Strona 260 z 328 PierwszyPierwszy ... 160 210 250 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 270 310 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #2591
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ja byłem zły, że jakiś narciarz był przede mną na Jaśle, więc to musiałeś być Ty no chyba, że byłeś po południu i to był jeszcze ktoś inny.

  2. #2592

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez krzychuprorok Zobacz posta
    Ja byłem zły, że jakiś narciarz był przede mną na Jaśle, więc to musiałeś być Ty no chyba, że byłeś po południu i to był jeszcze ktoś inny.
    W niedzielę na Jaśle (Wielkim) około 13 było nas pięciu (na nartach), a przed nami dwie osoby z buta (jeden rakieciarz + jeden bez rakiet - spotkaliśmy w drodze powrotnej na stokówce koło Przysłupia). Ale na samym szczycie Jasła były już ślady narciarzy. Ale tylko na szczycie - bez zjazdu połoninką.
    Od Małego Jasła - tylko ślady rakiet.
    Aha, śniegu na Małym Jaśle, jak i w lesie powyżej 900m npm - 90cm. Ale miejscami sonda długości 2,4m wchodziła cała...
    Ostatnio edytowane przez uszatek_mis ; 02-02-2015 o 09:37

  3. #2593
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Sławek, super zdjęcia! Aż miło popatrzeć siedząc w szarym i ponurym Kraku
    Pozdrawiam
    mj

  4. #2594
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    O 11ej w takim razie byłem drugi, ja szedłem od Okrąglika a ktoś przede mną od Przysłupia. Poza tym śnieg przeryli okropnie skuterowcy, przyjechali od strony Małego Jasła. Jeden nawet robił wokół mnie jakieś piruety, przechylając skuter i jadąc na jednej płozie. Nie wiem czy chciał mnie wpienić czy oczekiwał oklasków.
    Wyżej śniegu faktycznie dużo, czego nie można powiedzieć o dolinach. Rano przejeżdżałem przez Cisną pełen obaw czy będzie wystarczająco śniegu.
    Ostatnio edytowane przez krzychuprorok ; 02-02-2015 o 10:34

  5. #2595

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
    W niedzielę na Jaśle (Wielkim) około 13 było nas pięciu (na nartach), a przed nami dwie osoby z buta (jeden rakieciarz + jeden bez rakiet - spotkaliśmy w drodze powrotnej na stokówce koło Przysłupia). Ale na samym szczycie Jasła były już ślady narciarzy. Ale tylko na szczycie - bez zjazdu połoninką.
    Od Małego Jasła - tylko ślady rakiet.
    Aha, śniegu na Małym Jaśle, jak i w lesie powyżej 900m npm - 90cm. Ale miejscami sonda długości 2,4m wchodziła cała...
    Bez ostatniego zdjęcia - reszta między Małym a Wielkim Jasłem.
    Ostatnie z przełęczy Wyżniańskiej.

    Cytat Zamieszczone przez krzychuprorok Zobacz posta
    ...Rano przejeżdżałem przez Cisną pełen obaw czy będzie wystarczająco śniegu.
    W sobotę jechałem pod Rawki od strony Ustrzyk Górnych PRZED pługiem. Chwilę mi to zeszło 3km na jedynce i łańcuchach. Pług przejechał 10min po tym jak dotarłem na przełęcz.

    Cytat Zamieszczone przez slawek71 Zobacz posta
    ...podobną wyprawę na Rawki...
    Na drugim zdjęciu może się zobaczysz ;-)
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #2596
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez slawek71 Zobacz posta
    .... "rawkowania" ...... widocznosc też dobra, zarówno na kierunku Ukrainskim jak i Tatry, aż nie chciało się schodzić. Tłumów nie było ale szlak przetarty.....
    To ja też z Rawek . z wczoraj. Widoczność na Tatry po 13-tej pogorszyła się , lekka mgła , ale na wschód to dopiero widoki.
    ps. ale po 13-tej chyba "uchwyciłem" Uszatka na Jasłach
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #2597
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Janusz zazdroszczę pięknych zimowych klimatów bo u nas w pyrlandii w pełni wiosna. A o 13 tylko szukałeś Uszatka?
    pozdrawiam
    Marek

  8. #2598
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2007
    Rodem z
    Puławy (te lubelskie)
    Postów
    265

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Super zdjęcia!! A powiedzcie jak szlaki wyglądają? Dużo śniegu,przetarte? Da radę bez rakiet lub nart?

  9. #2599
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    jorg: "ja też lubię taką zimę i pogodę ...no od czasu do czasu, może być też inwersja"

    -No dokładnie, ja oczekiwałam mleka a zastała mnie w niedzielę bajeczna pogoda, co z resztą znakomicie przedstawiliście na powyższych zdjęciach (kapitalne ujęcia Tatr!) -co za pech. Widzę, że całkiem spora część naszego forum w ten weekend przebywała w Bieszczadach! Ja w bajeczną niedzielę machałam Wam z Wetlińskiej :) Śniegu było dużo, dwie grupy aż zazdrościły mi rakiet. Taka dziwna pogoda jak na zimę (ale narzekam) -ani podmuchu wiaterku na całej rozciągłości Wetlińskiej, słoneczko przygrzewało znakomicie -więc ani nie było zimno, ani nie wiało, szło się znakomicie -w zasadzie gdyby nie ten śnieg to prawie bym nie odczuła, że jest zima. W cieniu termometr na Chatce Puchatka pokazywał -5. Odczuwalna w południe to chyba z +10 ;p Ale śnieg był puszysty, w wielu miejscach mocno przymrożony. Na Wetlińskiej szlak przetarty, ludzi dosyć dużo (jak na zimę oczywiście), ale bywało wiele momentów że w rakietach zapadałam się do łydek/kolan. Na Osadzkim byłam jakoś po 13 i faktycznie te Tatry to podobno były ale wrażenia na mnie nie robiły bo aż tak dobrze nie było widać, wolałam spoglądać na Ukrainę.

    Na drugi dzień czyli dziś zaserwowałam sobie inny krótki szlak, który już nie był w ogóle przetarty przy schodzeniu (przy podchodzeniu był) więc zanurzony kijek cały czas chował się średnio 60 cm pod mocno zmrożonym śniegiem. W jakiejś odległości za mną jednak podążała grupa turystów.

    ale wracając do Wetlińskiej:

    DSC03486.jpg DSC03488.jpg DSC03489.jpg DSC03492.jpg DSC03495.jpg DSC03508.jpg
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 02-02-2015 o 21:32
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #2600

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    jorg: "ja też lubię taką zimę i pogodę ...no od czasu do czasu, może być też inwersja"

    ... Na Osadzkim byłam jakoś po 13 i faktycznie te Tatry to podobno były ale wrażenia na mnie nie robiły bo aż tak dobrze nie było widać, wolałam spoglądać na Ukrainę.
    A widziałaś być może w okolicach schroniska kogoś z latawcem? Bo na dwóch swoich zdjęciach, przy kadrowaniu, ewidentnie wypatrzyłem latawiec. Na pewno to nie ptak.
    o tu jedno -> https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink

    Na tych Jasłach byłem 13:40-14:10 gwoli ścisłości.. bo coś czytam że więcej luda mnie wypatrywało

    Cytat Zamieszczone przez PaweleS Zobacz posta
    Super zdjęcia!! A powiedzcie jak szlaki wyglądają? Dużo śniegu,przetarte? Da radę bez rakiet lub nart?
    Zależy które Te na popularne szczyty (Rawki, Wetlińska do schroniska, myślę że Tarnica) to przetarte. Na Caryńską wchodziłem w sobotę po południu szlakując (dziewiczy śnieg - nawiasem mówiąc super sprawa - lubię tak). Na Jasła w niedzielę już ktoś przeszedł (byłem drugi).
    Radę da, ale na pewno będą dużym ułatwieniem. Na Jasłach, jak pisałem, zmierzone 90cm śniegu.
    Ostatnio edytowane przez uszatek_mis ; 02-02-2015 o 22:51 Powód: uzupełnienie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •