Strona 273 z 328 PierwszyPierwszy ... 173 223 263 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 283 323 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,721 do 2,730 z 3277

Wątek: A moze jakies aktualne fotki?

  1. #2721
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    No dokładnie ;D Zatem może .. do zobaczenia? Bo ja też się zastanawiam czy by nie odwiedzić znów schroniska w ten (ew. kolejny) weekend -mam na myśli trening namiotowy (przed większym wypadem za kilka tyg.) i jeśli śnieg dopisze -rakietowy :}}
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #2722

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Rozpoczęłam sezon górski zimowy 2015! Połonina Caryńska 05.12.2015. Na połoninie prędkość wiatru kosmiczna -momentami wiatr nas mocno spychał . Widoczność 30 metrów. Były momenty, że można było zapadać się w śniegu po kolana. Uwierzycie, że na tym zdjęciu jestem w tej chwili najszczęśliwszym człowiekiem na świecie? Czekałam na zimę!

    A w plecaku niosę słoiki sałatek dla znajomych ;D

    Załącznik 39561 Załącznik 39562 Załącznik 39563 Załącznik 39564

    aha, na dole we wsi (np. Ustrzyki Górne) to właściwie wcale śniegu prawie nie było ;>


    Re-we-la-cja! Pięknie się zapowiada ten sezon zimowy!

  3. #2723

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    No dokładnie ;D Zatem może .. do zobaczenia? Bo ja też się zastanawiam czy by nie odwiedzić znów schroniska w ten (ew. kolejny) weekend -mam na myśli trening namiotowy (przed większym wypadem za kilka tyg.) i jeśli śnieg dopisze -rakietowy :}}
    Będę tam w tą niedzielę po południu (ale tylko na chwilę). Ale będę tam także od drugiego dnia świąt do poniedziałku 26-28.12 Mam nadzieję, że będzie śnieg. Znaczy, że będzie więcej.

  4. #2724
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    12.12.2015 -ponad granicą lasu widoczność 10-15 metrów, wiatr dość silny (na szczytach silny):

    Na granicy lasu idąc z Ustrzyk na Wielką Rawkę:

    DSC04530.jpg DSC04534.jpg

    Wielka Rawka i ławeczka na niej:

    DSC04545.jpg DSC04547.jpg

    Idąc na Kremenaros (przywitałam się z dwoma strażnikami granicznymi z Ukrainy):

    DSC04553.jpg

    Na Małej Rawce:

    DSC04562.jpg DSC04583.jpg

    Biwak:

    DSC04597.jpg

    Zdjęć z dzisiaj (13.12.2015) nie będzie. Poszłam na Caryńską ale warunki były iście samobójcze. Wiało już na dole. Jakieś 50-80 metrów za mną szło trzech komandosów. Gdy weszłam na grzbiet Caryńskiej -wiatr powalił mnie na kolana. Ciężko było wstać. Podparłam się kijami. Stałam tak 10 sekund. Wiatr tak silny, że problemem było utrzymanie równowagi. Nie jestem w stanie powiedzieć jaka to była prędkość -po prostu przewracało człowieka :) Zawróciłam. Komandosi zawrócili także :) Było ich trzech bo czwarty komandos atakował Caryńską od drugiej strony. Udało mu się nawet wytrwać 15 minut na grzbiecie! Czwartym komandosem okazał się niejaki sir Bazyl.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 13-12-2015 o 22:49
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  5. #2725

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    12.12.2015 -ponad granicą lasu widoczność 10-15 metrów, wiatr dość silny (na szczytach silny):

    Na granicy lasu idąc z Ustrzyk na Wielką Rawkę:

    DSC04530.jpg DSC04534.jpg

    Wielka Rawka i ławeczka na niej:

    DSC04545.jpg DSC04547.jpg

    Idąc na Kremenaros (przywitałam się z dwoma strażnikami granicznymi z Ukrainy):

    DSC04553.jpg

    Na Małej Rawce:

    DSC04562.jpg DSC04583.jpg

    Biwak:

    DSC04597.jpg

    Zdjęć z dzisiaj (13.12.2015) nie będzie. Poszłam na Caryńską ale warunki były iście samobójcze. Wiało już na dole. Jakieś 50-80 metrów za mną szło trzech komandosów. Gdy weszłam na grzbiet Caryńskiej -wiatr powalił mnie na kolana. Ciężko było wstać. Podparłam się kijami. Stałam tak 10 sekund. Wiatr tak silny, że problemem było utrzymanie równowagi. Nie jestem w stanie powiedzieć jaka to była prędkość -po prostu przewracało człowieka :) Zawróciłam. Komandosi zawrócili także :) Było ich trzech bo czwarty komandos atakował Caryńską od drugiej strony. Udało mu się nawet wytrwać 15 minut na grzbiecie! Czwartym komandosem okazał się niejaki sir Bazyl.
    No mi wczoraj było dane tylko przemierzyć drogę z parkingu do schroniska i z powrotem i to po ciemku. Ale fakt - łeb urywało.

  6. #2726
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Zdjęć z dzisiaj (13.12.2015) nie będzie. Poszłam na Caryńską ale warunki były iście samobójcze. Wiało już na dole.
    Od razu samobójcze! Mi się tam całkiem podobało W lesie co prawda trzeszczało, stukało i skrzypiało ale z korzeniami nie wyrywało. Cztery kilometry lasem i 500 metrów podejścia zajęło 2,5 godziny ale zabawa zaczęła się po wyjściu z lasu. Tam podejście 50 metrów w pionie i przejście około 500 metrów po grani zajęło 45 minut. Jimi jest deko lżejsza ode mnie więc pewnie było jej trudniej ustać, mnie wichura wywróciła tylko dwa razy, więc nie było tak źle :) W sumie to leżałem trzy razy, ale za trzecim razem sam się położyłem na ścieżce, żeby schować głowę w jej zagłębieniu bo chciałem zdzwonić się ze znajomymi, którzy mieli nadejść z naprzeciwka, a inaczej nie dało się nic usłyszeć. Najgorzej jednak dawał się we znaki brak gogli. Wicher smagał śnieżnymi igłami po gałkach ocznych, wyciskając łzy, które zamarzając sklejały powieki więc ze wspomnianych 20 metrów widoczności pozostawały dwa i to rozmyte :) Ale i tak było super!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  7. #2727
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    No dokładnie! Mi też się podobało, więc gnałam do góry! Ja po ostatnich wypadach jestem tak zadowolona, że doszłam do wniosku, że kocham zimę i zima to najwspanialsza pora roku na wędrówki górskie. Dziś w sklepach przymierzałam google i te maski neo-cośtam, kominiarki bo sezon zimowy dopiero się rozkręca. Więc w masce neo (i nie daj boże googlach) dam radę next time.

    Zgadza się -w ten weekend las niesamowicie skrzypiał -także zwróciłam na to uwagę.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  8. #2728

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Ale i tak było super!
    Znam jak smakuje to twoje super. Chciałoby się napisać rzeźnik bez odrobiny współczucia

  9. #2729
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Zazdraszczam takich ekstremów : ). Sam muszę w końcu spróbować Bieszczadów zimą. Zanim całkiem się rozleniwię ; ).

  10. #2730

    Domyślnie Odp: A moze jakies aktualne fotki?

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    (...)

    Wielka Rawka i ławeczka na niej:

    DSC04547.jpg
    Odpoczywałem na tej ławeczce chwilkę wcześniej :) i muszę się bez bicia przyznać, że ja tą brzydką dziurę z odciskiem tyłka w śniegu zrobiłem...
    DSC_0183.jpg
    Ostatnio edytowane przez kamil91 ; 18-12-2015 o 22:21

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 6 gości)

Podobne wątki

  1. Aktualne fotki
    Przez irek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 18:07
  2. Moze Ktos Chetny?
    Przez Hern w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2008, 02:47
  3. dalsze fotki
    Przez zakapiór w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 16:48
  4. moze mi sie uda...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2002, 11:45
  5. a moze spanie w stodole?
    Przez Monika w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-08-2001, 05:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •