Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Jak znaleźć nocleg w Bieszczadach - PORADNIK

  1. #21
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Bieszczady są gościnne. jeżeli rzeczywiście będziesz miał kłopoty to zadzwon. Coś poradzimy. Mówimy o nagannych przypadkach, bo oe się zdarzają. Niestety, także u nas. Mniemam jednak, że śa sporadyczne. ZAPRASZAMY W BIESZCZADY!

  2. #22
    Beti
    Guest

    Domyślnie

    Mam pytanko,
    Czytając posty, o rezerwacjach, zastanawiam się czy chcąc wyjechać w Bieszczady we wrześniu muszę rezerwować wcześniej nocleg.
    Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie i czy wogóle dostanę nocleg. Chcemy pojechać i szukać noclegu na miejscu.Czy to dobry pomysł?

  3. #23
    lucyna
    Guest

    Domyślnie nocleg w bieszczadach

    polecam jdak rezerwację. baza jest różnorodna.każdy znajdzie tu coś dla siebiem począwszy od miejsc z klimatem po gospodarstwa agroturysyczne a skończywszy na luksusowych pensjonatach

  4. #24
    madziorka22
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beti
    Mam pytanko,
    Czytając posty, o rezerwacjach, zastanawiam się czy chcąc wyjechać w Bieszczady we wrześniu muszę rezerwować wcześniej nocleg.
    Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie i czy wogóle dostanę nocleg. Chcemy pojechać i szukać noclegu na miejscu.Czy to dobry pomysł?
    Czy dobry dowiesz się jesli to sprawdzisz:)Z tego co wiem to miejsce noclegowe w bieszczadach zawsze znajdziesz nawet jak nie zarezerwujesz (chociaz z wczesniejsza rezerwacja czujesz sie pewniej), ale noclegów w bieszczadach nie brakuje, pomimo tego schroniska PTTK zawsze Cie przyjma. Pozdrawiam i zycze udanego wpadu.

  5. #25
    madziorka22
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beti
    Mam pytanko,
    Czytając posty, o rezerwacjach, zastanawiam się czy chcąc wyjechać w Bieszczady we wrześniu muszę rezerwować wcześniej nocleg.
    Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie i czy wogóle dostanę nocleg. Chcemy pojechać i szukać noclegu na miejscu.Czy to dobry pomysł?
    Czy dobry dowiesz się jesli to sprawdzisz:)Z tego co wiem to miejsce noclegowe w bieszczadach zawsze znajdziesz nawet jak nie zarezerwujesz (chociaz z wczesniejsza rezerwacja czujesz sie pewniej), ale noclegów w bieszczadach nie brakuje, pomimo tego schroniska PTTK zawsze Cie przyjma. Pozdrawiam i zycze udanego wpadu.

  6. #26
    Daniel Mazur
    Guest

    Domyślnie

    Miejsce znajdziesz na 100 %. Ja w tamtym roku byłem w sierpniu i nie miałem większego problemu ze znalezieniem miejsca do spania, także bądź spokojny ...

    Pozdrawiam

  7. #27
    darcun4
    Guest

    Domyślnie

    A może podawajmy namiary na kwatery sprawdzone.Ja właśnie wróciłem z eskapady po Bieszczadach i mogę polecić kwaterkę tylko nie wiem czy można.Chociaż jeżeli nie to po co ten temat? :)

  8. #28
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    IMO nie chodzi o złapanie ryby tylko posiadanie wędki.

    Jaka jest gawrancja, że sprawdzona przez Ciebie kwatera w przyszłym roku będzie równie dobra?
    Każda kwatera w określonych okolicznościach jest dobra.
    Trzeba wiedzieć czego się oczekuje i jak znaleźć informacje o tym czego szukamy - reszta jest już w sieci.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  9. #29
    Jedyna
    Guest

    Domyślnie

    Polecam schroniska młodzieżowe PTSM

  10. #30
    mateo
    Guest

    Domyślnie

    Nom zgodzę się z poprzednikami :) miejsce się znajdzie. Jeszcze nie jeździłem w Bieszczady do upatrzonego i zarezerwowanego miejsca :) i jakoś miejsce się zawsze znalazło :D

    Pozdrawiam!:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 09:12
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 22:08
  3. Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?
    Przez warmus w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-08-2007, 01:05
  4. [Dwernik] Nocleg w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2001, 18:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •