Strona 189 z 328 PierwszyPierwszy ... 89 139 179 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 199 239 289 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,881 do 1,890 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #1881
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Piękny był ostatni łikend:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #1882
    Bieszczadnik Awatar iaa
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Trudno się nie zgodzić. Zdaje się, że założyłeś fotoradar na sarny. A było: "W piwnicznej izbie siedzę sam..."?

  3. #1883
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Dobrze poznaję Bazylu to Sukowate?

  4. #1884
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    To już krokodyle bieszczadzkie wypełzły na ścieżki ?
    Naprawdę niebezpieczne są te dzikie Bieszczady

  5. #1885
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez iaa Zobacz posta
    Trudno się nie zgodzić. Zdaje się, że założyłeś fotoradar na sarny. A było: "W piwnicznej izbie siedzę sam..."?
    Ja patrzyłem na las, a las też mnie bacznie obserwował :). Aj tam sam, z burakami:
    izba.jpg
    Cytat Zamieszczone przez olgaa Zobacz posta
    Dobrze poznaję Bazylu to Sukowate?
    Olgoo droga, Sukowate jest zbyt dobrze znane, te resztki zabudowy (bo chyba o te zdjęcia ze studnią i piwniczką pytasz?) to dużo bardziej zapomniana wioska.
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    To już krokodyle bieszczadzkie wypełzły na ścieżki ?
    Naprawdę niebezpieczne są te dzikie Bieszczady
    Krokodyle z powodu zimna są na razie ospałe, ten się rzucił...a raczej wpadł w pełz ucieczkowy dopiero jak się puknąłem z nim czółko w czółko, próbując mu pokazać jakie fajne mam szkła w obiektywie :)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #1886
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    ten się rzucił...
    bestia wygląda tak, jakby to sam Sir Bazyl ulepił ją z plasteliny Śliczna.

  7. #1887
    Bieszczadnik Awatar iaa
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Aj tam sam, z burakami:
    Ponoć z buraków też można destylować.;-)
    to dużo bardziej zapomniana wioska.
    Będą nowe zagadki, oj będą.

  8. #1888
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Pierwszą wolną sobotę mam w tym roku kurcze jak się cieszę .Nie mówiąc nikomu z mojej paczki że w sobotni dzionek z nimi pojadę w tajemnicy się przygotowywałam .Bałam się trochę reakcji joorga bo po numerze jaki mu zrobiłam na prima aprilis powiedział że mnie zabije.Nie zabił straszył tylko i jak mnie rano zobaczył rzekł tylko szelma .I tak ruszyliśmy w mglisty poranek w stronę naszych kochanych górek.Plan był bardzo ambitny ,i trasa ciekawa.Start z Wołosatego na Rozsypaniec,Halicz Tarnicę i zejście do punktu wyjścia.I tak zaczęła się nasza wędrówka .mglisto było troszkę mżyło i o dziwo zero wiatru.Tupocząc po asfalcie po szybkim jego pokonaniu skręcaliśmy na Przełęcz Bukowską Pogoda zaczynała się robić coraz lepsza ,błotko tak mlaskało pod butkami że błogi uśmiech mieliśmy na twarzyczkach.To jest to co kochamy na te słowa słoneczko zaczęło wychylać się za chmurek i łaskotać nas po pysiach.Na Rosypańcu już nieźle świeciło a jak podchodziliśmy pod Halicz to była poezja Pod Haliczem odbyły się wybory miss obsada była mocna i po ostrej walce wyłoniliśmy zwycięzce ,wygrał oczywiście joorg my z Kasią nie miałyśmy żadnych szans Ten jego uśmiech talia osy o kolanku sexi nie wspomnę po prostu królował i basta .Ale niedługo pojedzie do Indii i my z Kasią będziemy pełnić jego funkcję Widoki z Halicza były cudowne żal było schodzić, ale mieliśmy sporo jeszcze do pokonania.Schodziliśmy w fantastycznych humorach gdy nagle zobaczyliśmy że tuż przy szlaku siedziała dziewczyna ze skwaszoną miną oj naciągnęła coś w nodze i o dalszej wędrówce może zapomnieć . Potrzebna pomoc Duchu skoczył na pomoc jak doktor Burski owinął nogę i podał tabletkę i żadnej koperty za to nie wziął Podholował na przełęcz a z stamtąd już pomaluśku dziewczyna podreptała na dół .My ruszyliśmy już sporym krokiem bo to nie był koniec naszej wędrówki .Czekała na nas jeszcze dziś Cergowa Wiem co pomyślicie walnięci są ano walnięci przyznaję się bez bicia .O 20.55 dotarliśmy do Dukli mamy tylko czterdzieści minut na dojście na szczyt .Bo o 21.37 na Cergowej zapłonie płomień pamięci i zaczęła się niezła jazda.Czołówki na głowę i w las pod górę ,Joorg gnał jak by wypił zgrzewkę redbula a ja myślałam że wyzionę ducha,ale udało sie w czterdzieści minut dotarliśmy na szczyt .Płomień palił a na Cergowej nawet nie dmuchał malutki wiaterek ,warto było iść oj warto.Po północy dotarliśmy do domu padnięci i brudni ale szczęśliwi.Czas na odpoczynek wszak jutro niedziela i znowu gdzieś pojedziemy A gdzie byliśmy kochani to napiszę w innym wątku .
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  9. #1889
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez olgaa Zobacz posta
    ... sobotni dzionek ....Start z Wołosatego na Rozsypaniec,Halicz Tarnicę i zejście do punktu wyjścia.... było cudownie,żal było schodzić, ....Czekała na nas jeszcze dziś Cergowa Wiem co pomyślicie walnięci są ano walnięci... udało sie w czterdzieści minut dotarliśmy na szczyt .Płomień palił się na Cergowej.....Po północy dotarliśmy do domu padnięci ... .
    dodam kilka fot. z tego dnia i nocy
    "Zakazane" miejsce widziane za krzaków


    wędrowanie






    „Tęskne” widoki


    a wieczorem jak co roku już na Cergowej


    "Płomień do nieba" ,drugiego dnia kwietnia o 21,37


    Nocne łażenia i powroty


    Ostatnio edytowane przez joorg ; 05-04-2011 o 21:48
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  10. #1890
    Bieszczadnik Awatar KKKrzychoo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ehhhhh.... ale mi się tęsknie zrobiło...... Dzięki chłopaki za te zdjęcia...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 19:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 03:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 17:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 12:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 06:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •