Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: BIESZCZADY - gdzie polecacie na wakacje??

  1. #1
    metaldaw
    Guest

    Domyślnie BIESZCZADY - gdzie polecacie na wakacje??

    Dotychczas wakacje spędzałęm w Tatrach ale w tym roku czas na zmiany - chcę jechać w BIESZCZADY - to ma byc pierwszy raz tam - wiec prozę o radę - gdzie jechać bo kompletnie się nie orientuję

  2. #2
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez metaldaw
    Dotychczas wakacje spędzałęm w Tatrach ale w tym roku czas na zmiany - chcę jechać w BIESZCZADY - to ma byc pierwszy raz tam - wiec prozę o radę - gdzie jechać bo kompletnie się nie orientuję
    Cześć polecam Ustrzyki Górne na piesze wycieczki po górach oraz jazde na końach huculskich w Wołosatym, oczewiście również Solina aby pożeglować nie wiem co chciałbyś dokładnie robić napisz co cię interesuję a wtedy napewno ci odpowiemy bo tu jest bardzo dużo ciekawych rzeczy do obejrzenia.
    Własnie wróciłem z nad Soliny poprostu Super
    POLECAM
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  3. #3
    metaldaw
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszczu
    Cześć polecam Ustrzyki Górne na piesze wycieczki po górach oraz jazde na końach huculskich w Wołosatym, oczewiście również Solina aby pożeglować nie wiem co chciałbyś dokładnie robić napisz co cię interesuję a wtedy napewno ci odpowiemy bo tu jest bardzo dużo ciekawych rzeczy do obejrzenia.
    Najchętniej spróbowałbym wszystkiego po trochu - jadę z moją kobietą i w tarach nie koncentrowaliśmy isę wyłącznie na górach urozmaicaliśmy to jaskiniami, gorącymi żródłami i Słowacją.
    Wolę zaplanować różnorodne wakacje a: wycieczki po górac, jazde na końach huculskich, żeglowanie - brzmi naprawdę zachęcająco :D , czy są też jakieś kąpieliska, co warto zwiedzić gdzie można wyskoczyć za granicę by pozwiedzać?

    I jeszcze jedno - gdzie polecacie nocleg tak by móc zaznać jak najwiecej wszelkich atrakcji (przesiaduwanie w barach i restauracjach odpada) preferuję czynny wypoczynek wypoczynek (nie potrzebujemy żadnych luksosów starczy nam pokój z łazienką bo wiekszość czasu i tak badziemy spędzali w trasie): góry, zabytki, zwiedzanie, kąpieliska, itp...

    Chcemy jak najwięcej zobaczyć i zwiedzić a że to ma być nasz pierwszy raz w Bieszczadach to z radoscią przyjmiemy wszelkie rady i sugestie.

    Z góry wuelkie dzięki :D .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz w bieszczady- co polecacie?
    Przez griszka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-07-2006, 18:17
  2. Co polecacie na pierwszy wyjazd w Bieszczady??
    Przez Fazi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 08-06-2005, 22:29
  3. Kto na wakacje w Bieszczady?
    Przez darkness w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-05-2005, 23:42
  4. Bieszczady we wrześniu, co polecacie?
    Przez Dominika w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-08-2004, 14:21
  5. [Sękowiec] Pierwszy raz w Bieszczadach - gdzie na wakacje
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-05-2002, 19:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •