Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 153

Wątek: Bieszczadzka muzyka...

  1. #81
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Z groszkiem to niedawno jadłem pasztet, o dziwo bez mięsa:) Pycha było, grzyby chyba też jakieś tam były. ok żart żartami....

    Co raz częściej na forum na pewne kontrowersyjne wyznanie (relacja, upublicznienie upodobań) nie ma odpowiedzi konstruktywnej, następują często lawinowe krytyki, które, nie oszukujmy się, nie zmienią niczego i nikogo. Smuci mnie to, bo nie wnosi niczego wartościowego do wątków.

    Grzybki jak grzybki, ale jak się z kumplem zasiedziałem na Wysokim Wierchu z piwkiem to nie miałem powodów do narzekań.
    "Nie szkodzi mi to, jeden woli piwo drugi żyto" (cal 44) a inni lubią inne specyfiki ale lubię ich wszystkich jeśli tylko chce im się jechać w Bieszczady

    A co ma wspólnego twój post do watku o bieszczadzkiej muzyce...?
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

  2. #82
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    A ja zauważyłam,ze każda odmienna opinia jest uważana za krytykę.Jestem przeciwnikiem wszelkich uzależnień,co nie znaczy,ze nie daję prawa ludziom dwolnego wyboru-to ich sprawa a moja opinia-moja sprawa.Wolno upubliczniać swoje upodobania to i wolno wyrazać swoje zdanie.I nijak się ta dyskusja ma do "muzyki bieszczdzkiej-zgadzam się z Bisonem.

  3. #83
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    jasne, ze kazdy moze wypowiedziec swoje zdanie, o to chodzi na forum. Ale przykre sa dla mnie stwierdzenia typu "ja cie juz nie lubie" dlatego ze ktos mial odmienne zdanie czy upodobania...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #84
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    i tu się z Tobą,Buba,zgadzam!Naprawdę-więcej tolerancji przy zachowaniu zdrowego rozsądku i własnego zdania!Pozdrawiam!

  5. #85
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    A jeśli chodzi o Słodki Całus i piosenkę,o którą pytasz-sprawdzę czy ktoś ma i dam Ci namiar!

  6. #86
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    to super! ta piosenka chodzi za mna juz dobry tydzien (znaczy od kiedy ja uslyszalam) zawsze bedzie mi sie kojarzyc z zadymiona minikuchenka w lopience :) i z cieplym piecem!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #87
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    Buba,znalazłam -daj mi jakiś namiar na siebie!

  8. #88
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #89
    Olusia
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    Postanowiłam że pierwszy post jaki zamieszczę na tym forum znajdzie się właśnie w tym wątku :) Zaważyłam że chyba SDM nie jest darzony zbytnią sympatią... hmmm? 1,5 tygodnia temu byłam na ich kolejnym koncercie w Toruniu i kolejny raz jestem nimi oczarowana :) Nikt tak pięknie nie śpiewa o Bieszczach jak oni...
    "Bieszczadzkie anioły" choć już "oklepane" zawsze towarzyszą mi i mojej gitarce przy ognisku gdy jesteśmy w Bieszczadach.
    Co prawda, nie często bywam w moich ukochanych górach bo niestety dzieli nas duża odległość ale zawsze będą na pierwszym miejscu priorytetów i marzeń :)
    Poza tym Bieszczady kojarzą mi się typowo z moimi najwspanialszymi wspomniniami, a ponieważ jestem harcerką to są mi tym bardziej bliskie :)
    Oj odbiegłam troszkę od tematu...
    Zdecydowanie SDM no i tradycyjnie piosenki turystyczne..Ale wszystko w formi tylko własnych głosów i gitar, a nie MP3 itp. itd. Góry są zbyt piękne i zbyt bardzo emanują "dzikością piękna natury" że nie warto nakładać słuchawek :)
    Pozdraiwam mocno i serdrecznie :) No i witam na forum...

  10. #90
    Awatar solina
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    lodz
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka muzyka...

    Być może SDM ma tak oczywisty urok, że o nich nie wspomniano :)
    Bo ma, przynajmniej dla mnie. I na koncercie i na wyjeździe i na słuchawkach... Np gdy jeżdżę rowerkiem do pracy, potrafią mi wówczas dodać skrzydeł.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Muzyka, której słuchamy
    Przez wadera w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1740
    Ostatni post / autor: 29-09-2024, 19:59
  2. Moze nie Proza i nie Muzyka ale się łączy -> TEATR
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2008, 22:02
  3. Encyklopedia Bieszczadzka!
    Przez Czarek pl w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-12-2007, 13:22
  4. Muzyka pogranicza
    Przez blues w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 20:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •