Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Jak znaleźć nocleg w Bieszczadach - PORADNIK

  1. #11
    agadir
    Guest

    Domyślnie

    Ile kosztują noclegi w lipcu w bieszczadach?.

  2. #12
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Różnie - zależy gdzie szukać i w jakiej miejscowości - agroturystyka pewnie od 18 do 70 w zależności od zakresu usług.
    Trzeba pytać w każdym obiekcie osobno ponieważ nie ma jakiegoś ustalonego cennika.
    A ponieważ lipiec jest szczytem sezonu to i ceny są w swoim rocznym szczycie.

    Dodam jedynie, że jeśli chcesz się nacieszyć Bieszczadami to nie jedź w sezonie.
    Drogo (w każdym bądź razie drożej niż normalnie) i tłoczno - no chyba że lubisz tego typu wyzwania podróżnicze :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #13
    Syl
    Guest

    Domyślnie z drugiej strony

    Moja rodzina rowniez wynajmuje pokoje. I z drugiej strony tez to roznie wyglada. Niestety jesli ktos nie wplaci zaliczki, to nie zawsze przyjezdza - oczywiscie nas o tym nie uprzedza.

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    43

    Domyślnie

    Jeśli nie wpłaci zaliczki umowa jest jednostronna - to znaczy wynajmujący ma obowiązek, a rezerwujący może olać i albo przyjedzie, albo nie.
    Zaliczka jest gwarancją dla obu stron.

  5. #15
    niebieski
    Guest

    Domyślnie

    Witam.

    Powiedzcie jak to jest z noclegami na koncu czerwca? a chodzi mi konkretrnie o to że wybieram się w piatek 24 czerwca i chciałbym wiedzieć czy trudno bedzie dostać jakis przyzwoity nocleg w dwuosobowym pokoju, schronisko lub cokolwiek mi pasuje. ALe nie chcem na raize nic rezerwować.
    Miejsce to okolice ustrzyk górnych, ewentualnie cisna, ogólnie okolice najbardziej atrakcyjnych szlaków.

    Czy możę lepiej ominąć ten weekend i wybrać się w poniedziałek lub niedzielę?

    Podobno w lipcu jest straszny tłok. Ja byłem na początku wrześniu 2 lata temu to w ustrzykach wcale nie było różowo z noclegami w przyzwoitych warunkach.

  6. #16
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Na 99% nie będziesz miał problemów ze znalezieniem lokum.
    Czerwiec to ostatni moment przed szczytem sezonu.
    Dużo też zależy od pogody - jeśli przypuśćmy w lipcu będzie (tfu) lało to też będzie luz.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #17
    niebieski
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz.
    Ale błyskawica z Ciebie, chyba pół godziny nie mineło :)

    To jadę w takim razie na weekend+ może coś dłużej.
    Zależy mi na wmiarę wygodnym lokum w małym pokoju ze względu na wspóltowarzyszkę.

    Pozdrawiam
    Tomasz

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie jeżeli szukasz noclegu

    Właśnie skończyłam rundkę telefonów szukając miejsc noclegowych. Większość obiektów jest na początku lipca pusta. Nawet duże i renomowane ośrodki mają duze znizki w tym terminie. Podobnie jest na początku czerwca.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Nie wiem gdzie te noclegi znaleźliście. Ale ja pierwsze słysze o takich "wałkach"
    nie musze daleko szukac jechalismy kiedys do Chmiela i... musielismy szukac czegos innego... bo pani wlascicielka doslala "lepszych klientow"...

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  10. #20
    ekocz
    Guest

    Domyślnie

    jak przeczytalem tu wszystkie posty to az sie boje . jutro z rana jade do ustrzyk g.
    wybieram sie po raz pierwszy w biesy, bede sam z psem, nie mam zadnej rezerwacji, a jak 2 dni temu obdzwanialem kilka noclegow to prawie wszystko bylo zajete lub zarezerwowane. na wszelki wypadek mialem wziasc namiot, ale w koncu dalem sobie z nim spokoj (mialem kupic jakis lipny, ale teraz to juz przepadlo ). ciekawe czy bede tego zalowal
    Aaaaaa... moja glupota pewnie wyjdzie mi bokiem :P

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 09:12
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 22:08
  3. Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?
    Przez warmus w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-08-2007, 01:05
  4. [Dwernik] Nocleg w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2001, 18:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •