Strona 8 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 149

Wątek: NIENAWIDZĘ CHIŃSKICH ZUPEK!!! Czyli co pitrasić w Bieskach..

  1. #71
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KAHA
    to ja nie wiem czy ja dam rade....
    No co ty Kasiek........ ty rady nie dasz :P ??? ja moge Cię ubezpieczać.... ewentualnie będziesz miała miękki upadek.... zważywszy na fakt, iż 3,5 metrowa Długa Zosieńka ... może byc lekko rozdrażniona :P.....
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  2. #72
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka
    ja moge Cię ubezpieczać.... .
    no jak kobita pomaga to na pewno obronimy :D

  3. #73
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Rodem z
    Przemyśl
    Postów
    93

    Domyślnie

    A może Zosia pisze tak dla podtrzymania tematu. A Jorguś wcale nie lubi rosołu woli placki ziemniaczane i pierogi

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    wiem! i już się strasznie boje, ale moze ktos mnie obroni
    Ty jesteś odważny chłopak sam sobie poradzisz

  4. #74
    Bieszczadnik Awatar Viki
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Opoczno
    Postów
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    A czy ktoś ją w ogóle zna realnie? Proszę o informacje na priva, bo dochodzą mnie słuchy, że Zosia to taki dryblas o wzroście 190 cm i wadze 140 kg - zakapior bieszczadzki, który tylko dla żartu się podszywa pod niewinną istotkę o wdzięcznym imieniu Zosia. Kiedyś jeszcze Zosia występowała pod nickiem Martyna - udając, że to dwie różne osoby (tak wynikało z wypowiedzi - w tym samym wątku obie się wypowiadały).
    Tak sie składa, że znam obie. I Zosię I Martynę. I mogę zaręczyć że to naprawde dwie bardzo skromniutkie istotki, które posiadaja przeogromną wiedzę na temat Bieszczadów i z wielkim wdziękiem oraz talentem dzielą sie nią tutaj z nami na forum i zresztą nie tylko tutaj. A jeśli już mowa o menu bieszczadzkim. Gorąco polecam sucharki swojskie z trzyletnim miodem odebranym niedzwiedziowi z Krywego.
    pozdrawiam
    Biesołazy wszystkich krajów! Łączcie się!
    Pozdrawiam. Viki
    http://www.odkryjbieszczady.pl/

  5. #75
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viki
    trzyletnim miodem odebranym niedzwiedziowi z Krywego.
    Krzywdaaaa!!!!
    A gdzie ochrona przyrody?, Chcecie, żeby przyroda poszła do Staszka na piwo?, żeby Tosi jabłka ze spiżarki wyjadła?
    A tak na marginesie, moja płeć nie budzi wątpliwości - 2 synów, więc połączenie Długa Zośka jest chybione. Zresztą przy moich skromnych 185 i 75kg, aby wyszło 190cm i 140 kg to Zosia musiała by mieć 5 cm i 65 kg !!!!
    Ja tam Zosi nie zaczepiałem, to spać mogę spokojnie, ale Barszczyku szykuje się jakaś straszna wojna. Tyle pięknych kobitek za Tobą stanęło, że strach się bać co będzie w razie czego.
    Broń się sam, a nie dojdzie do katastrofy
    Długi

  6. #76
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    162

    Domyślnie

    Jak się narozrabiało to trzeba uważać, a swoją drogą "barszczu "mimo że Zosia to osoba o filigranowych kształtach to radzę Ci miej się na baczności to temperamentu u niej nie brak. A poza tym nie wstyd Ci szukać osoby do obrony swojej osoby. A jeszcze jedno pisanie o kobiecie w ten sposób to trochę nie fer. Jak by ktoś o Tobie napisał że jesteś ułomny, kulawy i garbaty jak byś się czuł. Czasami trzeba się zastanowić co się pisze żeby komuś drugiemu nie wyrządzić krzywdy. Tak więc uważaj nawet w Krośnie bo przyjaciele Zosi też tam mają swoje układy. Zosiu nie przejmuj sie tym co pisze "barszczu" Ci co Cię znają wiedza jak wyglądasz i co sobą reprezentujesz.
    pozdrowieniazbyszekj

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Viki
    Tak sie składa, że znam obie. I Zosię I Martynę. I mogę zaręczyć że to naprawde dwie bardzo skromniutkie istotki
    czyżbys miał rozdwojenie jaźni?

    Cytat Zamieszczone przez długi
    ale Barszczyku szykuje się jakaś straszna wojna.
    paintbolowa? czy na słowa?

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekj
    nie wstyd Ci szukać osoby do obrony swojej osoby
    no jakoś mi nie wstyd - co poradzę - powinienem mieć wyrzuty sumienia?

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekj
    Jak by ktoś o Tobie napisał że jesteś ułomny, kulawy i garbaty jak byś się czuł.
    przecież ja nikomu nie ubliżałem i nie napisałem że Zosia jest ułomna, poza tym 190 cm wzrostu i 140 kg wagi toż to prawie atrybuty odwagi i wielkości - sam bym tak chciał :D , nie wspomnę już o mianie zakapiora bieszczadzkiego - na takie na pewno nie zasługuję, chociaż kiedyś Iras mnie do zakapiorów zaliczył (chyba przez pomyłkę) :D nawet Lucyna pisała, że chętnie by zakapiorem została - miała tylko jakieś małe "ale" - już nie pamiętam co jej nie pasowało. Zosia natomiast (i Martyna jeśli ktoś ma rozdwojenie jaźni) jako osoby mające przeogromną wiedzę na temat Bieszczadów na takie miano z pewnością zasługują, jednakże nie będę proponował żeby przyznać jej (im) tytuł honorowego zakapiora bo jeszcze mi się oberwie za dobre chęci :)

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekj
    Czasami trzeba się zastanowić co się pisze żeby komuś drugiemu nie wyrządzić krzywdy
    czasami też trzeba uruchomić przycisk pt. "poczucie humoru" - nie wszyscy go jednak mają - i na to też nic nie poradzę :)


    Cytat Zamieszczone przez zbyszekj
    Tak więc uważaj nawet w Krośnie bo przyjaciele Zosi też tam mają swoje układy
    po tych słowach donpedrozbyszkajot powiało grozą, jutro zapewne zastanę w łóżku głowę ryby lub coś z tych klimatów. Już się trzesę ze strachu, bo jak mówi przysłowie "na układy nie ma rady". A może do firmy przyjdzie mi 3 dryblasów (koniecznie w dresach z paskami i przyjadą czarnym BMW) i trzymając za piętę wystawią mnie za okno i będą trzymać dopóki na całe Krosno nie wykrzyczę, że Zosia Samosia jednak nie jest zakapiorem i nie ma 190 cm wzrostu etc.

    ups, ale się spisałem, idę bo zupa stygnie :D

  8. #78
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie

    O...zesz..ku.. !!!!- ale narozrabialem, ale ja naprawde nigdy sie nie gniewam i nie obrazam na nikogo --co najwyzej chwilowo wku... ,a piszac o niedzielnym "szlakowaniu"mialem na mysli schodzenie ze szlaku do baru na jedzonko , co niejednokrotnie czynie jak jestem w niedziele w Bieszczadach. Wcale to" niedzielne " nie tyczylo sie Zosi(zle odczytala moje intencje , a moze ja tak zagmatwalem ?) To co pisze nie jest wcale, a wcale moim "biciem sie w piersi" --a rosolu nie jadam --chyba ze chinski z dzdzownicami zamias makaronu >>>>>>>>

    A ze "narozrabielem" to OBRONIMY --Barszczu , Obronimy , chyba w Krosnie nam nic nie grozi , nie mam mocnych --ale gdzie kolwiek to i tak Obronimy
    no i przepis
    ale jaki ?? ---do baru drodzy rodacy do baru -- to zart bardzo lubie pichcic
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #79

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joorg
    ale jaki ?? ---do baru drodzy rodacy do baru -- to zart bardzo lubie pichcic
    wiec do baru - lub bar wziety jak kto woli - widzę Joorg, że ty masz prawidlowo uzywany przycisk "poczucie humoru", w przeciwieństwie do niektórych "mafiozów"

  10. #80
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    (koniecznie w dresach z paskami i przyjadą czarnym BMW) i
    Barszczu zapomniales o przyciemnianych szybach -- no to mamy przewalone obydwaj
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. śladami dolnośląskich pałacyków
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 18-01-2013, 11:31
  2. noclegi w ukraińskich Bieszczadach
    Przez DiabełPiszczałka w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 12:18
  3. Przewodnik po Alpach Rodniańskich
    Przez machoney w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 09:26
  4. Grzbietem ukraińskich Karpat... [relacja]
    Przez WojtekR w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-08-2006, 22:26
  5. Wydalenie ukraińskich architektów
    Przez Stachu w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 31-01-2005, 20:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •