Strona 33 z 43 PierwszyPierwszy ... 23 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 427

Wątek: Humor ze szlaku :)

  1. #321
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Jak wiecie, w dziale "Dyskusje o Bieszczadach" modna jest od pewnego czasu tematyka UPA, do czego zresztą i ja się w niemałym stopniu przyczyniłem.

    Jeśli mi Sz. Admin i Sz. Moderatorzy zagwarantują niekaralność regulaminową, to mogę zamieścić w tym wątku tematycznym humor pt. "Pamiętnik Banderowca" (znaleziony przez żołnierzy KBW w opuszczonym w popłochu obozie UPA).
    Ostrzegam jednak, że jest to żart bardzo tzw. obsceniczny.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #322
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    to mogę zamieścić w tym wątku tematycznym humor pt. "Pamiętnik Banderowca" (znaleziony przez żołnierzy KBW w opuszczonym w popłochu obozie UPA).
    Ostrzegam jednak, że jest to żart bardzo tzw. obsceniczny.
    zamiesc!!!!!!!!!!! plissssssssss :D bardzom ciekawa!! skoro UPA juz zwiazane jest i z pomnikami i z rajdami i z przyszloscia i kto wie z czym jeszcze to niech z humorem rowniez bedzie :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #323
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    ze sklepu w wetlinie naprzeciw kościoła-stoję pijąc piwo ,wchodzi dostatnio ubrany mężczyzna z pytaniem o bardzo mu polecane wino bieszczadzkie z niedzwiedziem na nalepce,ale ma tylko 100zł w gotówce i nie wie czy starczy mu na 2 butelki.dobrze ze akurat zdążyłem przełknąc łyka bo pewnie udławiłbym sie ze śmiechu

  4. #324
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    zamiesc!!!!!!!!!!! plissssssssss :D bardzom ciekawa!! skoro UPA juz zwiazane jest i z pomnikami i z rajdami i z przyszloscia i kto wie z czym jeszcze to niech z humorem rowniez bedzie :)
    Jak żeś taka ciekawa to postudiuj troszeczkę historii tej organizacji może wtedy odejdzie Ci ochota do żartów z ich zbrodni.
    Przyrównanie bynajmniej nie na miejscu. Czarny humor wskazany ale porównanie go do dobrej zabawy to juz przesada
    Ostatnio edytowane przez żubr ; 04-08-2009 o 21:51 Powód: literak
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  5. #325
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez żubr Zobacz posta
    Jak żeś taka ciekawa to postudiuj troszeczkę historii tej organizacji może wtedy odejdzie Ci ochota do żartów z ich zbrodni.
    Przyrównanie bynajmniej nie na miejscu. Czarny humor wskazany ale porównanie go do dobrej zabawy to juz przesada
    o jeszcze SB nic nie napisal a juz sie zaczyna!! Staly Bywalcze! zapodawaj- znow bedzie ciekawie!!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #326
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    o jeszcze SB nic nie napisal a juz sie zaczyna!! Staly Bywalcze! zapodawaj- znow bedzie ciekawie!!
    Bubo, ten dowcip jest naprawdę b. sprośny. Śmieszny, dość niewybredny. Gdy go opowiadam w zamkniętym gronie, panie czerwienieją i popiskują, a panowie rechoczą rubasznie ze śmiechu. Wszystko oczywiście zależy od nastroju, w jakim dane grono osób znajduje się w chwili opowiadania tego kawału.

    Żubr i Mu podobni zaraz napiszą, że specjalnie trywializuję, że zamieszczam świński dowcip, aby odwrócić uwagę od odpowiedzialności UPA za zbrodnie w 1943 r.
    Z kolei Ukraińcy i ukrainofile zarzucą mi, że obrażam godność ukraińskich żołnierzy UPA.
    Ja o takie ww. oszołomskie zarzuty nie dbam, wręcz je olewam, ale nie chciałbym mieć kłopotów regulaminowych na Naszym Forum.

    Tak więc załatw mi zgodę Admina, a ów kawał opowiem na Naszym Forum.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 05-08-2009 o 07:02
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #327
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Bubo, ten dowcip jest naprawdę b. sprośny. Śmieszny, dość niewybredny. Gdy go opowiadam w zamkniętym gronie, panie czerwienieją i popiskują, a panowie rechoczą rubasznie ze śmiechu. Wszystko oczywiście zależy od nastroju, w jakim dane grono osób znajduje się w chwili opowiadania tego kawału.

    Żubr i Mu podobni zaraz napiszą, że specjalnie trywializuję, że zamieszczam świński dowcip, aby odwrócić uwagę od odpowiedzialności UPA za zbrodnie w 1943 r.
    Z kolei Ukraińcy i ukrainofile zarzucą mi, że obrażam godność ukraińskich żołnierzy UPA.
    Ja o takie ww. oszołomskie zarzuty nie dbam, wręcz je olewam, ale nie chciałbym mieć kłopotów regulaminowych na Naszym Forum.

    Tak więc załatw mi zgodę Admina, a ów kawał opowiem na Naszym Forum.
    to przyslij mi chociaz na PW. Bo po tym co napisales to mnie zezre ciekawosc :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  8. #328
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    mamy już dowcipy o hitlerowcach, komunistach i obozach koncentracyjnych, czemu więc nie pośmiać się i z tego tematu ................

  9. #329
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    Cytat Zamieszczone przez Xiro Zobacz posta
    mamy już dowcipy o hitlerowcach, komunistach i obozach koncentracyjnych, czemu więc nie pośmiać się i z tego tematu ................
    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    o jeszcze SB nic nie napisal a juz sie zaczyna!! Staly Bywalcze! zapodawaj- znow bedzie ciekawie!!
    Dowcip o obozie koncentracyjnym jest śmieszny ale żartowanie z obozu już nie. A tym drugim był post buby.
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  10. #330
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Humor ze szlaku :)

    doobra... SB już sie nie kryguj, nie kokietuj towarzycha. wytnij - wklej tego starego gwoździa i miejmy to całe gadanie za sobą
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Humor SPOZA szlaku
    Przez Stały Bywalec w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 870
    Ostatni post / autor: 10-03-2024, 21:31
  2. Zbaczanie ze szlaku
    Przez xs400 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 10:11
  3. Do zobaczenia na szlaku...
    Przez lisisko w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 18:49
  4. Pies na szlaku?
    Przez Ralphi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2004, 18:16
  5. Senior na szlaku
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 23:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •