Strona 270 z 328 PierwszyPierwszy ... 170 220 260 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 280 320 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #2691
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Donie, nie miałem czasu na dostęp do zdjęć z wycieczki. Mgliście mocno było prawie do południa - jak dla mnie akurat do początku spadania z granicznego do Runiny. Swoją drogą - jakoś na myśl mi nie przychodzi podobny przypadek, abym się pocił schodząc w dół. Odpoczynki trzeba było robić podobnie jak przy wychodzeniu a aby uspokoić drżące mięśnie nóg najlepiej było zrobić parę kroków pod górę. Chyba jednak wchodzenie było by lżejsze?
    Opowieści Twoje (jak Wam się udało wbrew zakazom przejść z Novej Sedlicy do Runiny? ) jak i Zbyszka zachęciły mnie do tego spaceru, przy okazji odwiedziłem cmentarze z WW w Runinie jak i wreszcie kwaterę wojenną na cmentarzu grzebalnym w Ruskim. Dziwiła tylko w Ruskim ta pustka w tak piękną pogodę...
    Przy okazji-ten drewniany krzyż w Ruskiem stał przy chacie - http://www.ruske.sk/pv/data1/images/...26_08_1986.jpg
    Na ostatnim zdjęciu - towarzysz. Też pozwoliłem sobie lekko nagiąć przepisy NPP - jakoś nie polubił się z kagańcem
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2692
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    Donie, nie miałem czasu na dostęp do zdjęć z wycieczki. Mgliście mocno było prawie do południa - jak dla mnie akurat do początku spadania z granicznego do Runiny. Swoją drogą - jakoś na myśl mi nie przychodzi podobny przypadek, abym się pocił schodząc w dół. Odpoczynki trzeba było robić podobnie jak przy wychodzeniu a aby uspokoić drżące mięśnie nóg najlepiej było zrobić parę kroków pod górę. Chyba jednak wchodzenie było by lżejsze?
    Opowieści Twoje (jak Wam się udało wbrew zakazom przejść z Novej Sedlicy do Runiny? ) jak i Zbyszka zachęciły mnie do tego spaceru, przy okazji odwiedziłem cmentarze z WW w Runinie jak i wreszcie kwaterę wojenną na cmentarzu grzebalnym w Ruskim. Dziwiła tylko w Ruskim ta pustka w tak piękną pogodę...
    Przy okazji-ten drewniany krzyż w Ruskiem stał przy chacie - http://www.ruske.sk/pv/data1/images/...26_08_1986.jpg
    Na ostatnim zdjęciu - towarzysz. Też pozwoliłem sobie lekko nagiąć przepisy NPP - jakoś nie polubił się z kagańcem
    ... a kto lubi kaganiec?

  3. #2693
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ciekawa historia z tym krzyżem , zdjęcie pewnie pochodzi z okresu rozbierania zabudowy wioski czyli lata osiemdziesiąte ? Być może obecnie krzyż stoi prawie w tym samym miejscu albo w pobliżu pierwotnego miejsca a dom to już przeszłość. Co do tego "bezruchu" to faktycznie Runina jakaś taka senna , zero ludzi i cisza a w Ruskiem spotkałem dwie osoby jadące samochodem i tyle (czerwcowa niedziela), może na Twojego towarzysza chociaż ktoś zareagował jakimś cichym chałknięciem

  4. #2694
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Dlugi Zobacz posta
    (...). Odpoczynki trzeba było robić podobnie jak przy wychodzeniu a aby uspokoić drżące mięśnie nóg najlepiej było zrobić parę kroków pod górę. Chyba jednak wchodzenie było by lżejsze?
    (...)
    Przyznasz , że tereny piękne, mimo, że wymagają sporo wysiłku aby tam dotrzeć.
    A może tak właśnie powinno być ?

  5. #2695
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    ... a kto lubi kaganiec?
    No, ciężko znosić jakiekolwiek pęta Ale dla mnie dziwne jest to, że w tym parku zezwala się na wprowadzanie psów, co już jest niedopuszczalne w sąsiednim BdPN (sporo hejtu ostatnio przeczytałem na onecie, jak ktoś w komentarzach do artykułu o schodach napisał, że dostał mandat za psa w parku).
    Cytat Zamieszczone przez slawek71 Zobacz posta
    Ciekawa historia z tym krzyżem , zdjęcie pewnie pochodzi z okresu rozbierania zabudowy wioski czyli lata osiemdziesiąte ? Być może obecnie krzyż stoi prawie w tym samym miejscu albo w pobliżu pierwotnego miejsca a dom to już przeszłość. Co do tego "bezruchu" to faktycznie Runina jakaś taka senna , zero ludzi i cisza a w Ruskiem spotkałem dwie osoby jadące samochodem i tyle (czerwcowa niedziela), może na Twojego towarzysza chociaż ktoś zareagował jakimś cichym chałknięciem
    Tak, zdjęcia z 1986r - http://www.ruske.sk/pv/ruske_1986_pv.htm
    Więcej zdjęć http://www.ruske.sk/obsah/obsah.php?lng=sk - piszą tam również o monastyrze, ze zdjęć wynika, że chodzą na to miejsce czyli regulamin parku nie jest bezwzględnie przestrzegany...
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Przyznasz , że tereny piękne, mimo, że wymagają sporo wysiłku aby tam dotrzeć.
    A może tak właśnie powinno być ?
    I może to sprawiło, że w sumie podczas całej wycieczki na trasie widziałem 5-cioro ludzi

  6. #2696

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Z sobotniego (19.09) spacerku: przełęcz Wyżnianska-połonina Caryńska-U.Górne-Rawki.
    Jesień nadciąga, i coś czuję, że będzie kolorowo szybciej niż nam się wydaje.
    A to ostatnie to Solina rzecz jasna. Dokładnie mural na zaporze, zdjęcie z drogi na Łobozew (jakieś 1,5-2km).
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. #2697
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Dzisiaj
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    bertrand236

  8. #2698
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Robert
    Duszatyńskie mają w sobie to coś są piękne i magiczne bez względu na porę roku. I żałuję że mnie tam nie ma.
    pozdrawiam
    Marek

  9. #2699
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Żałujcie z żonką! A ja myślałem, że nikt nie rozpozna
    Nasza szóstka i dodatkowo 6 osób na szlaku. Na górze tylko my, cisza i woda. Zimno było...
    Pozdrawiam
    bertrand236

  10. #2700
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •