Strona 28 z 45 PierwszyPierwszy ... 18 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 38 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 446

Wątek: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

  1. #271
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Jan Tulin Zobacz posta
    Więcej wiary, chłopie. Po pierwsze odcinek między Cisną i Wetliną to zaledwie 19 km, Dookoła ziemie Lasów Państwowych, Park Narodowy, parki krajobrazowe, Natura 2000. Nie istnieje inne miejsce poza Jasłem, gdzie można zbudować następny wyciąg (chyba, że znasz takie). Po drugie jak mówię o barykadach to mówię. Reprezentuję wetlińskie Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic. Mamy 84 rozsądnie myślących ludzi. To jest siła. Jeżeli pojawiłby się rekin to mu się korytarz ekologiczny przetnie i po rybie.
    Tymczasem proponuję dżin wspólnie wypuścić z butelki w kierunku organizmu.
    Browar więcej wiary w ludzi. Jasło to ziemia będąca własnością skarbu państwa, w dużej mierze zarządzana przez Lasy Państwowe. Leży na terenie Wetlińsko-Ciśniańskiego Parku Krajobrazowego wchodzącego w skład Miedzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" . Obejmuje je w całości Natura 2000

  2. #272
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Jan Tulin Zobacz posta
    Więcej wiary, chłopie. Po pierwsze odcinek między Cisną i Wetliną to zaledwie 19 km, Dookoła ziemie Lasów Państwowych, Park Narodowy, parki krajobrazowe, Natura 2000. Nie istnieje inne miejsce poza Jasłem, gdzie można zbudować następny wyciąg (chyba, że znasz takie). Po drugie jak mówię o barykadach to mówię. Reprezentuję wetlińskie Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic. Mamy 84 rozsądnie myślących ludzi. To jest siła. Jeżeli pojawiłby się rekin to mu się korytarz ekologiczny przetnie i po rybie.
    Tymczasem proponuję dżin wspólnie wypuścić z butelki w kierunku organizmu.
    Widzę żeś optymista,ale może słyszałeś takie powiedzonko: "nie ma złego co by na gorsze wyjść nie mogło" ? Bardziej dosadnie zilustruję to słowami Niccolo Machiavellego z "Księcia" : "człowiek ze swojej natury jest zły,więc trzeba go zmusić aby czynił dobrze".
    A o rekinach to chyba wiesz niewiele,dla takiego gościa milion to śmieć,dla urzędnika - plaża do końca życia...

    PS Twoja propozycja z dżinem jest nieułomna.
    Pozdrav

  3. #273
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Wow
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Browar więcej wiary w ludzi. Jasło to ziemia będąca własnością skarbu państwa, w dużej mierze zarządzana przez Lasy Państwowe. Leży na terenie Wetlińsko-Ciśniańskiego Parku Krajobrazowego wchodzącego w skład Miedzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" . Obejmuje je w całości Natura 2000
    Ty jeszcze tu! na ty forum?
    Od kiedy Jasło to ziemia. Tyle bzdur w jednym zdaniu to tylko Ty porafisz napierd..ć.
    Przestań ćpać - zdrowie to cenna rzecz jak Natura 2000.
    Chroń to cuś i zapisz się na leczenie - najlepsiej z NFZ.

    Nieustająco zmartwiony Twoim stanem
    Twój misio-pysio

  4. #274
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Browar więcej wiary w ludzi. Jasło to ziemia będąca własnością skarbu państwa, w dużej mierze zarządzana przez Lasy Państwowe. Leży na terenie Wetlińsko-Ciśniańskiego Parku Krajobrazowego wchodzącego w skład Miedzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" . Obejmuje je w całości Natura 2000
    No i jest na nim pogrzebany as z rękawa, he he
    A na temat wiary w ludzi patrz mój poprzedni post.
    Pozdrav

  5. #275
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    bieszczady wysokie
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Wow


    Ty jeszcze tu! na ty forum?
    Od kiedy Jasło to ziemia. Tyle bzdur w jednym zdaniu to tylko Ty porafisz napierd..ć.
    Przestań ćpać - zdrowie to cenna rzecz jak Natura 2000.
    Chroń to cuś i zapisz się na leczenie - najlepsiej z NFZ.

    Nieustająco zmartwiony Twoim stanem
    Twój misio-pysio
    Michał, na litość boską, uśmiechnij się.

  6. #276
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    No i jest na nim pogrzebany as z rękawa, he he
    A na temat wiary w ludzi patrz mój poprzedni post.

    Mocne strony:
    -silne poparcie dla planów inwestycjnych wśród miejscowych przedsiębiorców i mieszknców gminy,
    - bardzo duża przychylność dla inwestycji u lokalnych polityków i samorządowców,

  7. #277
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    na poprzedniej stronie przytoczona zostala opinia Woja.W ze wyciag i cala inwestycja to nic zlego pod warunkiem zachowania chroniacego przyrode.Domyslam sie ze chodzi tu o osobe wicedyrektora BdPN-przykro mi tu to pisac ale dla mnie opinie tego pana sa GOWNO warte.Wszak to cala dyrekcja parku slynie z ekologicznych rozbiórek obiektów,takze szalasów przewodnickich itp.Tzn przez palenie ww

  8. #278
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Oceniasz opinie ludzi myląc co robią, Woj był dyrektorem do 0 ile się nie mylę do 2005 roku po nim był Komornicki/chyba nie przekręciłem nazwiska/, a obecnie jest T. Winnicki. Woj jest na emeryturze i dorabia sobie jako specjalista w Ośrodku Edukacyjnym w Lutowiskach. Uważam że jego opinia jest miarodajna, oraz warta uwagi. Nie znasz do końca historii tych rozbiórek więc nie rzucaj oskarżeń. Według tego co napisałeś to dyrekcja podpala te obiekty. Ciekawe wnioski. Ale lepiej napisz o Jaśle i wyciągach.
    pozdrowieniazbyszekj

  9. #279
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekj Zobacz posta
    Oceniasz opinie ludzi myląc co robią, Woj był dyrektorem do 0 ile się nie mylę do 2005 roku po nim był Komornicki/chyba nie przekręciłem nazwiska/, a obecnie jest T. Winnicki. Woj jest na emeryturze i dorabia sobie jako specjalista w Ośrodku Edukacyjnym w Lutowiskach. Uważam że jego opinia jest miarodajna, oraz warta uwagi. Nie znasz do końca historii tych rozbiórek więc nie rzucaj oskarżeń. Według tego co napisałeś to dyrekcja podpala te obiekty. Ciekawe wnioski. Ale lepiej napisz o Jaśle i wyciągach.
    Tak. Nie chce w żaden sposób obrazić pana Woja Wojciechowskiego (nie wiem czy nadal czyta to forum) ale nasunęło mi się pewne określenie, które słyszłam od pewnego naukowca. Gdyby Woj dalej był dyrektorem to zamieniłby BdPN w lunapark. To człowiek kompromisu, znakomicie znający Bieszczady i znający problemy żyjących tu ludzi.

  10. #280
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?

    est to nudne
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Tak. Nie chce w żaden sposób obrazić pana Woja Wojciechowskiego (nie wiem czy nadal czyta to forum) ale nasunęło mi się pewne określenie, które słyszłam od pewnego naukowca. Gdyby Woj dalej był dyrektorem to zamieniłby BdPN w lunapark. To człowiek kompromisu, znakomicie znający Bieszczady i znający problemy żyjących tu ludzi.
    Choć raz - jeden raz przeczytaj to co piszesz. Masz talent do pisania steku bzdur w jednym zdaniu.
    Ty wszystko słyszysz od innych - najlepiej jak są to naukowcy nieznani nikomu oprócz Ciebie.
    Schizofrenia?
    P.s.
    Opamietaj się - zgódź się na leczenie. To nie boli i sfinansują toto za Ciebie.
    Pamiętaj, że My pomożemy!! Nie zostawimy się na pastwę Twojego drugiego Ja.
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 19-02-2009 o 17:24 Powód: wdupcyło mnie "t"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rude wędrówki małe i duże...
    Przez agnieszkaruda w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 20:26
  2. Duże zwierzę
    Przez sir Bazyl w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 17:30
  3. Nowy wyciąg narciarski na Jasło?
    Przez ebik w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 09-12-2009, 17:53
  4. Co sądzicie o takiej wycieczce?
    Przez Loodie w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31-07-2007, 11:35
  5. Jasło...
    Przez bleki w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-11-2006, 19:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •