Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Dni filmowe?

  1. #11
    ANDZIA24
    Guest

    Domyślnie

    HMMMM ZAPOWIADA SIE CIEKAWIE WIEC CZEKAM NA WIESCI JESLI COS TRZEBA BEDZIE POMOC :) NOI OBY TO DOSZLO DO SKUTKU !
    PAZDZIERNIK TO SWIETNA PORA :)BUZIAKI

  2. #12
    Maciej Bartosiak
    Guest

    Domyślnie DKF- Dyskusyjny Klub Filmowy

    Witam serdecznie !!! Oraz oferuje swoją pomoc w organizacji tego projektu. Jest to wspaniały pomysł. Chętnie pomoge tylko trzeba powiedzieć mi co trzeba zorganiizować lub zrobić napewno się przydam
    Ale z tego co widze to takich osób jest kilka lecz brakuje osoby która by to wszystko koordynowała, taki szefu Po drugie jeśli termin ma być październik to przed końcem września trzeba by się spotkać i ustalic program ( filmy i termin) DKF-u, zastanowic się do kogo to ma być kierowan eoraz rozdielic rozdzielić obowiązki między osoby które chciały pomóc :D Po trecie trzeba by od początku września ruszyć z rozreklamowaniem tego DKF-u by nie okazało się że na wyjeździe filmowym bedą osoby które to organizowały :D :D :D Tak też się zdaża

    Ja wyjeżdżam w poniedziałek (na 90%) do Chaty ale z 28/29 będę w Warszawie Czekam na konkretne ruchy i powiadomienie mnie o nich np. spotkanie
    a to jest kontakt do mnie: maciek.bartosiak@wp.pl oraz tel. 602-761-988
    PS. mam nadzieję że moje uwagi nie skrzywdziły nikogo do zobaczenia :D

    Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

  3. #13
    Maciej Bartosiak
    Guest

    Domyślnie DKF

    Proponuje spotkanie osób które są zainteresowane organizają Dni filmowych tzw DKF-u na Otrycie . Spotkanie odbędzie się we wtorek 30-VIII w pubie Wieżyca który znajduje sie przy al. Jerozolimskich przy Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie o godz. 20.00 wszystkich chętnych prosił bym o potwierdzenie przybycia. :D :) :D
    Mój adres maciek.bartosiak@wp.pl lub pod num 602-761-988.

    Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie

    Spotkanie może dzięki temu, że odbyło się w koncu i we wtorek i dwa dni później, myślę że przyniosło pierwsze ustalenia:

    1) musimy znaleźć filmy, jakie chcemy i możemy pokazać. Czyli ustalić repertuar. To bedzie możliwe jak Maciek i parę innych osób pogada z paroma Kluczowymi Osobami.

    2) Jak będziemy mieć ustalony repertuar, dogadamy się z osobami, z którymi będziemy chcieli zrobić panele dyskusyjne przed i po filmach.

    3) Ustaleniem, które chciałbym poddać pod Waszą ocenę jest termin. Pomysły są dwa: albo robimy to w długi weekend 10-13 listopada 2005, albo, jeśli zbyt liczna wiara będzie nastawiona na huczne imprezowanie (oczywiście z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości), zrobimy to w dniach 24-27 listopada.

    W miarę rozwoju sytuacji będziemy tutaj informować o postępach akcji przygotowawczej Pierwsze konkrety najwcześniej po 11 września.

    Pzdr!
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    To ja mam propozycje filmow. Chcialbym zorganizowac dzien polskiego filmu przedwojennego. Bodo, Zabczynski, Dymsza, Cwiklinska, etc. Niezapomniane piosenki i klimat. Umowilem sie z nia na dziewiata, Na czesc mlodosci, Juz taki jestem zimny dran... Wszystko czarno-biale. Dla mnie bomba. Filmy lekkie i przez wielu zapomniane. Jezeli pomysl Wam sie podoba, moge podjac sie organizacji filmow na plycie lub innej formie. Nie mam jedyniepomyslu na prelegentow. Czekam na odzew w tej sprawie:)

    ps: niestety nie moge zagwarantowac, ze uda mi sie wyrwac na dni filmowe na gore. To jednak nie przeszkadza w zalatwieniu filmow w Wawie.

    exr

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie

    Misiu, o repertuarze pogadamy najwczesniej po 11 września, bo to jest związane z mozliwością prawa do pokazywania tych filmów. O tym bedziemy wiedzieć więcej później. Być może nie napisałem zbyt wyraźnie:

    Na razie podyskutujmy punkcie trzecim czyli o terminie.

    Pozdrawiam!
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    Jasne. A co do praw autorskich, wydaje mi sie, ze filmow przedwojennych to nie dotyczy. Przynajmniej tych polskich.

  8. #18
    ANDZIA24
    Guest

    Domyślnie

    HMMMM WIDZE ZE SIE ROZKRECA :)-MILO
    SLUZE POMOCA , NIESTETY NIE MOGE WSIASC I PRZYJECHACV DO W-WY BO TO KAWALEK DLA MNIE I KOSZTY:(
    ALE W MIARE MOICH MOZLIWOSC JAK COS MOGE POMOC TO PISZCIE -REKLAMA TEZ WCHODZI W GRE :)
    NOI CZEKAM NA WIESCI KIEDY DOKLADNIE TE DNI ... -CHETNIE ODWIEDZE CHATE .POZDRAWIAM

  9. #19
    Maciej Bartosiak
    Guest

    Domyślnie Termin

    Misiek ( o ile mogę się tak zwracać do ciebie ) Na temat rodzaju filmów możemy pogadać w najbliższy czawrtek w Ranczo na spotkaniu KO a teraz dyskusja polega na tym abys podał swoją opinie na temat terminu i tyle!!!! Co ty na to ???

    Co do terminu moim zdaniem im późniejszy tym lepszy termin !!! i nawet bym go przeniósł o jeszcze jeden łikend!!! Ale nie chce wprowadzić zamieszania Osobiście wybierając między tymi dwoma jestem za 24-27 listopada. Chociaż wiem że wyjazd 11 listopada ma wiele plusów !!!!

    Czekam na wasze opinie może dacie argumenty (ponieważ moje nie są na tyle silne by je przedstawiać, no i za wcześnie na nie ) Dlatego czekam na was.

    Z wyrazami szacunku Maciej Bartosiak vel Biały

  10. #20
    Maciej Bartosiak
    Guest

    Domyślnie Biały do Andzi

    Droga Andziu wiec że na pewno nie zapomnimy o Tobie jeśli jesteś taka skłonna do Pomocy Jest to oczywiste że przyjazd twój do Warszawy mija się z celem Bardzo dobry pomysł masz z tym aby zrobić reklamę u siebie, jeśli będziemy mieli gotowe projekty plakatów to ci je na pewno prześlemy

    Ale to co najważniejsze napisałaś że chętnie odwiedzisz Chatę jeszcze raz (i bardzo fajnie) ale co za tym idzie napisz który łikend najbardziej by ci odpowiadał z tych co Aigor zaproponował. Ponieważ od tego musimy zacząć, a to dla tego aby zagospodarować czas który trzeba przeznaczyc na realizację tego projektu.

    Jeszcze raz apeluje do wszystkich którzy wchodzą na te stronke by wybrali łikend który jest najbardziej odpowiedni dla tego celu !!!!

    Dziękuje za uwagę pzdr Biały

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak na 3-4 dni
    Przez kondzo1983 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 09:18
  2. 6 dni w Biesach
    Przez desorden w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 08:30
  3. 4-5 dni w Bieszczadach
    Przez Olucha w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 23:41
  4. Bieszczady na 4-5 dni?
    Przez pes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2007, 21:42
  5. IV Dni Filmowe
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 13:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •