Strona 188 z 328 PierwszyPierwszy ... 88 138 178 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 198 238 288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #1871
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Krótki cd
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #1872
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ładnie,ładnie. Miło choć popatrzeć nie mogąc tam być.

  3. #1873
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Jak się pracuje sześć dni w tygodniu to na niedzielę czeka się z utęsknieniem I tak bladym świtem zajechała pod blokowisko wypasiona fura z niezawodnym kierowcą Jorgiem:)W Sanoku na stacji paliw miało czekać na nas parę znajomych I tak z dwóch samochodów zrobiło się cztery i niezła paka się zebrała Dzis celem naszej wyprawy była Połonina Caryńska.Wychodziliśmy z Nasicznego przez Caryńskie do Koliby a później już tylko cały czas pod górę.Ciężko się szło mokry śnieg miejscami wyżej kolan nie ułatwiał nam drogi.Chmury na przemian ze słoneczkiem kotłowały się nam nad głowami.I tak po niezłym wylaniu potu ukazała nam się w blasku słońca nasza CarycaOczy nam się zaświeciły banan pojawił na ustach i tak jakoś błogo się zrobiło.Widoki były cudowne chodź trochę mglisto i niezle powiewało.Powiewało ha ha jeszcze nie wiedzieliśmy co nas czeka.Ze szczytu ruszyliśmy granią i tu zaczęła się niezła jazda:) Wiatr był tak mocny że przewracał nas jak pionki zbite w chinczyku:Grupa się rozerwała każdy walczył chodź o jeden maleńki krok ,po chwili straciłam wszystkich z oczu .O matko latałam jak orlica a policzki mi drgały jak u buldoga ,w butach chlupało i myslałam że wyzionę ducha Rzucona kolejny raz w borowinę myślałam że się nie podniosę ale dwa kieliszki nalewki wcześniej wypite dodało mi odwagi i siły i motto naszego kolegi Włodka ( nie zacytuję po czyta to młodzież ) poderwało mnie do walki z morderczym i silnym wiatrem. I tak udało mi się dotrzeć na Przełęcz Wyżniańską a później stopem do Berehów . Tam czekałam na resztę naszych:) włosy miałam potargane wyglądałam jak wiedźma z butów wylałam wodę co wzbudziło dziwne uśmiechy jakiejś parki która mi się przyglądała.Czekając na resztę myślałam? czy ja mam dobrze w głowie?chyba nie a kto z moich znajomych co się zemną zadaje ma Powinnam siedzieć w domu ,e tam już to widzę :)z moim temperamentem nijak siedzenie do mnie nie pasuje nic nie poradzę że jestem jak wulkan:)ale bywam też potulna jak niemowlę.Jak ten na górze powie mi basta to ja pokornie siądę na tylnej części ciała i zacznę dziergać szaliki dla znajomych:)co by im zimno w górkach nie było .A puki co to już czekam na kolejną niedziele
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #1874

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Pięknie! Chciałoby się mieszkać bliżej... Do KIMBu muszą mi jednak wystarczyć tylko fotki, bo na wyjazd w Biesy terminu nie będzie.
    Gór, co stoją nigdy nie dogonię... -->

  5. #1875
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez olgaa Zobacz posta
    J czeka się z utęsknieniem
    krucafiks,
    trza się wziąć do jakieś fotoroboty...
    toż,to fotograficzka następnego roku- rośnie tu, jakaś taka...
    i nawet wiatr na jednej z fotografii zmiótł kolor ...
    gratulacje
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  6. #1876
    Bieszczadnik Awatar olgaa
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    721

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Pierogowy Zobacz posta
    krucafiks,
    trza się wziąć do jakieś fotoroboty...
    toż,to fotograficzka następnego roku- rośnie tu, jakaś taka...
    i nawet wiatr na jednej z fotografii zmiótł kolor ...
    gratulacje
    No toś mnie zawstydził

  7. #1877
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Gdyby Wasza wyprawa była profesjonalnie przygotowana czyli oflagowana, uczestnicy ubrani w obowiązkowe koszulki forumowe to ja bym się zatrzymał.A tak to Was minąłem koło bacówki przy Berehach i do bliskiego spotkania trzeciego stopnia nie doszło.
    .

  8. #1878
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    ..... uczestnicy ubrani w obowiązkowe koszulki forumowe to ja bym się zatrzymał.A tak to Was minąłem koło bacówki przy Berehach i do bliskiego spotkania trzeciego stopnia nie doszło..
    Mavo , szkoda wielka że nie doszło do spotkania , a koszulkę miałem pod polarem...do następnego :)
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #1879
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez olgaa Zobacz posta
    Jak .....Powiewało ha ha jeszcze nie wiedzieliśmy co nas czeka.Ze szczytu ruszyliśmy granią i tu zaczęła się niezła jazda:) Wiatr był tak mocny że przewracał nas ...Grupa się rozerwała każdy walczył chodź o jeden maleńki krok ,po chwili straciłam wszystkich z oczu ..... i myslałam że wyzionę ducha.... poderwało mnie do walki z morderczym i silnym wiatrem. I tak udało mi się dotrzeć na Przełęcz.... .A puki co to już czekam na kolejną niedziele
    Tu jest filmik który nakręcił Włodek G...ale wiało :)
    http://www.youtube.com/watch?v=IEvp2Ie8qUs
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  10. #1880
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    No nieźle. Od 9 - 12 marca to na połoninach był zefirek w porównaniu do tego.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 5 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 5 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •