Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 203

Wątek: Koliba - remont

  1. #51
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    ja tez po prostu widze zla tendencje- niszczenie miejsc takich jak chata pod haliczem , negrylow, koliba... a w zamian budowanie hoteli i pensjonatow. O co im u licha chodzi? chca zmienic profil bieszczadzkiej turystyki? niech sie potem nie dziwia ze smieci przybedzie. Ja tez mam dosyc spania na kanapie przez caly rok zeby to jeszcze w wakacje sobie fundowac..

    dziwi mnie jedynie mania niszczenia, burzenia, rozwalania tego co stoi , jest w dobrym stanie i mogloby jeszcze sluzyc. Mnie po prostu jest szkoda, tak jak szkoda mi lawek w parku ktore polamia kibice.. niechby te obiekty zniszczyl czas a nie reka ludzka...
    coz ,bieszczady juz raz przezyly rozjezdzanie gasienicami cerkwi, starych sadow i resztek chalup by postawic kolchoz (wtedy majacy byc symbolem postepu). Widac takie bieszczady maja szczescie...

    a tak na marginesie : mam nadzieje ze te hotele tez kiedys ktos rozwali
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #52

    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    mm a ja tam bym wolała żeby koliba została taka jaka jest. to jedno z najbardziej klimatycznych schronisk w Bieszczadach jest mała i w ogóle taka bardzo kameralna... szkoda by było. Żeby tylko nie zrobili nam z Bieszczad Tatr (bleee to tak okropnie skomercjalizowane góry że...)

  3. #53
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Pisałem kiedyś w wątku o PAN Parksie
    http://forum.bieszczady.info.pl/show...?t=2567&page=6
    wydaje mi się że chodzi o to aby nie zwiększać ilości turystów lecz by zmienić strukturę finansową odwiedzających czyli: baza noclegowa na wysokim poziomie - pensjonaty zamiast schronisk i pól namiotowych,ograniczenie ruchu pieszego na szlakach (jest o tym mowa wprost) na rzecz większego ruchu zmotoryzowanych turystów(też mowa wprost) itp,itd.
    Teraz słyszę o chatce pod O.,Kolibie...Kur...ać!!!
    Słowo staje się ciałem...
    Pozdrav

  4. #54
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    No cóż browarze drogi... taka k.... jego ...ać kolej rzeczy. a nawiasem z której części Krakowa jesteś? Możnaby się spotkać kiedy... i poprzeklinać na zły los przy kufelku pozdro!

  5. #55
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Za budową nowego "nie", ale za remontem i pewną rozbudową Koliby jestem "za". Ja tam naiwna jestem i wierzę, że Koliba pozostanie tym magicznym miejscem jakim je zobaczyłam i odczułam przy pierwszym spotkaniu :).
    pozdrawiam
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

  6. #56

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    pomieszkajcie 2-4tygodnie na kolibie to bedziecie wiedziec po co ja przebudowywac.

    co do nowego projektu to chatka bedzie stala dokladnie w tym samym miejscu, jedynie z racji wielkosci bedzie wieksza - w kierunku jablonki i stolikow. Obok nich sa paliki wbite dokad bedzie nowa Koliba.

    droga jaka ma byc - nowa z plyt - ma byc na czas jedynie remontu, potem zostana plyty usuniete i dojazd pozostanie bez zmian.

  7. #57
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Cytat Zamieszczone przez Browar
    Teraz słyszę o chatce pod O.,Kolibie...Kur...ać!!!
    Słowo staje się ciałem...
    To będziemy jeździć na Ukrainę. Tam taniej, bardziej dziko no i piwo lepsze mają
    http://www.doczu.pl

  8. #58
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Poznan
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    Cytat Zamieszczone przez domina
    Za budową nowego "nie", ale za remontem i pewną rozbudową Koliby jestem "za". Ja tam naiwna jestem i wierzę, że Koliba pozostanie tym magicznym miejscem jakim je zobaczyłam i odczułam przy pierwszym spotkaniu :).
    pozdrawiam
    Koliba jest takim wspaniałym "zadupiem", że nawet po budowie nowej tloku tam nie będzie. Wierzę, że nikt z PW nie zbuduje tam architektonicznego koszmarka i atmosfera "starej" w "nowej" pozostanie.

  9. #59

    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    nie no mała rozbudowa ułatwiła by życie gospodarzom bo dla nas to atrakcja dla nich chleb powszedni a trzeba przyznac że żeby wykąpać się w tamtej łazience i nie nachlapać za bardzo to trzeba karkołomne wygibasy robić ;-) ale rzeby była to taka rozbudowa niewielka ułatwiająca a nie robienie hotelu

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Koliba - remont

    no to dochodzimy już do pewnego konsensusu :)
    "Wariat to członek jednoosobowej mniejszości"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Remont mostu na Solince
    Przez machoney w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-06-2014, 14:37
  2. Remont chatki k/Baligrodu
    Przez bertrand236 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 23:03
  3. konkretne pytania - Koliba, busy
    Przez Wookasch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-09-2010, 23:21
  4. Jaworzec, koliba
    Przez krumkur w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-12-2006, 12:57
  5. Koliba - dojazd zimą
    Przez malo w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 28-01-2006, 21:52

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •