Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [Żubracze] Pytanie o nocleg??

  1. #1
    1_raz_w_bieszczadach
    Guest

    Domyślnie [Żubracze] Pytanie o nocleg??

    Szukam przytulnych, sprawdzonych i niedrogich noclegów w połowie sierpnia w Cisnej, Smerku/Wetlinie oraz w Ustrzykach Górnych/Wołosatem. Mile widziane schroniska górskie lub studenckie leżące w pobliżu tych miejscowości. Z góry dziękuję za wszelką pomoc .

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 1_raz_w_bieszczadach
    W połowe sierpnia po raz pierwszy wybieram się w Bieszczady i chciałbym dowiedzieć się paru praktycznych rzeczy.
    Poczytaj dokładnie to forum a dowiesz się bardzo dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

    Pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #3
    Tunia
    Guest

    Domyślnie mile miejsce obok Cisnej

    Siemanko,
    Jesli szukasz noclegu, to na pewno znajdziesz w tym forum lub na stronach zwiazanych z Bieszczadami itd Ja moge Wam polecic miejsce, pewno malo znane, bo troche na uboczu. W Żubraczach 4 km od Cisnej (idzie sie szybko:) jest siedlisko Cicha Woda. Wielu bieszczadników je omija, a szkoda. Pani Celinka, gospodyni jest przesympatyczna. Zawsze mozna sie dogadać. Standart
    "mieszkania" można wybrac: od pokojo typu schroniskowego, do domku traperskiego. Jak bylam znuzona tlokiem, po przejsciu wszystkiego co sie dalo od Ustrzyk Gornych do Cisnej, zaszyłam się w Cichej Wodzie. Splukalam sie wczesniej z kasy i szukalam miejsca, ktore mnie przygarnie. U Pani Celiny dostalam "domek traperski", o wdzięcznej nazwi KOZA. maciupki domeczek, z dwiema pryczami w środku, za 8 zł/os/noc. Do tego pomoglam kilka razy domownikom i chleba mi nie zabrakło. Dobrzy ludzie sa tam mile widziani. Na marginesie domek mniej traperski z kominkiem kosztuje 30 zł/os
    Wracam tam w tym roku, zaczne łażenie od Chryszczatej, szlaku granicznego i dopiero dalej przez Rawki do Tarnicy.
    Pozdrawiam

  4. #4
    1_raz_w_bieszczadach
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robines
    Poczytaj dokładnie to forum a dowiesz się bardzo dużo ciekawych i praktycznych rzeczy.

    Pozdrówka

    Szukać oczywiście można dowoli, ale jak sam ADMIN zaznaczył jest tu prawie 20 tys. postów, a nikt nie zadośuczyni mojej rodzinie za moją ewentualną (i wysoce prawdopodobną) śmierć ze znużenia :-/.

    Ale nie martwcie się, postanowiłem was wyręczyć i poszukałem czegoś na własną rękę. Efekt: bacówka pod Honym + bacówka pod Małą Rawką + placówka BPN w Wołosatym. Z moich doświadczeń w innych górach oraz z opisów wynika, że wybrałem idealnie . Życze miłego dnia, kochane leniuszki ;-).

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 1_raz_w_bieszczadach
    Życze miłego dnia, kochane leniuszki

    to raczje do Ciebie powinno sie tyczyc bo na tym forum aktualnie co drugi post dotyczy noclegow...

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Witaj marudo

    Cytat Zamieszczone przez 1_raz_w_bieszczadach
    Szukać oczywiście można dowoli, ale jak sam ADMIN zaznaczył jest tu prawie 20 tys. postów, a nikt nie zadośuczyni mojej rodzinie za moją ewentualną (i wysoce prawdopodobną) śmierć ze znużenia :-/.

    Ale nie martwcie się
    Zapewne znasz pojęcie "inteligencja". Gdybyś nie zamienił dupy z głową, to z pewnością zauważyłbyś przyczepiony wątek o noclegach. Gdyby jakaś życzliwa Ci osoba powiedziała, że istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, to zapewne nie chciałbyś się pochlastać z powodu 20000 czeguś tam i swojej bezradności.
    Jeżeli wyobrażasz sobie, żeś niczym Bóg i cała reszta motłochu na Twoje usługi - to jesteś w błędzie.
    Daj coś od siebie!!

    I nie obrażaj mi tu forumowiczów swoją indolencją!!!

    P.s.

    Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!
    Ludzie - opamietajcie się!!

    No i jeszcze - wybór noclegów rewelka - jak wrócisz daj opis z zachwytu.

    Pozdrówka chwilowo z Opola

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!

    tez sie wnerwilam... ale widze ze nie jestem sama

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Kraków (Prądnik Czerwony, na Nową (C)huć zamieniony...)
    Postów
    327

    Domyślnie

    Jesteście na tym forumku dłużej niż ja i jeszcze się nie przyzwyczailiście?
    Pozdrawiam
    mj

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiekjakub
    jeszcze się nie przyzwyczailiście?

    trudno sie do tego przyzwyczaic

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  10. #10
    1_raz_w_bieszczadach
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Zapewne znasz pojęcie "inteligencja". Gdybyś nie zamienił dupy z głową, to z pewnością zauważyłbyś przyczepiony wątek o noclegach. Gdyby jakaś życzliwa Ci osoba powiedziała, że istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, to zapewne nie chciałbyś się pochlastać z powodu 20000 czeguś tam i swojej bezradności.
    Jeżeli wyobrażasz sobie, żeś niczym Bóg i cała reszta motłochu na Twoje usługi - to jesteś w błędzie.
    Daj coś od siebie!!

    I nie obrażaj mi tu forumowiczów swoją indolencją!!!

    P.s.

    Człek wpada sporadycznie na forum i musi od razu trafić na zwyły przejaw imbecylizmu!
    Ludzie - opamietajcie się!!

    No i jeszcze - wybór noclegów rewelka - jak wrócisz daj opis z zachwytu.

    Pozdrówka chwilowo z Opola

    A ja uważam, że nawet największe głupoty są lepsze od braku wychowania . Pozostaje mi jedynie wierzyć, że w Bieszczadach nie spotkam zbyt wielu równie gburowatych osobników. Czego sobie i innym życzę.

    No chyba, że to mięso było celowe, żeby odstraszyć jednego z drugim niewprawionego bieszczadnika. Sam już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać .

    PS. Najwyżej wrócę na moją ukochaną Babią Górę i popatrzę na Bieszczady z góry ;-).

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Roztoki Górne - Żubracze
    Przez Yavandrel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-07-2018, 23:54
  2. Cmentarz we wsi Żubracze
    Przez szepczący_wiatr w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-01-2014, 18:12
  3. Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.
    Przez irek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 14:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •