Strona 259 z 328 PierwszyPierwszy ... 159 209 249 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 269 309 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,581 do 2,590 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #2581
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Dziś troszkę wiało, troszkę padało, troszkę było widać ale przez większość trasy było nawet świetnie widać, że nic nie widać, szlak pojawiał się i znikał, oblodzony trawers Krzemienia wykręcał nogi we wszystkie niewidoczne strony świata, mimo licznych pokładów źródeł wody mineralnej, transformatorów i linii wysokiego napięcia mapa działała prawidłowo, kompas pokazywał północ całkiem po przeciwnej stronie niż południe a na dodatek nie pokazywał gdzie jest wschód i zachód!!! W każdym razie było fantastycznie!:
    mleko1.jpg mleko2.jpg mleko3.jpg

    mleko4.jpg mleko5.jpg
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #2582
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Dziś troszkę wiało, troszkę padało, troszkę było widać ale ..... gdzie jest wschód i zachód!!! W każdym razie było fantastycznie!:
    mleko1.jpg mleko2.jpg mleko3.jpg...
    Czy "zielone ludziki" są już po tej stronie granicy?uuuu Ale chyba nie ma jeszcze tyle śniegu co by na rakietach "przylecieli". Więcej mgły było dzisiaj niż śniegu :(
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #2583
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    To są chyba te "zielone ludziki" co to błądzą po granicach i pewnikiem szykują się do abordażu , a zdjęcia faktycznie takie mleczne ale fajne.

  4. #2584
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    ...Ale chyba nie ma jeszcze tyle śniegu co by na rakietach "przylecieli". Więcej mgły było dzisiaj niż śniegu :(
    No nie było może wielkiego, śnieżnego szaleństwa ale też nie ma co narzekać, mi się całkiem podobało :)
    Traska zajęła nam po odjęciu przerw około dwie godziny więcej niż czas "mapowy". Myślę, że bez rakiet trzeba by doliczyć jeszcze godzinkę lub dwie w zależności od wagi i kondycji wędrowca. Te dwie godzinki to na odcinku Przełęcz 1286 - Przełęcz Bukowska, reszta zgodnie z mapą. Śniegu wiele nie ma, ale bez rakiet zapadaliśmy się co chwilkę w borowiny pokryte skorupką zlodowaciałego sniegu a w rakietach szło się "górą". Od Wołosatego do Tarnicy szlak jak autostrada, z tym, że cielętniki i ścieżka mocno oblodzone ale do góry szło się z "buta" bez problemu. Za przełęczą szlak zniknął i pojawiał się w miejscach mocno przewianych, za Kopą Bukowską i pomiędzy Haliczem i Rozsypańcem. Jedyny zauważony przez nas znak szlaku na tym odcinku jest na zdjęciu powyżej, udało nam się trafić na słupki ze szlakowskazami na przełęczy Rowiń Jackowa i pod Kopą Bukowską. Oba zaatakowaliśmy troszkę z innych stron niż gdyby iść do nich po szlaku mając widoczność :)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #2585
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Kusicie, kusicie. Aż właśnie sprawdziłam autobusy na weekend -a może ktoś jeszcze ma ochotę na mleko? Zerknęłam na prognozy, niby mają dosypać śniegu przez najbliższe dni!
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #2586
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 27-01-2015 o 16:14 Powód: Edytowałem po wydzieleniu wątku
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  7. #2587
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    No...... nie ma co narzekać, mi się całkiem podobało :)... ale bez rakiet zapadaliśmy się co chwilkę w borowiny pokryte skorupką zlodowaciałego sniegu a w rakietach szło się "górą". Od Wołosatego do Tarnicy szlak jak autostrada, z tym, że cielętniki i ścieżka mocno oblodzone ale do góry szło się z "buta" bez problemu....... Oba zaatakowaliśmy troszkę z innych stron niż gdyby iść do nich po szlaku mając widoczność :)
    Dzięki Bazylu za opis Waszej trasy ...ja też lubię taką zimę i pogodę ...no od czasu do czasu, może być też inwersja
    A z Tarnicy do Wołosatego w zimie tak już chyba zawsze jest ...to jest jak "rynna bobslejowa" :)
    Pozdrowienia Janusz
    ps. co do oblodzenia , to niedawno szliśmy na Grzesia , a idąc Dolininą Chochołowską raki mało ... przydały by się łyżwy
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #2588
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ale to do schroniska. A w górę na Grzesia pewnie nawet raki nie były za bardzo potrzebne. Byłem na Grzesiu parę razy w zimie i zawsze było tak samo - w dolinie na drodze ślizgawica, a w górę na szlaku nieubity śnieg.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 27-01-2015 o 16:12 Powód: Rozdzieliłem post na dwa po wydzieleniu wątku
    Pozdrawiam
    mj

  9. #2589
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Pozazdrościłem Uszatkowi tego "rawkowania" i zorganizowałem sobie dzisiaj podobną wyprawę na Rawki tyle że bez desek.Pogoda mi się łysła, było w miarę słonecznie, bezwietrznie i lekki minus czyli super warunki, widocznosc też dobra, zarówno na kierunku Ukrainskim jak i Tatry, aż nie chciało się schodzić. Tłumów nie było ale szlak przetarty , na grzbiecie wywiane i dosyć twardo także miło się wędrowało. Ogólnie mimo feri tłoku nie ma ,chyba wszyscy wybyli w Tatry czy inne AlpyDSCF1388.jpgDSCF1391.jpgDSCF1402.jpgDSCF1404.jpgDSCF1406.jpgDSCF1411.jpgDSCF1464.jpgDSCF1481.jpgDSCF1485.jpg

  10. #2590

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Kurcze, nie zrobiłeś zdjęcia na Jasła... A ja tam stałem i ci machałem (znaczy w niedzielę).. Zdjęcia.. bedą...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •