Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Może nowy szlak?

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez długi
    Tak Piotrze. Tak jest wszędzie, gdzie żyją z turysty.
    Dlatego też ten zamek, jaskinia i inne przebierańce to nie był żart. Tak jest wszędzie. Jak chcą w Bieszczady ściągnąć turystów, muszą im zapewnić niezbędne atrakcje. Dziś sam szlak czy ściezka oraz "kultowa" knajpa to jest o wiele za mało. Turysta jest coraz bardziej wymagający.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #22
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    ...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jabol
    Jeśli czyta to administrator to bardzo proszę o zdjecie klubu miłosników...itp i obu relacji. Tak bedzie lepiej dla dobra kilku miejsc... :)
    Mógłbym skasować te wątki, ale zostawmy głos decydujący Adminowi, bo mam mieszane uczucia.
    Jeżeli piszesz powaznie (bo nie wyczułem), to jest okazja do refleksji i przestroga dla innych: jak sie juz coś "chlapnie" na forum publicznym, to trzeba brac za to odpowiedzialność. Skasować jest prosto, ale czy inni wypowiadający sie w tych wątkach udzielili zgody na skasowanie ich postów? Bo regulaminu one nie naruszają, zatem usunięcie byłoby bezpodstawne. Najpierw przemysleć, potem napisac. To tyle dygresji.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jabol
    Hmmm... od dłuższego czasu dręczą mnie wątpliwości w tym temacie...czy ktoś wie jak ściagnąć swój temat z forum? Jeśli czyta to administrator to bardzo proszę o zdjecie klubu miłosników...itp i obu relacji. Tak bedzie lepiej dla dobra kilku miejsc..
    Rozumię co masz na myśli, słusznie opisujesz różne miejsca interesujące dla tych którzy tam jeszcze nie dotarli. Dla mnie dzielenie się wrażeniami z innymi, wskazywanie miejsc interesujących to coś naturalnego dla tych wszystkich którzy mają szczególny stosunek do Bieszczadów . Po to jest chyba to forum. Więc pisanie jak w cytacie z Dertego jest z innej bajki.
    Pozdrawiam
    naive

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie

    ... Jestem za tym żeby "ten" temat jednak skasować.

  6. #26
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Prowadźcie szlaki gdzie chcecie...Kto bedzie chciał to i tak znajdzie swoje odludzie...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jabol
    przez Grandysową Czubę czy jak kto woli Kudriawyński Wierch?
    Zdecydowanie Kudriawyński Wierch. BTW - wie ktoś kto maczał łapy w zmianie tej nazwy? :)
    Cytat Zamieszczone przez Jabol
    Kto bedzie chciał to i tak znajdzie swoje odludzie...
    Też zawsze sobie to powtarzam. I niech to będzie puenta tego wątku.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr
    Obawiam się, że nie bardzo jesteś zorientowany o jakim miejscu mówię, bo inaczej byś tego nie napisał.
    A ja obawiam że Ty nie wiesz co to jest z tym Jawornikiem. Więc może cytaty :

    Jest to rozpoczęcie projektu, którego celem jest zainteresowanie młodych mieszkańców okolic dawnej łemkowskiej wsi Jawornik (Komańcza, Rzepedź, Turzańsk) historią własnych rodzin i sąsiadów, a szczególnie wspomnieniami dotyczącymi przedwojennego Jawornika...
    ...Projekt jest realizowany w ramach programu "Równać szanse" Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Zespołowi Szkół w Rzepedzi będzie pomagać Orkiestra św. Mikołaja z lubelskiego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, gospodarz letniej bazy namiotowej w Jaworniku i wieloletni organizator związanych z nią imprez kulturalnych...
    Pozdrawiam
    naive

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez naive
    Więc może cytaty
    Tak, ale wyciałeś najwazniejsze - o ściezce dydaktycznej, a to głównie mi chodziło. Trzeba było zacytować wszystko. Jeśli chodzi natomiast o to co zacytowałeś wyżej moge tylko powtórzyc, to co napisalem już wczesniej:
    bardzo dobrze, że tak sie dzieje, że dzieciaki czyms sie zainteresują i przy okazji ocalą od zapomnienia dzieje dawnego Jawornika oraz pozostałych wsi, m.in. zbierając pamiątki i tworząc stronę w tym temacie. I chwała im za to! Nie przyszlo by mi nawet do głowy, aby to skrytykować, jesli będę miał okazję to sam przy okazji chętnie im opowiem co nieco o tych wsiach i dziejach niektorych rodzin (ziarnko do ziarnka). Odniosłem sie wyłacznie do projektu ściezki oraz "uporządkowania" wsi - bo brzmi to conajmniej dwuznacznie, a znając pomysły co niektóych, można sie spodziewać róznych rzeczy.
    Cos mi sie widzi, że wroga sobie we mnie upatrujesz. Co to to, nie - na wroga to sobie trzeba zasłuzyć Dokończyc możemy na KIMB-ie, przy piwie, to sie co nieco rozjasni
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Co to to, nie - na wroga to sobie trzeba zasłuzyć
    Ja też tak uważam, może mam tendencję do zaperzania się, ale nie przeciwko komukolwiek, jeśli już to przeciwko poglądom. Więc wrogów nie mam, co najwyżej takich, którzy mają inne od moich poglądy, mimo iż bardzo się starałem.
    Pozdrawiam
    naive

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. A jednak nowy szlak... [Kińczyk Bukowski i Opołonek]
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 02-05-2020, 19:42
  2. A może Kilimandżaro?
    Przez andrzej627 w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 22:06
  3. Nowy uroczy szlak na Jeziorka Duszatyńskie....
    Przez agnieszkaruda w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 11:54
  4. A może tak ?
    Przez mniszek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 15:31
  5. Jeżeli nie nowy szlak, to może nowe przejście na Ukrainę...?
    Przez WojtekR w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-03-2005, 11:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •