Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.

    Tak sobie czytam ostatnio forum i mnie przerażenie ogarnia, wiem jest info z wykrzyknikiem ze nie udzielamy takich i takich informacji o noclegach ale żeby od razu na ludzi z ryjem wyskakiwać, nabijać się z nich... Może delikatniej zasugerować że jest wyszukiwarka na forum, są linki do serwisów a nie od razu zrażać ludzi do forum, Bieszczadów, - bo tu sami wyjadacze a żółtodzioby precz i ucha ha temat do nabijania się z kogoś. Albo ignorujmy albo dajmy wskazówki bo każdy z nas kiedyś tam pierwszy raz w te Bieszczady jechał, miał dreszczyk emocji, wiele pytań a nie miał netu A teraz jest ekipa exportów i jak ktoś nie wie gdzie co i jak i zada głupie pytanie to dostaje kopa.
    Nie bądźmy samolubni lepiej tu dać poradę i ktoś pojedzie będzie szczęśliwy niż dostanie po uszach, wyśmieją go i tak pojedzie, a złość zostawi butelkę po pepsi na szlaku.
    Bieszczady są dla wszystkich, ci co głupawe pytania zadają też może je pokochają jak my wszyscy .
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Ale zauwaz ze nie wysmiewa sie wszystkich tylko tych co zadaja glupie pytania... bo jesli ktos szuka "atrakcji" w Bieszczadach.. to chyba lepiej jak pojedzie do zakopca karpacza... lub tam gdzie te atrakcje znajdzie :D
    nie wszyscy pytajacy sa na wstepie skreslani... ale moze sie myle..??

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.

    Cytat Zamieszczone przez irek
    Tak sobie czytam ostatnio forum i mnie przerażenie ogarnia.
    Podzielam w tym wypadku Twoje zdanie, a przynajmniej w wiekszości. Niektóre wątki nie są zbyt sympatyczne. Obawiam się, że "wyjadacze" o których piszesz dawno sie z tego forum wyniesli, albo nie chcą zabierać juz głosu - mam na myśli "starą gwardie", sam też odzywam sie już sporadycznie.
    Ale trzeba tez oddzielić pytania z sensem osób które sa naprawdę w potrzebie od wpadniecia na forum jak bomba i bla,bla dawać mi tu byle szybko. To forum nie jest pod tym względem specyficzne - tak jest na każdym prawie forum i grupach news - pytania, które co chwile sie powtarzaja nie sa mile widziane. Jezeli pada wątek "5 dni w Bieszczadach" do niego jakies odpowiedzi, a za chwile nowy temat "6 dni Bieszczadach", itp - no to jednoznacznie świadczy o tym, że gosc wpada, nie czyta ani jednego posta, nie odpala Google, tylko pisze co slina i potem ma pretensje, że sie go zbyło,albo że nie dostał odpowiedzi. Generalnie kultura wypowiedzi na forum, dbanie o dobra atmosferę na forum, nie powinno być jednoczesnie przyzwoleniem na całkowite zwolnienie z myslenia i zaangazowania osoby zadającej pytanie. Troche samodzielności i posługiwania się mózgownicą nikomu nie zaszkodzi. Sam zreszta dobrze wiesz, że na zdecydowaną wiekszosć pytań odpowiedzi sa albo na forum,albo na Google, a zwłaszcza pytan o noclegi - gdzie dane znajdują się np. na Twojej oraz Darka stronie (bo są to najbardziej rozbudowane bazy z informacjami o noclegach), tylko trzeba sobie znaleźć, wklepac te 3 słowa do Google i przejrzec pare stron. Generalnie nie jest dziwne, że nikomu nie chce sie odpowiadać n-ty raz na to samo pytanie, tylko dlatego, że pytającemu nie chce sie przeczytac kilku postów niżej. Do tego dochodzi jeszcze precyzja zadawania pytań - co sugerował Michał. Jeśli ktoś chce żeby mu dac liste pól z prysznicami w całych Bieszczadach - to odpowiedzi padły, takie jakie padły.
    Natomiast całkiem osobną sprawą, jest udzielanie odpowiedzi w dziale "Opinie turystów" typu "hahaa", "hihihi". Było juz o tym kilka razy - więc nie ma co gadać po raz kolejny. Tego typu posty będą trafialy od razu do kosza. Sam możesz równiez się w to włączyc - w miarę mozliwości oczywiście. Będzie wieksza przejrzystość, więcej postów na temat i łatwiejsze wyszukiwanie.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  4. #4
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Pytania o noclegi pojawiają się zawsze. Odpowiedzi też zawsze w większości są takie same.

    Moim zdaniem "obecność" w internecie nie powinna zwalniać z myślenia, a jak napisał Piotrek informacji w sieci jest bezliku - trzeba tylko CHCIEĆ ich poszukać.
    Napisałem post (Jeśli szukasz noclegu w Bieszczadach CZYTAJ ten post!) , który w zamierzeniu miał służyć jako taki almanach, ale chyba się przeliczyłem.

    Problemem z postami o noclegach jest to, że należałoby za każdym razem rzeczowo odpowiadać a jak widać niewielu się chce.
    Sam z noclegów w Biesach nie korzystam to się nie wypowiadam :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #5

    Domyślnie

    Szkoda że tak rzadko internauci pytają o to w jaką mapę sie zaopatrzyć!

    Pozdrówko

  6. #6
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Właśnie - barszczu zastanów się na wydaniem informatora bieszczadzkiego.
    Noclegi, gastronomia itp.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Właśnie - barszczu zastanów się na wydaniem informatora bieszczadzkiego.
    Noclegi, gastronomia itp.

    dla niektorych to powinno być: puby, knajpy, dyskoteki, atrakcje.... hihihihi

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie

    Witajcie
    Szkoda tylko, że moje występy muszę zakończyć w tym wątku.
    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    Szkoda że tak rzadko internauci pytają o to w jaką mapę sie zaopatrzyć!
    Barszczu - każda mapa jest dobra (ostatecznie jak drzewiej bywało) mozna ją sobie w buty włożyć!. Szkoda tylko, że nie uśwaidamiasz tu na forum ludzi jak z Waszej mapy korzystać. Od wielu lat sprowadzam ludzi korzystających z map/mapy na odpowiedni tor (czasami błąd odczytu/orientacji sięga 10km).
    Ale nie o tym chciałem

    Już kiedyś sugerowałem (nie chce mi się grzebać na forum), że pokolenie, które "przejmuje" pałeczkę na forum jest wytworem sztucznej inteligencji. Zapewne dzięki cierpliwości i zaangożowaniu starych rempoli forumowych cosik się na forum kręciło, cosik działo. Nie było to forum czysto sensu coś tam informacyjne - było to forum wymiany doświadczeń i myśli.
    Ale jak Darek kiedyś powiedział (napisał) - jest takie jak ludzie , którzy je tworzą.

    No więc kochani - tamto forum przeniosło się w Bieszczady, góry, które chcecie z różnych powodów odwiedzić. Spotkacie tam zapewne wielu z nas.......

    Dziękuję Wam wszystkim za rozmowy, za kłótnie, za cierpliwość i wyrozumiałość.
    Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś tam....

    Żegnam się z forum i wytrwałości wszystkim

    życzy

    Michał z Opola

    Pa pa

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    Żegnam się z forum i wytrwałości wszystkim
    Michale - to forum bez Ciebie to już nie to !
    Nie wiem dlaczego się tak żegnasz, mam nadzieję jednak, że jeszcze kiedyś podyskutujemy.

    Cytat Zamieszczone przez Michał
    No więc kochani - tamto forum przeniosło się w Bieszczady, góry, które chcecie z różnych powodów
    Masz rację- góry są sprawą nadrzędną, właściwie Bieszczady to zjawisko, a nie tylko góry. Każdy z nas czuje na swój sposób klimat, atmosferę, magię Bieszczadów.
    Do zobaczenia na szlaku.
    Pozdrawiam.
    Polej

  10. #10
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że po urlopie, wypoczęty, z nowymi wrażeniami do podzielenia się ...
    zobaczę opolskiego niedźwiadka na forumie.
    Więc nie żegnam, lecz dowidzenia.
    Ja pozostaję na posterunku, o urlopie ani słychu, ani widu.
    Tym co jadą, niech pogoda lekką będzie
    Długi

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia na szlaku, itp.
    Przez Loodie w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 18-04-2020, 23:32
  2. Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.
    Przez andrzej627 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 20:56
  3. 13-15.03. Góry Izerskie, Bobrowe Skały itp
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 00:57
  4. Bieszczady, spanie, Dwernik itp...
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-04-2002, 11:35
  5. A co ze Zmijami itp.
    Przez Anonymous w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-07-2001, 00:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •