Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Dni filmowe?

  1. #21
    Gośka
    Guest

    Domyślnie Termin Dni Filmowych

    Ja bym bardzo bardzo chciałą wziąć udział w Dniach Filmowych na Otrycie (byłam na nich raz i było na prawdę super! :D ), ale myśląc realnie (brak szans na jakikolwiek urlop przed końcem roku), jestem za terminem 10-13 listopad. Wydaje mi się, że wtedy też jest większa szansa, że uda się zciągnąć ludzi, którzy pracują :)

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    Mnie raczej rowniez nie bedzie fizycznie na dniach filmowych. Wydaje mi sie, ze ze wzgledow, o ktorych pisala Gosia, lepiej zorganizowac je w weekend niepodleglosciowy.
    pozdr,
    exr

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Witam
    umieściłam na drzewie prośbę aby zarówno osoby zainteresowane jak i nie wypowiedziały się na temat terminu dni filmowych.
    Nie chciałabym, żeby zaistniała sytuacja, że ustalimy termin na długi weekend listopadowy, a okaże się że jest dużo osób, które nie mają na to ochoty, a nie wypowiedziały się
    mOIM ZDANIEM PRAWDOPODOBNIE LEPSZYM TERMINEM JEST 26-27 LISTOPAD, myślę że na długi weekend większość może być spragniona bardziej typowej imprezy, chyba że więcej osób będzie miało nastawienie takie jak Gosia kolejnym argumentem jest to, że wyjazd listopadowy to masówka, jeżeli uda nam się ściągnać kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, (czego na razie nie jesteśmy w stanie przewidzieć)oglądanie filmów może się rozmyć
    ANDZIA będziemy w kontakcie jak tylko coś ustalimy odezwiemy się i podłączam siępod Białego, że Twój udział i pomoc bardzo chętnie wykorzystamy

    PAPAPAPAPA WYPOWIEDZCIESIĘ !!!!!! (fajne te diabełki)

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    Witam! ja widze te sprawe podobnie jak Kometka: weekend 11-13 to tradycyjnie raczej wyjazd imprezowy + przy okazji pewnie troche ostatnich prac przed sezonem zimowym. Oczywiscie filmy by w tym nie przeszkadzaly, ale raczej mogloby byc odwrotnie: "pracowici imprezowicze" mogliby przeszkadzac "natchnionym filmowcom" w pelnej realizacji ich idei. Moze troche przesadzam, napewno wszyscy by sie jakos dogadali, ale moze lepiej podmuchac na zimne i jednak zorganizowac dni filmowe tydzien pozniej? Jest bardzo malo prawdopodobne, zeby udalo mi sie pojawic w ktorymkolwiek z tych terminow wiec wypowiadam sie czysto teoretycznie i bezstronnie
    Pozdro,
    a.
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Moim zdaniem Dni Filmowe nie powinny zachodzi terminami na likend listopadowy (w sensie ten z dniem 11 listopada). Znajac klimat i oczekiwana ekipy klasycznie "listopadowej" moze byc trudno zaspokoic ich potrzeby (czyli obchodzenie dnia Odzyskania Niepodleglosci) z potrzebami osob, ktore beda chcialy poogladac sobie i podyskutowac o filmach,

    HOWGH

    Jasiek

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie

    W takim razie powiem ja, co o tym myślę i dlaczego. Moim zdaniem lepszym terminem jest jednak 11 listopada. Dlaczego?

    1) Do tej pory na dni filmowe pomimo wakacji przyjeżdżało max 20 osób. Teraz Chata jest większa, a termin jest w środku roku szkolnego.

    2) Filmy pokazywane mogą być wieczorem, bo w dzień nic by nie było widać. W związku z tym nie przeszkadzają absolutnie w pracy w ciągu dnia.

    3) Kwestia pogody. Na Otrycie pod koniec listopada moze być już regularny śnieg. 11 listopada, jak pokazał zeszły rok, też moze być śnieg, ale mimo wszystko jest to jeszcze jesień a nie początek zimy. Ja nie mam pewności czy znajdzie się duża grupa osób, która przyjedzie w śniegu by oglądać filmy. Ekipa budowlana myślę że bedzie wyczerpana i fizycznie i urlopowo, aby przyjechać co 2 tygodnie na 3-4 dni. Ja przyjade tylko raz. Poza tym nie wiadomo jak zachowa się sprzęt przy takich wahaniach temperatury (choć myślę że to akurat najmniejszy problem).

    4) Nie do końca rozumiem argument, że ogladanie filmów będzie rozwalone przez ekipę budowlana. Myślę że jest to kwestia nastawienia i dyscypliny. Jak pokazała budowa nie jest to nieosiągalne. Nie demonizowałbym niebywałego przywiązania Otrytczyków do "Otryt Reggae" czy "Ziela" (patrz: czytanie Leśmiana przy ognisku, czy "opowieści o dawnych czasach" Starych Otrytczyków) Jeśli założeniem będzie film i dyskusja o filmie to osoby nastawione na darcie gardeł i szarpanie strun albo udadzą się do lektorium, albo nie przyjadą. I myślę (może się mylę), że oprócz mnie jest jeszcze trochę Otrytczyków, którzy po pracy chętnie coś obejrzą, pogadają, posłuchają, zamiast standardowego strun szarpania.

    O tym co się dzieje w Chacie decydują ludzie którzy tam przebywają. Ogólnie powinno się to odbywać demokratycznie. Nie może być tak, że grupa 10 osób pragnąca głośnej imprezy rozwali 30 pozostałym cichą imprezę. Co innego gdyby proporcje były odwrotne. Jeśli jednak jest obóz i wiadomo, jakie są jego założenia to wszyscy goście powinni to uszanować.

    Mam zatem prośbę do Was (Kometka, Biały) o podzielenie się argumentami za terminem późniejszym. Tak byśmy mogli rozważyć za i przeciw, zamiast ogólnikowego „wydaje mi się…” Tym bardziej, że jak dotąd to o terminie późniejszym (oprócz Kometki i Białego) wypowiadają się osoby deklarujące swoją nieobecność zarówno w pierwszym jak i w drugim terminie.

    Pozdrawiam!
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie

    Madrze prawi!!! Ty to Ajgorku potrafisz...

    Generalnie, Twoje argumenty jak najbardziej mnie przekonuja - tez wierze, ze niezaleznie jakie i jak nastawione towarzystwo otryckie spotkaloby sie w Chacie, to zawsze daloby sobie jakos rade. Chodzilo mi tylko o ewentualne ulatwienie "filmowcom" bycia w spokoju podczas swojego eventu.

    Pozdro,
    a.
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  8. #28
    Maciej Bartosiak
    Guest

    Domyślnie Termin

    Ajgorze i wszyscy zainteresowani Długo myślałem o terminie i niestety moje wcześniejsze przemyślenia padły i spaliły się na proch :( Jednak przychylam się do niepodległościowego łikendu A to temu że wszystkie moje wachania właśnie znikneły Jedyne co mogło by przeszkadzać w wyjeździe 10-13 to to że ekipa imprezowa mogła by przeszkodzić. Ale moje zdanie na ten temat jest trochę inne niż Ajgora. Ponieważ uważam że wieczory będą tak długie że zdążymy po pracy zjeść umyć się a następnie usiąść do filmu a po dyskusji o filmie będzie jeszcze dużo czasu żeby pośpiewać i potańczyć :D i jeszcze wypocząć przed porankiem :D Więc w ten sposób wyrażam swoje zaa łikendem 11

    PS Chcałbym podkreślić to że moim skromnym zdaniem, osoby od śpiewania nie będą musiały się ewkuować z Chaty
    Przycisne komete by jeszcze dzisiaj napisała o terminie

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    dobrze wobec tego popieram termin 10-13listopada, ae popytam ludzi w ranczo i przy okazji jaki pogląd ma reszta bo coś nie bardzo się wypowiadają mam nadzieje, że to zda egzamin, na pierwsze dni filmowe po przerwie może lepiej bazować na nas zobaczymy
    papapap

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    A czy ktos rozmawial juz z DKF Pod Spodem? Moze warto? Dotad organizacje dni filmowych zawsze wspierali, ba nawet inicjowali...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak na 3-4 dni
    Przez kondzo1983 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 08:18
  2. 6 dni w Biesach
    Przez desorden w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 07:30
  3. 4-5 dni w Bieszczadach
    Przez Olucha w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 22:41
  4. Bieszczady na 4-5 dni?
    Przez pes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2007, 20:42
  5. IV Dni Filmowe
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 12:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •