Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 3 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 23 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 233

Wątek: Geocache w Bieszczadach

  1. #121
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    Fajne :D
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  2. #122

    Domyślnie

    ładne fotki, a najlepsza mapa to grunt pod nogami.... :)
    czyżbym miał lepiej doposażyć stawkę w geocache :D

  3. #123
    Bieszczadnik Awatar Astra:)
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 0101
    ładne fotki, a najlepsza mapa to grunt pod nogami....
    czyżbym miał lepiej doposażyć stawkę w geocache
    Heh...

    :) :) :)
    V CZART Granie

  4. #124
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    37

    Domyślnie

    Prawdopodobnie został odkryty prze przypadek geocache o wspólrzędnych N 49 17.085 E 22 09.517 no i nie ma tam pienka,gwizdka, skrzynki.
    Co pozostało z niej widać na foto i wydaje mi się że w tym miejscu skrzynka już nie będzie istnieć.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrawiam wszystkich Łazików :razz:

  5. #125
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kopyto
    Prawdopodobnie został odkryty prze przypadek geocache o wspólrzędnych N 49 17.085 E 22 09.517 no i nie ma tam pienka,gwizdka, skrzynki.
    Grrr ... Jakim trzeba być kołkiem, żeby zrobić takie świństwo :/
    Taki skrajy debilizm to chyba tylko domena Polaków. U nas nic nie może się utrzymać, żeby predzej czy później ktoś tego nie ukradł lub nie zniszczył. Nawet w Bieszczady takie gamonie docierają :/
    Co pozostało z niej widać na foto i wydaje mi się że w tym miejscu skrzynka już nie będzie istnieć.
    Nie ma sensu jej tam zostawiać, bo znowu jakiś kołek ją skradnie :/ Szkoda, bo miałem ten geocache na celowniku za tydzień
    http://www.doczu.pl

  6. #126
    Bieszczadnik Awatar nico
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    Szkoda, bo miałem ten geocache na celowniku za tydzień
    Też żałuję :( chciałem tam iść w piątek,
    obiecałem Astrze zrobic zdjęcie "kultowego gwizdka".

    Jak to dobrze że nie ma na forum namiarów na cudowne chatki,bo widzicie jak by wyglądaly.
    Pozdr.
    Nico

  7. #127
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nico
    Jak to dobrze że nie ma na forum namiarów na cudowne chatki,bo widzicie jak by wyglądaly.
    No tak, ale niektórym to przeszkadza, bo uważają że chatki są dla wszystkich a nie tylko "wybranych". Jak się okazuje dobrze że jest jak jest.
    http://www.doczu.pl

  8. #128
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Doczu
    U nas nic nie może się utrzymać, żeby predzej czy później ktoś tego nie ukradł lub nie zniszczył. Nawet w Bieszczady takie gamonie docierają :/
    Nie sądzą ,że zrobił to ktoś z czytelników forum -- jeżeli nie ma tam tego drewnianego kloca ( nie widać na zdjęciu) to myślę, że było to przypadkowe trafienie . Ktoś chciał zabrać kloc na opał i przy okazji odkrył skrzynkę .Geocache było za blisko drogi i na dość eksponowanym miejscu , to było tylko kwestią czasu, jak przestanie istnieć. Biorąc drewno sam był pewnie zaskoczony co tam jeszcze jest???, ale to nie jest usprawiedliwienie do zrobienia takiego spustoszenia .Nauczka na przyszłość ,że nie wolno zakładać "skrzynek" w bliskiej odległości drogi na widocznym miejscu.
    Jeżeli Wojtek pozwoli , bo to Jego geocache , to reaktywuję tą "skrzynkę " w pobliżu, ale w mniej widocznym i charakterystycznym miejscu. Jak to zrobię to podam namiary.
    ps. najbardziej szkoda gwizdka Astry , wszystko jest do odtworzenia , ale nie gwizdek.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #129
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joorg
    ale to nie jest usprawiedliwienie do zrobienia takiego spustoszenia
    Wiesz - bardziej od spustoszenia chodzi mi o bajzel jaki ktoś pozostawił. Wyżłopał browara, zeżarł co było i zostawił na miejscu. Dobrze że jeszcze nie nasrał
    Przepraszam za słownictwo, ale nerw mnie bierze jak widze takie zachowania :/
    Poza tym wydaje mi się, że na puszce pisało co to jest i chyba jakiś notesik był. Nie trzeba być specjalnie bystrym, aby wywnioskowac, że to jest element zabawy. Tym bardziej drażni mnie takie zachowanie
    http://www.doczu.pl

  10. #130
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    37

    Domyślnie

    Doczu widzę że Joorg tam był i zna dokładnie teren i tak jak on pisze i ja wcześniej to był przypadek ktoś zabierał kloca i nawet nie wiedział co to jest i do czego ,ale wiedział do czego jest piwko
    Myśmy się dokładnie rozglądali za tym klocem po całym placu, nie było jego widać, może kiedy Ciebie tam los zaprowadzi to też powiesz że to tak zapewne się skończyło.
    Co do śmietnika jaki tam został to dużo by mówić o ludziach pracujących w lesie, a i o turystach co po nich można zastać i jak wygląda las.
    Nie denerwuj się tak bo jeszcze możesz spotkać różne niespodzianki np. pusta skrzynka, brak skrzynki, złe współrzędne podane, myśmy się z tym spotkali , tylko takie wiadomości podaje się kanałem prywatnym do wyjaśnienia, zanim są na forum ogólnym
    Pozdrawiam wszystkich Łazików :razz:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •