Strona 10 z 24 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 233

Wątek: Geocache w Bieszczadach

  1. #91
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    więc ja...ja.... juz od kilku dni jestem przynaglana do napisania tego posta i jak zwykle , gdy nie wypowiadam się całkiem w swoim imieniounawalam
    Ale... juz sie poprawiam i tak:
    serdeczne bardzo gratulacje dla Wspaniałych Odkrywców Nr 1. tj. Astry, Anyczki. Jabola, i Stacha za odkrycie puszki o namiarach.... - hm... mam je w moim podpisie:)
    jestescie number one i..... super
    Tylko oni maja troszke wyrzuty sumienia, bo musieliscie jeden geopstryk dzielic na 4 gardła...
    No, ale kto to wie, ile osób.......
    Ale chyba źle nie było.....?
    Astra :) masz zaproszeniena www.opencaching.pl - Twoje fotki sa super i do tego tak dowcipnie podpisane. Umieść je w loogu odkrytej prze Was skrzynki, zreszta zobacz (to jest prośba od załozycieli. W razie niejasnosci kontakt na prw. odezwij się;-) - zabawa działa w obydwie strony - no.... Przyjemność nie tylko po stronie tych co szukają, ale identyczna dla ukrywających:) :) :) :)
    Twój gwizdek
    :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    I... bardzo, bardzo serdeczne gratulacje...
    Bieszczady są super terenem do ukrywania, szukania..."))))
    Vivat geocaching
    A moze na forum niedługo wyodrębnią pododdział- geocaching w Bieszczadach?
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  2. #92
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zosia samosia
    A moze na forum niedługo wyodrębnią pododdział- geocaching w Bieszczadach?
    Może nie dział, ale myślę, że warto by przykleić na czas do zimy ten wątek
    http://www.doczu.pl

  3. #93
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    a wiesz, to świetny pomysł.
    Bo podobno zagranica super się bawi a my tylko na razie się przyglądamy. Obserwując forum, to wątki o chwila spadają. A jak wszystko sie znajdzie i nikt nic nie założy, to one sobie spadną i nikt ich nie odgrzebie. A jak nikt nic nie napisze to też spadną A bardzo, bardzo szkoda byłoby.......
    Więc przykleić to..... to byłoby super!!!!!
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  4. #94
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Ja też jestem za tym oby jakoś wyodrębnić wątki o geocachu. Jeśli chodzi o piffko podzielone na 4 gardła...to nie było tak źle. Szczerze mówiac wszyscy doszliśmy do wniosku, że fajnie by było w każdym geo umieszczać jakąś czekolade czy cuś...bo fajnie tak po wędrówce hapnąć cos słodkiego No przynajmniej my mieliśmy taką potrzebę Serdeczne pozdrowienia dla "dużych dzieci"
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  5. #95
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie

    Jako zalożyciel geocachów gratuuję odkrywcom. Został się jeszcze jeden nie odkryty skarb na Magurycznym. Prosiłbym odkrywców o nie zabieranie dzienników a w wypadku gdy ulegną zniszczeniu o umieszczenie nowych. Jak będe następnym razem w Bieszczadach to też chciałbym odkryć jakiś skarb zakopany przez innych uczestników zabawy.Pozdrawiam odkrywców Wojtek.

  6. #96
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie

    Jak ktoś zamierza umieszczać w geocachu produkty żywnościowe np. czekolada to niech pomyśli co się stanie z tym produktem po pewnym czasie . Zresztą jeden z odkrywców opowiedział mi co zastał gdy zostały umieszczone batoniki które zalała woda. Uważam ,że powinny być umieszczane produkty które są fabrycznie zapakowane tak aby nikt mógł nie zauważalnie zmienić zawartości. Nie dotyczy to przedmiotów trwałych. Wojtek.

  7. #97
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guest
    Pamietajcie ze jest specjalne forum o geocache na polskiem portalu Geocache
    Tak pamiętamy, ale czy to wyklucza rozmowę tutaj ?
    http://www.doczu.pl

  8. #98
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guest
    Moze bys zarejestrowal te skrzynki
    guest moim zdaniem za dużo i za natarczywie robisz tu reklame tamtej str.--jak ktoś będzie chciał tam napisać , to napisze.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joorg
    guest moim zdaniem za dużo i za natarczywie robisz tu reklame tamtej str.--jak ktoś będzie chciał tam napisać , to napisze.
    Ok rozumie, i kasuje tresci swoich wypowiedzi (lub prosze moderatora o wykasowanie wszytskich moich postow) i przepraszam ze wprowadzilem zamieszanie w wasz watek.

    Pozdrawiam

    [Moderator]: imho zbyt pochopnie uniosłeś się honorem, posty trzeba było zostawić. Skoro jednak wykasowałeś nieodwracalnie całą ich treść - nie pozostało mi nic innego jak je usunąć.

  10. #100
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guest
    Ok rozumie, i kasuje tresci swoich wypowiedzi
    Żle mnie zrozumiałeś -- nie obrażaj sie .Jeden post mogłeś zostawić , może ktoś chciałby tam napisać.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •