Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Opinie na temat rowerów (różnych)

  1. #11

    Domyślnie

    Polecam dolozyc te 300zl i kupic model Kinetic. W krakowie mozna kupic za 1800- 1850zl.

    Zdecydowanie lepszy osprzet zastosowano, bardzo dobry amorek T5 Capa.
    Rama ciagniona - bardzo dobra wytrzymalosciowo.

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Przemyśl
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Ogólnie to nie jestem przekonany.
    Szczerze mówiąc, to też nie jestem przekonana. Skoro chcesz rower do jazdy po asfalcie to powinien Ci polecić koła 28, a nie 26. Ale to moje zdanie, pewnie dlatego, że ja mam takie. Dziwię się, że nie chciało mu się gadać, może nie wszędzie "klient-nasz pan " . Myślałam, że coś polecą, bo sami też jeżdżą na rowerkach.

  3. #13
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olka_olka
    Skoro chcesz rower do jazdy po asfalcie to powinien Ci polecić koła 28,
    Coś wspominał. Ogólnie jestem typem klienta idealnym dla sprzedawcy.
    Otóż w związku z tym, że sam nie wiem czego chcę można mi sprzedać wszystko - a temu Panu się najwidoczniej nie chciało :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar WALDI
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    z pięknej krainy
    Postów
    219

    Domyślnie

    ..."Pan w sklepie zmęczony był i nie chciało mu się gadać"...

    Jest jedna zasada.Nie znasz się specjalnie na rowerach i tym wszystkim co jest z nimi związane,a chcesz kupić dobry rower to.
    Weź do sklepu kumpla co się na tym zna.Nie liczyłbym specjalnie na to co mi w sklepie doradzą.Oni są od tego żeby towar sprzedać bo na tym mają zysk.Komuś kto się na tym nie zna nawet największy szmelc zachwalą i wcisną jako coś cudownego.
    Jeszcze nie słyszałem aby w sklepie sprzedawca o którymś z rowerów powiedział że ten jest zły i nie warto go kupować. To tak samo jak ta przekupka na targu nawet śmierdzące jajko sprzeda mówiąc że przed chwilką wyciągnęła go z gniazda.
    Co do sprzedawców to niektórzy żyją jeszcze w latach 80-tych i chcąc kupić ocet trzeba było dobrze czapkować ,a i to nie zawsze się go kupiło
    powodzenia

  5. #15
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Od wczoraj jestem szczęśliwym (?) posiadaczem roweru Author Basic. Przejechałem już nawet 57 km *(dostałem licznik do roweru za free :D)

    I teraz:
    - boli mnie d*** tak że teraz muszę wypić ze 3 piwa aby się znieczulić :) (tak ma być?)
    - nie mogę wrzucić największej przeżutki z tyłu gdy mam największą z przodu (tak ma być?) Wydaje mi się że na każdej "pozycji" z przodu powinienem wrzucić wszystkie z tyłu - a tak nie jest.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    nie mogę wrzucić największej przeżutki z tyłu gdy mam największą z przodu (tak ma być?) Wydaje mi się że na każdej "pozycji" z przodu powinienem wrzucić wszystkie z tyłu - a tak nie jest.
    Kurcze, to dziwne, może dlatego że wszyscy mają w rowerach przerzutki, a Ty "przeżutki".
    A tak serio: to nic dziwnego, że ten uklad Ci nie wchodzi. Nie wolno używać przelożeń, w ktorych lańcuch znajduje się w skrajnych polożeniach! (czyli leci na ukos po koronkach) Masakrujesz sobie w takim ukladzie wszystkie zęby koronek w kasecie i korbie, oraz niszczysz lańcuch.
    Jesli z przodu jedziesz na największej koronce - z tylu używaj max 3-4 koronek licząc od najmniejszej.
    Z co do bólu tylka - musisz go przyzwyczaić do jazdy rowerem, na początku sezonu boli każdego. Jeżeli jednak po 2-3 tygodniach intensywnej jazdy dalej Cie boli - to znaczy że masz żle dopasowane siodelko i musisz kupić sobie inne.

    pozdrawiam,
    Szaszka
    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  7. #17
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szaszka
    a Ty "przeżutki". Twisted Evil
    No tak

    Dzięki za info.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Przemyśl
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    boli mnie d***
    Jest jeszcze jeden sposób na bolącą część ciała kup sobie spodenki rowerowe z tak zwanym "pampersem" .Działa - wypróbowane.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Przemyśl
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    teraz muszę wypić ze 3 piwa aby się znieczulić
    Moja propozycja nadal aktualna Może być i po zrobieniu traski, byle nie za bardzo górzystej - Bieszczady odpadają ale okolice jak najbardziej.
    A tak wogóle to gdzie w końcu kupiłeś rower?

  10. #20

    Domyślnie

    Hellow :D
    Dla niewprawionych rowerzystów polecam żelowe siedzenia i amortyzowane sztyce na złagodzenie cierpień związanych z jazdą po szlakach...

    Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Na Krzemieniec z różnych stron
    Przez mpap w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-07-2012, 11:59
  2. Wypożyczalnie rowerów
    Przez beads_pl w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 22:44
  3. Proszę o opinie na temat tego noclegu
    Przez Piotr_G w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-2006, 16:53
  4. Wasze opinie na temat Author`a Kinetic`a
    Przez pigiel w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-05-2006, 14:01
  5. Wypożyczalnie rowerów
    Przez Petrax w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-05-2004, 13:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •