Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Dni filmowe?

  1. #1
    Herka
    Guest

    Domyślnie Dni filmowe?

    Cześć Wszystkim.
    Obiło mi się o ucho, że planuje się zorganizowac w Chacie dni filmowe. Czy ktoś z szanownych organizatorów tego przedsięwzicia mógłby zaprzeczyć lub potwierdzić i ewentualnie podać szczegóły?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2004
    Postów
    70

    Domyślnie

    Na razie nie ma szanownych organizatorow bo jeszcze nic o dniach filmowych nie wiadomo (przynajmniej mnie sie nic o uszy nie obilo).

    A moze Ty pomozesz nam zorganizowac pierwsze po odbudowie dni filmowe??

    Pozdrawiam

    Jasiek

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2004
    Postów
    27

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o dni filmowe to ciągle ten temat się pojawia, ale faktycznie jak na razie brak konkretów. Myślę, że osobą która ewentualnie może coś wiedzieć jest Patryk Słowicki, znajdziesz jego meila na stronie otryckiej na liście członków klubu.
    A tak w ogóle to ja chętnie bym w to weszła bo dni filmowe to całkiem fajna opcja.
    A przypomniało mi się,ostatnio (kilka miesięcy temu) ktoś mi mówił, że dni filmowe prawdopodobnie będą planowane na pażdziernik, ale niestety nie wiem nic pewnego pozdrawiam

  4. #4
    kupas
    Guest

    Domyślnie

    hmm nic mi o tyym niewiadomo

  5. #5
    Patryk S.
    Guest

    Domyślnie

    Ja też nic nie wiem o Dniach, które miałyby w tym roku być przedsięwzięte :D
    Wiem tylko tyle, że Dni Filmowe były na Otrycie organizowane trzykrotnie, w latach 2000-2002. Relację z dwóch edycji można znaleźć na stronie http://dkfs.art.pl/archiwum/otryt/index.htm . Jeśli ktoś jest chętny zrobić Dni, niech się zgłasza :) To, co potrzebne to projektor multimedialny, magnetowid/dvd/laptop, filmy i prześcieradło na drążku. Zombie twierdzi, że sprzęt jest, potrzebna więc tylko osoba, która mogłaby być sprężyną całego przedsięwięcia i rozreklamować go w różnych kręgach.

    Patryk Słowicki

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Misiek
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie

    Prześcieradło? Wyzwaniem byłaby projekcja filmu na zewnątrz Chaty na wielkim bannerze od Dongore :D

  7. #7
    ANDZIA24
    Guest

    Domyślnie DNI FILMOWE

    HMMMM WLASNIE SZUKALAM TAKIEGO MIEJSCA NIEDOSC ZE BIESZCZADY TO JESZCZE CO JA TU SLYSZE DNI FILMOWE :)
    RAJ NA ZIEMI ???!!!
    Z TEGO CO WIDZIALAM Z LAT UBIEGLYCH TO NIEZLE FILMIKI OGLADALISCIE
    DYSPONUJE PAROMA FILMAMI WARTYMI OGLADNIECIA (NP: "KAWA I PAPIEROSY" -JARMUSHA, "ANGELUS"-SLASKA KOMEDIA :), "ZŁE WYCHOWANIE "-WIADOMEGO AUTORA , "MŁODY ADAM", "NOI ALBI NOI", "LILIA 4 EVER" I COS POLSKIEGO "EDI", "ZMRUŻ OCZY"-WSZYSTKO NA VCD .KONTAKT ZE MNA MEILOWY .WYBIERAM SIE DO CHATY W CIAGU TYCH DWOCH TYGODNI FAJNIE BY BYLO RAZEM OGLADNOC COS .MOZE WY MACIE LEPSZE ZBIORY JA MAM BARDZO SKROMNE .TO CO MOGE WLOZYC W PRZYGOTOWANIE TYCH DNI NOI MOJE RECE DO PRACY :) POZDRAWIAM CZEKAM NA WIESCI .

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Julianow
    Postów
    39

    Domyślnie Dni filmowe

    Ja tez sie chetnie doloze z moja kolekcja DVD/VCD, ale obawiam sie, ze bedzie to jedyne co moge uczynic dla tego przedsiewziecia
    Jesli moge cos radzic, to mysle, ze powinniscie najpierw zebrac grupe inicjatywna (co poniekad wlasnie sie tworzy), a potem dograc termin. Wtedy wszystko pojdzie juz latwiej.
    Pozdrofki,
    andy
    Dla wszystkich starczy miejsca (jesli tylko zechca...)

  9. #9
    ANDZIA24
    Guest

    Domyślnie

    HURRRRRA NARESZCIE BIESZCZADY CHATO SOCJO... PRZYBYWAM 10-12 A MOZE DLUZEJ :D

  10. #10
    Zeb
    Guest

    Domyślnie

    Witam,

    Na 100% nie mogę tego jeszcze zadeklarować, ale chętnie podjąłbym się organizacji Dni Filmowych, myślę o październiku. Co do repertuaru to myślałem wstępnie o młodym kinie rosyjskim, może znajdą się też jakieś rzeczy ukraińskie. Sam mam tylko "Powrót" A. Zwiagincewa, ale na pewno coś się jeszcze zorganizuje ;-) Można też pomyśleć o innym repertuarze.

    Pozdrawiam,
    Andrzej Gołoś

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak na 3-4 dni
    Przez kondzo1983 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 08:18
  2. 6 dni w Biesach
    Przez desorden w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 07:30
  3. 4-5 dni w Bieszczadach
    Przez Olucha w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 22:41
  4. Bieszczady na 4-5 dni?
    Przez pes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2007, 20:42
  5. IV Dni Filmowe
    Przez Ajgor w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2005, 12:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •