KIMB IV - KONKRETY

  1. #1
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie KIMB IV - KONKRETY

    Witam

    Zacznę nowy wątek podsumowując że KIMB IV odbędzie się w Dołżycy w terminie od 20 do 22 maja 2005.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #2

    Domyślnie

    Planujemy kilka atrakcji:
    - zawody strzeleckie
    - konkurs historyczny
    - konkurs z geografii Bieszczad
    - konkurs z historii KIMB
    Jeżeli macie jakieś propozycje proszę dopisać

    pozdrawiam
    J. Lupino

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lupino
    zawody strzeleckie
    W strzelaniu z czego lub do kogo ? :D
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Dla lepszego rozpoznania terenu na którym odbędą się igrzyska, a zwłaszcza dla SB, który wczesniej musi odpowiednio przygotować grunt oraz wyjscia awaryjne w razie nieudanych prób werbunku agentów - rzut z góry na wspomniany teren (na foruma sie nie zmieści, bo sie rozjeżdża):
    http://www.twojebieszczady.pl/mapa-s...nia/14/14.html

    Największe skupisko domów w centralnej części zdjęcia: Komańcza. Z wyraźnie widocznego skrzyżowania, kierujemy się na zachód. Za cerkwią greckokatolicką widać drogę odbijającą na południe - to droga do Dołżycy. Zalesione wzgórze po prawej to Mogiła (Mohyła), natomiast po lewej Kowalówka (Szczandrowiec) i nieco wczesniej Rakowiec (widoczne na zdjęciu w tym miejscu tajemnicze piktogramy to nie UFO. Tyle razy mówiłem koledze żeby po pijaku na traktor nie wsiadał... . Po opuszczeniu zalesionych terenów zaczyna się Dołżyca.
    Będzie jak będzie, jedno jest pewne: prawdopodobieństwo spotkania przypadkowych turystów w tym okresie w Dołzycy oscyluj w okolicy 0.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Duch_
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lupino
    Jeżeli macie jakieś propozycje proszę dopisać
    Moją propozycją jest konkurs fotografi bieszczadzkiej, a konkretnie każdy kto chce (oczywiscie biorący udział w KIMB-ie) mógłby wystawić 3 fotki bieszczadzkie. Duch
    Moje są góry, górki i góreczki:)

  6. #6

    Domyślnie Re: KIMB IV - KONKRETY

    Cytat Zamieszczone przez admin
    KIMB IV odbędzie się w Dołżycy w terminie od 20 do 22 maja 2005.
    Mnie pasuje;-)

    P.S. Wszyscy, który z poprzedniego KIMBU chcą "Stefana" proszeni są o zgłaszanie adresu korespondecyjnego na opcję forumową "wiadomość prywatna" do mnie.
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  7. #7

    Domyślnie 500

    500 mi stuknęło;-) ło!!
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Piotr:
    Dla lepszego rozpoznania terenu na którym odbędą się igrzyska, a zwłaszcza dla SB, który wczesniej musi odpowiednio przygotować grunt oraz wyjscia awaryjne w razie nieudanych prób werbunku agentów (...)
    Ale żeście mnie przechytrzyli !!!
    Przecież Dołżyca k/Komańczy w ogóle nie leży w Bieszczadach. Nie ma jej w wykazie miejscowości przewodnika wydanego przez Rewasz. Na zachód od Komańczy to już jest Beskid Niski.

    A mój rejon działania to właśnie Bieszczady. Musiałbym uzyskać indywidualną zgodę Szefa na podjęcie akcji werbunkowej gdzie indziej. Ale ostatnio mu strasznie podpadłem: Szef nie może się nadziwić, jakim cudem nie znalazłem się na LW. Zwłaszcza, że On na niej jest.

    Wygląda więc na to, że na IV KIMB przyjadę, niestety, prywatnie.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec
    Przecież Dołżyca k/Komańczy w ogóle nie leży w Bieszczadach.
    A to feler, westchnął SB-ler :)
    Jako dozywotni prezydent niniejszego forum, powinieneś wydać jakiś dekret dopuszczający organizację KIMB poza terenem Bieszczadów, a konkretnie w Beskidzie Niskim, co by nie pachniało profanacją i nie urągało randze w/w imprezy. Proponuje wezwać do tablicy pomysłodawcę lokalizacji KIMB-u i niech się tłumaczy, lub stworzy podział geograficzny tej okolicy właczający chwilowo ową Dołżycę w bieszczadzkie dobra :)
    Żeby nie być gołosłownym, pozwolę sobie zacytować (zgadnij kogo) :
    "KIMB-y powinny odbywać się w Bieszczadach. Inaczej staną się parodią westernu. Bardzo sobię cenię i chwalę warszawskie i nadarzyńskie nasze spotkania, ale... to nie to samo. Nawet piwo smakuje inaczej :) "
    Ihahaha :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Nie wypada, abym to ja zgadywał autora tych słów o konieczności lokalizacji KIMB-ów w Bieszczadach.

    Ostatnio niezbyt dokładnie czytałem posty na forum. Właściwie dopiero dziś mogę sobie na to (czasowo) pozwolić i z przyjemnością - głównie (ale nie jedynie) dzięki relacji Kobiety Bieszczadzkiej - odrabiam zaległości.
    Głosowałem, jak się Piotrze pewnie domyślasz, za lokalizacją IV KIMB w Sękowcu. Wtedy (podczas mojego głosowania) przeważała - zdaje się - opcja górnoustrzycka. Też dobrze.

    A z lokalizacji KIMB w Dołżycy to się nawet początkowo ucieszyłem. W sobotę poinformowałem o tym Żabki i wspólnie ustaliliśmy, co następuje:
    - załatwiamy sobie pokoje w ośrodku KWK Bogdanka w Kalnicy,
    - stamtąd wędrujemy na KIMB malowniczą stokówką (mając z boku masyw Falowej) do Dołżycy,
    - a jak będzie odpowiednia pogoda, to do Dołżycy pójdziemy przez Falową, a tą stokówką to tylko wrócimy.

    No i teraz to sobie możemy powędrować. W d... na raki.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- głosowanie!
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 179
    Ostatni post / autor: 05-03-2011, 09:16
  2. Bieszczady I raz ;-) - konkrety:-)
    Przez HappyMan w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 20:16
  3. KIMB
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2004, 21:38
  4. KIMB 2
    Przez admin w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2003, 16:40
  5. 2 KIMB
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2003, 16:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •