Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 153

Wątek: Bieszczadzka muzyka...

  1. #21

    Domyślnie

    Malutkie pytanko.Może ktoś z Was dysponuje nagraniami z 1 Festiwalu Piosenki Prawdziwej,i chciałby się nimi ze mną podzielić?. Muzyka też niejako bieszczadzka,bo czasem ,przy ognisku słyszy się mniej,lub bardziej zaawansowanych naśladowców Jacka Kaczmarskiego,Jacka Zwoźniaka,czy Andrzeja Garczarka,którzy przecież wzieli udział w tym festiwalu....niedługo 24 rocznica,odkąd w Hali "Olivii" śpiewało sie "prawdziwie",a oficjalnie nie ukazało się nic :(
    "Ile pytań we mnie,a ile pustych miejsc przy słowie odpowiedź...

    http://chomikuj.pl/bukowy

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Ja jakoś w Bieszczadach muzyki nie slucham.... Pzrecież tam już jest muzyka... muzyka szmeru potoku, świergotu ptaków, zawodzenia jeleni, grzmotu, wiatru, szumu drzew... nie będę chyba z walkmenem łaził na uszach...
    A co do skojarzeń to hmmm.... WGB, Kaczmarski, jakieś bluesy, (niestety)SDM a wszystko we własnym niezapomnianym wykonaniu
    Poza tym klub wesołego szampana :) nie zapomnę tego lata i tej piosenki (nie lubię jej bardzo!!!) bo to było pierwsze bieszczadzkie lato, a ten utworek leciał w każdym miejscu, gdzie było jakieś radio:(

    Jest jeszcze jeden wykonawca, którego bardzo cenię, to Mariusz Zadura, kojarzy mi się nie tylko z bieskami ale generalnie z łażeniem po górach... jeśli by kto miał jakieś archiwalne nagrania + teksty + nuty/chwyty będę dźwięczny niezwykle!

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Przemyśl
    Postów
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    jeśli by kto miał jakieś archiwalne nagrania + teksty + nuty/chwyty będę dźwięczny niezwykle!
    Z archiwalnych nagrań mam 2 utwory: "Szkic do portretu" i "Chory na wyobraźnię" na kasetach z przebojami trampów. Jakby Cię interesowało to pisz :)

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Dzięki olka! To mam... Mam jeszcze gdzieś ze dwie inne mp3, jak chcesz poślij mi na priva swój e-mail to ci podeślę, jak tylko wymienie zasilacz w kompie :( prawda że ladnie śpiewa:) Szukam tekstu, chwytów i samego nagrania piosenki "Pożegnanie" (chyba) leci to tak: 'Zostawiam was góry na laskę i nielaskę nieba...' tzn, tekst mam, ale z moim drewnianym uchem chwytów nie potrafię dorobić, bo skomplikowane
    Jakby kto mial?? Please!!!!!
    POZDRAWIAM
    DP

  5. #25
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    'Zostawiam was góry na laskę

  6. #26
    Zosia
    Guest

    Domyślnie przeboje trampów

    hej, miałam kiedyś pare kaset z serii "przeboje trampów' lecz gdzies mi sie zapodzialy przy przeprowadzce, a dzis to ich sie juz nigdzie zdobyc nie da...
    tesknie do nich niezmiernie i bylabym wdzieczna za jakiekolwiek "trampowe" lub "trampowopodobne" mp3ki (np. ten Zadura...)
    z góry wielkie dzięki
    zosia
    zosia2001@yahoo.com :)

  7. #27
    Zosia
    Guest

    Domyślnie tucholska

    jeszcze jedno pytanie:
    słyszał ktoś kiedyś o b. tucholskiej?!
    albo o piosence o fioletowej nadziei?

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    A czy moze ktos posiada muzyke filmowa Michała Lorenca z filmu "Prowokator". Klimatem podobna do "Bandyty".
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar damian
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Rybnik
    Postów
    301

    Domyślnie

    Marcowy, a Tobie jedno w glowie...

  10. #30
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damian
    Marcowy, a Tobie jedno w glowie...
    Sorry, tak się czasem dzieje ze słomianymi wdowcami

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Muzyka, której słuchamy
    Przez wadera w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1730
    Ostatni post / autor: 25-03-2024, 20:45
  2. Moze nie Proza i nie Muzyka ale się łączy -> TEATR
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2008, 23:02
  3. Encyklopedia Bieszczadzka!
    Przez Czarek pl w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 14:22
  4. Muzyka pogranicza
    Przez blues w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 21:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •