Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Poszukiwani chetni chetne na Gorgany w sierpniu 2005

  1. #1
    jbpinki
    Guest

    Domyślnie Poszukiwani chetni chetne na Gorgany w sierpniu 2005

    Witam Szukam chetnych na poszukiwanie nocnych duchów, porannych aniołow i wieczornych krasnoludów w lasach i szczytach Gorganów.
    Chciałbym wyjechac na pierwsze dwa tygodnie sierpnia
    jbpinki@mnc.pl

  2. #2
    Carlito
    Guest

    Domyślnie

    TY CHYBA NIE WIESZ NA CO SIĘ PORYWASZ. CZYTAŁEM OSTATNIO O TYCH GÓRACH. NIE MA SZLAKÓW I ŁATWO MOŻNA SIĘ ZGUBIĆ. BEZ DOBREGO PRZEWODNIKA NIE MASZ CO TAM DUŻO SZUKAĆ.
    POZDROWIENIA BOGDAN. : :)

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlito
    TY CHYBA NIE WIESZ NA CO SIĘ PORYWASZ. CZYTAŁEM OSTATNIO O TYCH GÓRACH. NIE MA SZLAKÓW I ŁATWO MOŻNA SIĘ ZGUBIĆ. BEZ DOBREGO PRZEWODNIKA NIE MASZ CO TAM DUŻO SZUKAĆ.

    Bez przesady... Pokora w górach, szczególnie tam na wschodzie jak najbardziej wskazana...ale pamiętaj, że nawet dobry przewodnik nie zastąpi Ci kompasu i dobrej mapy
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  4. #4
    jbpinki
    Guest

    Domyślnie

    Mapy ma takie jakie są , wiem że mogłybyc leprze, kompas mam. I włąsnie dlatego tam jadę, że nie ma szlaków, nie ma dróg i mało jeszcze ludzi. Tego włąsnie chce, jest nas już dwóch i podjeliśmy decyzjie że jedziemy., jesli jest ktoś chętny to zapraszam.
    Minimum którego potrzebowałem już mam, ale myśle że 4 osoby byłoby optymalnie.

    Do okreslenia profesjonalista myśle ż edużo mi btrakuje , ale chodziłęm już po wielu miejscach gdzie nie było szlaków i gdzie czasem mapa jaka dyspnowałem to było punkty oznaczająće szczyty, kreski określjaace rzeki i grubrze kreski oznaczajace granie, np. W Kackarze we Wschodniej Turcji, czy np. Arunachal Pradesh w Północno Wschodnich Indiach.
    jbpinki

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jbpinki
    I włąsnie dlatego tam jadę, że nie ma szlaków, nie ma dróg i mało jeszcze ludzi.

    I to się chwali dobry człowieku...powodzenia :D
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  6. #6
    Lola
    Guest

    Domyślnie :)

    Hej!
    szczerze podziwiam że tam jedziecie w 2! ja sie wybieram w czarnohorę ok 21 sierpnia jeśli to wyjdzie bo na razie jest nas 3 dziewczyny i sie zastanawiamy czy sie nie boimy jechać same... Swoja drogą strasznie trudno jest znaleźć kogoś kto lubi góry i jeszcze by chciał jechac na ukrainę!!
    faceci zawsze maja kurcze prościej. strasznie wam zazdorszcze ze sobie tak jedziecie eh...
    a tak w ogóle to powieś ogłosznie na http://www.suputnyk.site.pl/tablicao...egoria=wyjazdy
    tam jest chyba wiecej tematycznie zwiazanych

  7. #7
    Sikorki
    Guest

    Domyślnie

    Kompas, mapy WIGowskie, dobra apteczka, głowa na karku, dobrana grupka ludzi, uśmiech na twarzy i będzie dobrze :D
    Myśmy swego czasu wędrowali na dziko po Ukrainie (m.in. Połoniny Hryniawskie) w kilka osób, spotkaliśmy niesamowitych ludzi, mieliśmy mnóstwo przygód. W takich wędrówkach, nieoszlakowanych jest urok, smak cudownej przygody... , a jeszcze po Ukrainie, ach :)

    Powodzenia w realizacji planów :D ( zazdroszczę )

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    To spora różnica jechać w Gorgany czy Czarnohorę.
    Nie ma co ukrywać - chodzenie po Gorganach jest nie tyle trudne co raczej UPIERDLIWE

    To nie kwestia braku map i szlaków jest problemem. Problemem jest to , że jak pisał swego czasu Orłowicz są to najdziksze zakątki Karpat i nadal tak jest.
    Najdziksze a więc :
    - spore odległości między osadami
    - ginące ścieżki
    - małe i duże kamienie - nigdy nie wiadomo jak stanąć
    - pieprzona kosówka
    - zmienna pogoda (często chodzisz z głową w chmurach )
    - daleko do piwa
    - itd itp


    Jednym słowem idealne tereny dla tych którzy lubią dostać w kość bez gwarancji że łaskawa chmura odsłoni rąbka bezkresnego krajobrazu.

    Jeśli będziesz - pozdrów OSMOŁODE (szczególnie Witka który prowadzi tam tzw agroturystykę)

  9. #9
    Ja78
    Guest

    Domyślnie

    ja sie wybieram teraz w drugiej połowie sierpnia ... jesli twój wypad nadal aktualny i szukasz towarzystwa to daj znać :) pozdrawiam!

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie

    Zazdroszczę Wam, ale niestety Gorgany odwiedzę chyba dopiero w przyszłym roku.
    Pozdrowaśki i... znajdźcie te nocne duchy, poranne anioły i wieczorne krasnoludy.

    PS.Czekam też na dokładną relację z wyprawy tu na forum

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gorgany i Świdowiec w sierpniu z Młodą - szukamy towarzystwa
    Przez malo w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 09:31
  2. Moderatorzy Poszukiwani
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-11-2007, 22:39
  3. Wyprawa rowerowa 2006 chetni?
    Przez jer w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 13-06-2007, 23:00
  4. Ludzie do wędrówki poszukiwani
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-04-2005, 23:47
  5. Bieszczady 2005.03.17
    Przez ebik w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-03-2005, 21:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •