Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 203

Wątek: Koliba - remont

  1. #31
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Marysia napisała:
    "hej!jak najbardziej sronisko normalnie funkcjonuje bez zaklocen ,dawno tam nie bylam"

    Hameryka, Hameryką, Chicago, Chicagiem, a serce tak jak mówiłem Ci drugiego września zostało w Bieszczadzie. Wracaj szybko :D :D
    Pozdrowienia od faceta, który Cię podwoził na stopa z Wetliny na Przełęcz 2 września. Ja Cię nie poznałem ale Ty mnie tak
    bertrand236

  2. #32

    Na forum od
    08.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie

    troszkę daleko cię Maryś zagnało, a polibuda cóż, ponoć jakaś ekipa wybiera się w okolicach 11-go listopada, a taki miałem mieć przyjemny weekend listopadowy , pozostaje mieć nadzieję że do koliby jednak nie dotrą

  3. #33

    Na forum od
    10.2005
    Rodem z
    chicago
    Postów
    11

    Domyślnie

    Witajcie witajcie!!!ahh zapachnialo troszku bieszczadami))dlatego uaktywnilam sie na tym forum,,,do czego tu doszlo,,meile byly mi obce a co dopiero fora..Bertrand masz racje z tym sercem,,pozostało w bieszczadzie...ale czs leci z zawrotna predkoscia wiec nim sie obejze bede spowrotem...Ty zdaje sie ze jak sie spotkalismy sie udawales sie z bieszczadzkimi zakapiorami pod pacha do lutka..i jak udalo sie go zastac??pozdrawiam serdecznie z paskudnego chicago pod wzgledem halasu i zgielku..na szczescie jest tu sporo zieleni no i jezioro michigen :) ...ha i Ty Socjopato tyz tu jestes ale fajnie,,odezwe sie na gg,moj nr to 5944502,szkoda ze nie udalo sie nam spotkac,ale ja bylam mocno zagubiona w pioropuszu zagadnien przed wyjazdem...a masz skype to bysmy moze cosik pogadali :D ,ucaluj ode mnie ziemie bieszczadzka jak bedziesz w listopadzie,,zapomnialam zupelnie ze jest ten weekendzik,oj niestety ludziska za pw lubia wtedy przyjezdzac...ale moze a noz..nie bede cie pozbawiac nadziei :D ...bieszczadki zostaly ostatnio przysypane pierwszym sniegiem,juz sie szykuja do snu...szkoda ze ominela mnie w tym roku jesien w gorach,,jak to dobrze ze zyjemy w dobie internetu,mozna sobie wejsc przejzec biezace zdjecia i odleglosci maleja :D :D pozdrowionka serdeczne sle :D

  4. #34
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marysialapka
    Ty zdaje sie ze jak sie spotkalismy sie udawales sie z bieszczadzkimi zakapiorami pod pacha do lutka..i jak udalo sie go zastac??
    Nie. I wcale nad tym nie boleję. Jest powód, żeby tam wrócić. Trzeba spotkać Lutka...
    A widoki były przednie tego dnia. zresztą dojdę do tego dnia kiedyś w mojej Krótkiej relacji
    pozdrawiam
    bertrand236

  5. #35

    Na forum od
    10.2005
    Rodem z
    chicago
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    Cytat Zamieszczone przez marysialapka
    Ty zdaje sie ze jak sie spotkalismy sie udawales sie z bieszczadzkimi zakapiorami pod pacha do lutka..i jak udalo sie go zastac??
    Nie. I wcale nad tym nie boleję. Jest powód, żeby tam wrócić. Trzeba spotkać Lutka...
    A widoki były przednie tego dnia. zresztą dojdę do tego dnia kiedyś w mojej Krótkiej relacji
    pozdrawiam
    Lutka nie jest łatwo zastac w chatce,,,ciagle pojawia sie i znika,,a pogoda byla wtedy cudna rzeczywiscie,ja jechalam chyba pod rawke wtedy...przejze sobie twoje zdjatka z wyprawy jak sie pojawia a wtedy gdzie ich szukac??ja moge wyslac jakis szikagoski pejzazyk,mozna tu tez znalezc ladne zaczarowane miejsca...pozdrowionka

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    zresztą dojdę do tego dnia kiedyś w mojej Krótkiej relacji
    taaa, akurat. To bardziej niekończąca sie opowieść ;-)
    Czekamy na więcej.
    http://www.doczu.pl

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    Witam Maryś,

    pozdrowienia od ekipy lubelskiej ... wybieramy się właśnie niedługo do Bacusia.... :) Brakuje Ciebie w Bieszczadach słońce nasze ... Buziak ogromny i trzymaj się tam zagramanicą....


    Kaśka
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Chciałbym wrócić do tematu... Wiadomo co i jak z kolibą????bedą zmiany czy dalej będzie nas koliba czarować?

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Hej byłam u Karoliny i Tomka dwa tygodnie temu i stąd wiem, że w tym roku remontu nie będzie - ponoć w przyszłym roku na 200% (zapewnienia parku). Nowe schronisko ma być drewniane na murowanych fundamentach, ma być sporo większe i "wygodniejsze". Czy powstanie w miejscu starego schroniska czy nieco niżej nie potrafię powiedzieć.
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Ufff !!!!! dzięki za dobre wieści... bo we wrześniu chyba zawitam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Remont mostu na Solince
    Przez machoney w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-06-2014, 14:37
  2. Remont chatki k/Baligrodu
    Przez bertrand236 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 23:03
  3. konkretne pytania - Koliba, busy
    Przez Wookasch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-09-2010, 23:21
  4. Jaworzec, koliba
    Przez krumkur w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-12-2006, 12:57
  5. Koliba - dojazd zimą
    Przez malo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 28-01-2006, 21:52

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •