Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Cisna, tanie zaopatrzenie, schronisko pod honem

  1. #1
    amelka
    Guest

    Domyślnie Cisna, tanie zaopatrzenie, schronisko pod honem

    nie bylam jeszcze w bieszczadach, dlatego zadaje irytujace niektorych pytania ale znudzily mi sie juz tatry i klimat w srodku sezonu
    wybieram sie do cisnej, poniewaz poczytalam ze to swietna baza wypadowa dla poczatkujacych.
    jesli ktos bedzie mial ochote podzielic sie info o tej miejscowosci, to bede wdzieczna. interesuje mnie przede wszystkim: kwestia taniego zaopatrzenie, tzn gdzie znajduje sie najblizszy sklep z przystepnymi cenami zywnosci, czy lepiej zrobic zakupy w sanoku?
    jak daleko jest od przystanku pks w cisnej do schroniska pod honem, tak jak do pieciu :D ?
    czy nalezy bac sie zwierzat na szlakach
    dzieki
    pozdrawiam

  2. #2
    krzysiek
    Guest

    Domyślnie

    nie żartuj, że będziesz jeździła na zakupy do Sanoka - sklepów w Cisnej jest kilka - z głodu nie umrzesz - ceny we wszystkich zbliżone - co do schroniska pod Honem - niedługi spacer - ok.20min lekko pod górę - zwierzęta - miejscowi w knajpach będą Ci pokazywać dłonie bez palców - że niby niedźwiedź im odgryzł - ale wierz mi - poobcinali sobie piłami i siekierami przy drewnie... słyszałem, że koło Lutowisk ktoś trafił na wilka z wścieklizną - był ponoć agresywny - ale było to z pół roku temu... żmije - naprawdę groźne tylko dla alergików...

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    żmije - naprawdę groźne tylko dla alergików...
    Nie przeginaj. Sam widziałem jak śmigłowiec przyleciał po chłopca ukąszonego przez "teściową". Co prawda nie było to w okolicy Cisnej.

    Pozdrowienia
    bertrand236

  4. #4
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Sklepów w cisnej i okolicy bedziesz miec pod dostatkiem :) Baza wypadowa rzeczywiscie niezła...A co do zwierzątek bieszczadzkich...To przeżywalnośc turystów na szlakach jest dośc wysoka Nie ma obaw...Choć beztroska tez nie jest wskazana...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  5. #5
    krzysiek
    Guest

    Domyślnie

    Bertrand - co do żmij - może rzeczywiście troche lekceważąco napisałem - prawda jest taka, że oczywiście po ukąszeniu trzeba pójśc do lekarza po surowicę - ale śmiertelnie groźne żmije są dla małych dzieci i ludzi uczulonych na jad... nie przypominam sobie przynajmniej z ostatnich lat śmiertelnych przypadków...
    pozdrawiam

  6. #6
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236
    śmigłowiec przyleciał po chłopca
    O.K. Ale napisałem "chłopca" Nie wiem z kim Amelka ma zamiar przyjechać.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    Żmijki są przeurocze,zwłaszcze te młode...Kilka dni temu spotkałem w okolicy Łopienki 3 młode żmijki(w jednym miejscu)Wygrzewały się grzecznie na słonku i "olewały" całkowicie moją osobę One nie są dla nas grozne.To mu jesteśmy dla nich zagrożeniem

    Pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    warszawka
    Postów
    129

    Domyślnie

    1. Aby wpakować się na żmije trzeba byc skończonym idiotą i skradać się w wysokiej trawie. Jak robisz sporo hałasu i idziesz ściażka to nie sposób na nią się natknąc.
    2. W Cisnej jest całe centrum handlowe, główna ulica od słynnej krzyzówki co usiadł ptak w piosence Krystyny Prońko "Deszcz w Cisnej" w kierunku Szkoły to same sklepy a do Sanoka nie ma co dymac, kawał drogi i wcale nie taniej (bardzo)...
    3. Dzika zwierzyna po lesie chodzi, ale bez obaw, jak się nie zapedzisz na Hyrlatą lub na stoki Wołosania to na niedźwiedzia się raczej nie natkniesz. Poza tym trudno niedżwiedzia nie zauważyć czy nie poczuc, jak idzie po lesie to tak jakby walec drogowy przejechał a śmierdzi na odległość...
    4. Nie łaź po lesie po zmroku a nie będzie problemu.
    5. Całą Cisna przejdziesz na piechotę w czasie do max 20 minut zaliczając dwa piwa po drodze.....

  9. #9
    amelka
    Guest

    Domyślnie

    serdeczne dzieki za wszystkie rady, nie to zebym byla strachliwa, ale jak na pierwszy raz to chcialam wiedziec na czym stoje :D

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amelka
    jak jest w w drugiej polowie sierpnie w bieszczadach?
    jak to jak? głupie pytanie!!! JEST CUDNIE JAK ZAWSZE!!!!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Tanie, ale naprawdę tanie noclegi w Bieszczadach
    Przez Basia Z. w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 07:52
  2. Schronisko pod Jawornikiem (Ukraina)
    Przez Wojtek Pysz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 02-11-2011, 17:37
  3. Schornisko Pod Honem
    Przez Abrasax w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 23-09-2011, 01:29
  4. SIANKI i Schronisko pod Negrylowem
    Przez wasyl111 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-05-2007, 12:35
  5. Schronisko "Pod Mala Rawka"
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2001, 21:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •