Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Noclegi w "Alkowie" w Wetlinie

  1. #1
    Piotrek R.
    Guest

    Domyślnie Noclegi w "Alkowie" w Wetlinie

    Witam. Proszę o opinie na temat "Alkowy" w Wetlinie. Jakie są tam warunki, obsługa, atmosfera, wrażenia z pobytu, itp. Z góry dziękuję za info I pozdrawiam.

  2. #2
    krzycho71
    Guest

    Domyślnie

    Cześć!
    Na temat warunków nic Ci nie napiszę bo na szczęście tam nie trafilismy.
    Naturalnie nie dlatego, że zrezygnowaliśmy czy odwołaliśmy rezerwację lecz dlatego, że postanowiliśmy zatrzymać się tam z 4 - letnim dzieckiem co z kolei było nie do przyjęcia przez gospodarzy!!!
    Być może coś się zmienniło, być może Ty nie wybierasz się z dziećmi więc masz szansę na niezapomniany pobyt.

    Pozdrawiam

    P.S. Pozdrów od nas bieszczadzkie anioły - pełno ich wszędzie.

  3. #3
    Piotrek R.
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Chcę się wybrać z żoną, dzieci się nie dorobiliśmy . A może możesz polecić jakieś niedrogie noclegi w Wetlinie? Interesuje mnie pokój 2 osobowy z łazienką. Może być (ale nie musi) możliwość wyżywienia.

    Pozdrawiam
    Piotrek.

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5
    Piotrek R.
    Guest

    Domyślnie

    Już tam zaglądałem. Mnie jednak interesują opinie osób które korzystały z konkretnych noclegów. Nie chcę się na miejscu przekonać (a niestety już mi się to zdażyło), że rzeczywistość ma się nijak do oferty z internetu.

    Pozdrawiam
    Piotrek

  6. #6
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Oj ja cały czas uczulam że pojęcie noclegu to bardzo subiektywna sprawa - wiadomo.
    Czasem mimo iż obiekt został polecony spotkamy się w nim z czymś czego nie oczekiwaliśmy. To powoduje że szukanie noclegu dla siebie na urlop w ten sposób raczej siłą rzeczy obciążone jest ryzykiem.

    Ja raczej gdybym miał poszukiwać noclegu i nikt ze znajomych których jestem pewien nie poleciłby mi nic konkretnego ułożylbym sobie szczegółową listę pytań - nawet jakiś upierdliwych :) (wiesz - nie ma złych pytań - są źle zadane)
    Potem według wymarzonej lokalizacji znalazłbym jakąś tam liczbę obiektów i zaczął dzwonić - po kilku telefonach już będziesz wiedział gdzie może być bryndza a gdzie jest ok.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #7

    Na forum od
    04.2005
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    7

    Domyślnie no to mnie nastraszyliście!

    Bo na weekend majowy załatwiłam noclegi w Alkowie właśnie! Skusiła mnie przyzwoita cena za pokój z łazienką, kuchnia do dyspozycji i dość dobre położenie w samej Wetlinie (w Ustrzykach i Wołosatem miejsc już brak!). Opiszę wrażenia po powrocie!

  8. #8

    Na forum od
    04.2005
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    7

    Domyślnie Byłam w Alkowie

    Nocowałam w "Alkowie" w Wetlinie w czasie długiego weekendu. Byłam mile zaskoczona. Pokoje przytulne (choć małe), łóżka wygodne, łazienka czyściutka. Do dyspozycji kuchnia (kuchenka gazowa, lodówka, szklanki, sztućce, rondelki, czajniki, deski do krojenia.....!), w której można przygotować posiłek i pogadać z innymi gośćmi, wygodna świetlica (telewizor, kominek), w której można ten posiłek zjeść. Gospodarze bardzo życzliwi i bezproblemowi, no i bardzo czujni - nikt obcy nie ma szans pobuszować po podwórku, ani tym bardziej po budynku. Goście spokojni, więc można się w nocy wyspać. 30 zł za dobę. Myślę, że niezadowoleni mogliby być tylko bywalcy hoteli pięciogwiazdkowych lub wielbiciele noclegów w wieloosobowych salach i atomsfery schroniska. Wszystkim innym polecam.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Chetnie czytam takie konkretne informacje jakie dała ancie.Konkretne informacje o konkretnym miejscu i faktycznych warunkach, reklamy tego nie zastąpią.

    Myślę że forum jest miejscem gdzie takie informacje (oczywiście subiektywne) mogą się znajdować.

    Dzięki ancie.

  10. #10
    Piotrek R.
    Guest

    Domyślnie

    Witam,

    Bardzo dziękuję wszystkim za za informacje i opinie (chociaż myślałem że będzie ich trochę więcej). Chyba zdecyduję się na Alkowę.

    Pozdrawiam
    Piotrek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. TANIO CICHO DOBRA LOKALIZACJA - Noclegi "U SYLWKA"
    Przez koperaz w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 15:41
  2. "Na zlotym szlaku" w Wetlinie nocleg,opinie
    Przez iza35 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 00:43
  3. [Wetlina] Baza namiotowa w Wetlinie "za torami" - czy działa?
    Przez Czeczotka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 16:53
  4. "Piotrowa Polana" w Wetlinie
    Przez asiek314 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-09-2007, 17:50
  5. "Zajazd pod Połoniną" w Wetlinie
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2001, 14:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •