Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Jak znaleźć nocleg w Bieszczadach - PORADNIK

  1. #31
    lucrecja
    Guest

    Domyślnie Miesce się znajdzie, ale lepiej się przygotować...

    Również i ja się zgodzę co do miejsca z poprzednikiem i poprzednikami poprzednika...
    Ale uważam, że lepiej jednak mieć duże zaplecze danych adresowych i nie kusić losu.
    Jest w końcu tyle stron, gdzie można w jednym miejscu znaleźć wiele baz noclegowych!
    Ja np. korzystam z http://www.agrowypoczynek.pl i szczerze polecam! Jeszcze się nie zawiodłam - aktualna i ma sporo ofert.
    Pozdrawiam i życzę udanych wojaży! :)

  2. #32
    mareczek
    Guest

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Minęło już kilka lat od mojego ostatniego pobytu w bieszczadach,konkretnie w ustrzykach dolnych,tam była nasza baza wypadowa.Bardzo miło wspominam tamten czas,rano wypad w góry,wieczorem spacer i piwko a czasem dwa w"orliku".I tak minęło kilka urlopów pod rząd.Teraz nie mogę się zmobilizować do wyjazdu,a czas nieubłaganie ucieka.Kiedy pojadę,może w przyszłym roku...Pozdrawiam

  3. #33
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Cieszę się z wprowadzonych ograniczeń i wprowadzenie akceptacji moderatorów.

  4. #34
    reniaimarek
    Guest

    Domyślnie Odp: zaliczki

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    No to teraz mnie nastraszyliście...
    Właśnie zarezerwowalem telefonicznie nocleg w Wetlinie dla 5 osób. Zaoferowałem zaliczkę, ale miła pani zapewniła, że nie ma takiej potrzeby i że wszystko będzie OK.
    To jak? Będę miał gdzie spać?
    Jak bym tam nie wierzyła tym miłym Paniom. W piątek zarezerwowałam właśnie w Wetlinie nocleg u Pani ............., przyjeżdżam tam w sobote, a córka tej miłej gospodyni oświadcza, że mamy problem bo poprzedni goście nie zwolnili pokoju. Totalna odpowiedzialność. Więc zaliczka to może dobry sposób na to, żeby mieć gdzie spać.
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 17-10-2006 o 13:07 Powód: Usunięto nazwę - regulamin

  5. #35
    Aloni
    Guest

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    ja byłam w Bieszczadach a konkretnie w Ustrzykach Górnych pod koniec czerwca. Problemuy z noclegiem nie miałam żadnych chociaz pojechaliśmy wciemno, w necie niestety mało było ofert noclegowych w tej miejscowości. Ale czerwiec to świetny miesiąc na wypad w Bieszczady, tłoku takiego nie ma, tylko busy jeżdza rzadko :/ ich sezon zaczyna się od 01.07. Czy macie może jakiś konkretny namiar na nocleg w Wetlinie, wybieram sie tam na Sylwestra.

  6. #36

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    W moim wątku pt.;"Co się dzieje na Półwyspie Brossa", pisałem że chcę spędzić tam kilka dni. Niestety, wszystko już zajęte do 24 sierpnia:( Widzę tutaj wiele linków z praktycznymi informacjami...właśnie, może zbyt wiele. Nie wiem, co wybrać:) Przez wiele lat wystarczał mi namiot i plecak, nie musiałem się troszczyć o jakieś noclegi. W tym roku jest trochę inaczej. Potrzebuję urokliwego miejsca w typie półwyspu Brossa, ciszy, spokoju...Podstawowe wygody, czyli WC, prysznic i możliwość upichcenia jakiegoś żarełka. Może ktoś z Was ma coś takiego na oku? Jest nas 6 osób, pobyt tygodniowy planujemy na początku sierpnia.

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar Cami
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    beskidzka mieścina
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Spróbuj w Roztokach Górnych podobno to drugi koniec świata w Bieszczadach po Wołosatem :) W Wołosatem trudno o nocleg, choć pewnego razu udało mi się tan nocować i to bez rezerwacji

    Kontynuując jeśli chodzi o Roztoki ("Cicha Dolina") to mogę potwierdzić jak jest ale dopiero po powrocie, wybieram się tam w pierwszej połowie sierpnia i wiem, że jest dużo wolnych miejsc :] blisko przejście graniczne na Słowację i podobno niedźwiedzie ;P

    http://www.cichadolina.info/



    pozdrawiam

  8. #38

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Dzięki :) Pozdrawiam.

  9. #39
    kemcia
    Guest

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Nie jestem pewna, czy zapytanie umieszczam w odpowiednim temacie... Chcę jechać z rodzinką w Bieszczady za parę dni, na czas ok. 10 dni. Jeszcze nas tu nie było, decyzję podjęliśmy dość spontanicznie, narazie kupiliśmy przewodnik i mapę :) Jaką miejscowość polecilibyście do zatrzymania się, aby była to dobra baza wypadowa do większości szlaków? Wetlina, Ustrzyki Górne? Czy coś jeszcze? Musimy zacząć szukać pokoju... :)

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar pablo
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!

    Ciężko mi odpowiedzieć na powyższe pytanie, gdyż dla mnie zawsze bazą wypadową w te rejony był Przemyśl. Ale może faktycznie Ustrzyki Dolne... W każdym bądź razie ja też miałbym pytanie do bardziej obeznanych z aktualna sytuacją noclegową - chodzi mi o kilka dni w okolicy Sylwestra tego roku. Co moglibyście polecić?


    [Piotr:] Jeżeli ten wątek będzie nadal służył do tego typu pytań/odpowiedzi to zostanie zamknięty - nie po to powstał.
    Pytania zadajemy w odpowiednim już istniejącym temacie lub zakładamy nowy temat jeśli nie ma nic podobnego.
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 08-10-2008 o 13:53 Powód: mod

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 09:12
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 22:08
  3. Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?
    Przez warmus w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-08-2007, 01:05
  4. [Dwernik] Nocleg w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2001, 18:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •