Strona 261 z 328 PierwszyPierwszy ... 161 211 251 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 271 311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,601 do 2,610 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #2601
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    No ciekawe, ja o tej godzinie byłam w okolicy hnatowego, więc nie miałam już Chatki w zasięgu wzroku. Gdy ja byłam przy Chatce to był tylko jeden człowiek, gdy przychodziła trójka następnych to się zmyłam. Ciężko powiedzieć, raczej poza samym kształtem, nie wygląda jakby ktoś go puszczał a od tej strony raczej nie widziałam kogoś z latawcem ale mógł też sobie jechać dołem pod Osadzkim przez srebrną przełęcz . Może to ptak.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #2602
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
    A widziałaś być może w okolicach schroniska kogoś z latawcem? Bo na dwóch swoich zdjęciach, przy kadrowaniu, ewidentnie wypatrzyłem latawiec. Na pewno to nie ptak.
    o tu jedno -> https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
    Z innego forum wiem, że w niedziele latali z Tarnicy.

  3. #2603

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    No ciekawe, ja o tej godzinie byłam w okolicy hnatowego, więc nie miałam już Chatki w zasięgu wzroku. Gdy ja byłam przy Chatce to był tylko jeden człowiek, gdy przychodziła trójka następnych to się zmyłam. Ciężko powiedzieć, raczej poza samym kształtem, nie wygląda jakby ktoś go puszczał a od tej strony raczej nie widziałam kogoś z latawcem ale mógł też sobie jechać dołem pod Osadzkim przez srebrną przełęcz . Może to ptak.
    Na pewno nie ptak, bo na dwóch zdjęciach był mniej więcej w tym samym miejscu. A ptaki tak wolno raczej nie latają
    "Wypreparowany" latawiec - na fotce.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #2604
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez uszatek_mis Zobacz posta
    Na pewno nie ptak, bo na dwóch zdjęciach był mniej więcej w tym samym miejscu. A ptaki tak wolno raczej nie latają
    "Wypreparowany" latawiec - na fotce.
    Potwierdzam przypuszczenia Uszatka , tak po 14 widziałem ten sam "obiekt latający" nad chatką z P. Wyżnianskiej.

  5. #2605

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Parę fotek z ostatniego weekendu.
    Piątek Caryńska, a raczej bajkowy las na Caryńskiej (bo na górze nic nie było widać i zrezygnowałem z wyjścia wyżej).
    Sobota okolice Małej Rawki. Pogoda rewelacyjna. Dlatego dwukrotnie.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #2606
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Ładnie, super zdjęcia! Uszatku Twoje zdjęcia mnie rozbrajają , dobrze że niedziela wolna także już ostrzę sobie no nie wiem co?, chyba buty. Pozdrawiam!

  7. #2607
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    świętokrzyskie
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    u mnie szaro, buro i odwilż a tu takie cudowności!!!

  8. #2608

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez slawek71 Zobacz posta
    Ładnie, super zdjęcia! Uszatku Twoje zdjęcia mnie rozbrajają , dobrze że niedziela wolna także już ostrzę sobie no nie wiem co?, chyba buty. Pozdrawiam!
    Dziś popadał.. deszcz, ale od czwartku ma być słonecznie (podobno). Więc i zimno. Co za tym idzie - dość twado, więc buty powinny być ok na przedeptane szlaki.

    Wrzuciłbym więcej, ale jest limit 10 zdjęć/post. A nie chcę się narażać moderatorom Więcej - link do galerii w mojej sygnaturce.

  9. #2609
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Jak zaplanowałem tak i zrobiłem , ale po kolei: niedziela godz. 6 rano wyjazd ,o 9:30 parkuje pod ABC we Wetlinie i hajda na Przełęcz O., następnie w lewo na Smerek.Siedzę sobie na mojej ulubionej górce, słoneczko przygrzewa, popijam kawke i dumam co dalej.Pogoda mega ładna widoki jeszcze ładniejsze, gapię się na tatry, na graniczny a że pora jeszcze młoda to wymyśliłem coby przejść Wetlinską bo nie pamiętam kiedy ostatnio całą przeszedłem.Plan był taki coby z chatki zejść na Wyżną i coś łapać albo butem ale siedząc pod chatką i gapiąc się tym razem na stronę wschodnią gdzie pięknie było widać P. Równą ,Ostrą H., Borżawe ,Pikuja a chen daleko chyba Gorgany z P.Piszkonia i Negrowcem pomyślałem no i po co , taka pogoda to sobie wrócę grzbietem ,no i tak zrobiłem. Luda pod chatką sporo ale na Smereku spotkałem raptem cztery osoby , temp. na chatkowym termometrze +1 , na południowych stokach normalnie upał można się było opalać,śniegu sporo także chyba do kolejnej niedzieli dla Uszatka wydoli.Troszkę się rozpisałem ale jeszcze dzisiaj mnie trzyma ,aż żal było schodzić na dół i jeszcze zdjęcia:DSCF1541.jpgDSCF1568.jpgDSCF1619.jpgDSCF1622.jpgDSCF1631.jpgDSCF1634.jpgDSCF1641.jpgDSCF1667.jpgDSCF1675.jpgDSCF1676.jpg

  10. #2610
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez slawek71 Zobacz posta
    Wiosna

    W piątek było tak:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •