Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 233

Wątek: Geocache w Bieszczadach

  1. #101
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    Szczerze mówiac wszyscy doszliśmy do wniosku, że fajnie by było w każdym geo umieszczać jakąś czekolade czy cuś...bo fajnie tak po wędrówce hapnąć cos słodkiego
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121
    Jak ktoś zamierza umieszczać w geocachu produkty żywnościowe np. czekolada to niech pomyśli co się stanie z tym produktem po pewnym czasie . Zresztą jeden z odkrywców opowiedział mi co zastał gdy zostały umieszczone batoniki które zalała woda.
    Sprawdzimy, sprawdzimy... :) :D przetestujemy
    pozdrawiam
    malo :wink:

  2. #102
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121
    batoniki które zalała woda.
    Hmmm co się stało? Widzi mi się , że taki np snikers jest niezniszczalny.... Czy jestem w błędzie?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #103
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Wojtku..schowaj gdzies geo ze słodyczami a ja Ci obiecuję, że ta skrzynka nie będzie długo czekała mmmniam
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  4. #104
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie

    Jak będe w Bieszczadach to umieszczę specjalnie dla Ciebie coś słodkiego . Nie zamierzałem poddawać krytyce chęci umieszczania w geocache słodyczy., ale jednak po pewnym czasie każdy produkt spożywczy ulega zepsuciu. Umieszczenie póżną jesienią piwa też uważam za nie rozsądne. Oczywiście nie zamierzam namawiać do pozostawiania alkoholi wysoko procentowych , lecz mogą być to przeróżne trwałe rzeczy np. maskotki itp. Czekam na relację od odkrycy z Magurycznego . Pozdrawiam wszystkich . Wojtek

  5. #105
    Bieszczadnik Awatar Zosia samosia
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    z łąk i pól
    Postów
    339

    Domyślnie

    Ja zabawię się w "adwokata" Guesta, choć akurat moja świeżutka profesja to nie jest prawo. :D
    Nie było nic złego w postach, które pisal i usunął, ponieważ, kto uważnie śledzi jak rozwija się nowa zabawa, wie o tym, że wątek na forum bieszczadzkim i www.openacaching.pl
    bardzo dokładnie się zazębiają. Z tym, że w tym wątku pisze się tylko o puszkach ukrytych w Bieszczadach, natomiast na wymienionej stronie o wszystkich ukrytych.
    Opencaching jest bardzo niedawno powstałym portalem "non profit", gdzie każdy może zarejestrować ukrytą przez siebie skrzynkę. Pierwszym takim portalem w języku polskim.
    Zarejestrowanych skrzynkek jest już kilkadziesiąt i wciąż przybywają nowe.
    Wojtek zarejestrował niedawno swoje, jest też zarejestrowana skrzynka, która została odkryta przez "Bieszczadzkich Szukaczy NR 1" (wszyscy wiedzą kto to taki ).
    Jak dotąd jedyna i pierwsza :D (choć teraz inne też są odkryte, tyle że nie wpisane jeszcze w logach - nie mają czasu, czy cuś).
    I tak każdy, kogo interesuje zabawa, wcześniej czy później na tamtą stronę powinien dotrzeć. No bo był troszeczke problem. Gdzie podać współrzędne skrytki?
    Tak jak pisałam wcześniej - w przypadku milczenia forumowiczów, taki jak ten wątek spadnie.
    Jeszcze Andrzej w swoim kąciku podał namiary swoich skrzynek, ale co z innymi?
    Natomiast na www.opencaching.pl współrzędne raz zarejestrowanej skrytki będą dostępne przez cały czas. I więcej osób dowie się o jej istnieniu. A czym więcej osób wie, tym fajniejsza zabawa. No bo co to za frajda, gdy jeden schowa, jedna ekpia znajdzie, a potem to leży i nia ma komu piwa wypić i niezniszczalnego snickersa zjeść?
    No tak mi się przynajmniej wydaje. :D
    Guest próbował tylko naprowadzić zainteresowanych.
    I nie chciałabym, aby ktokolwiek mnie posądzał, ze próbuję tu promować nowy serwis. Nie. W żaden sposób nie jestem z nim związana, śledzę tylko z pewnych względów zabawę, która ani środowisku nie zagraża, ani nic złego nie czyni a jest bardzo fajna.
    (No miało to potwierdzenie na forum, niejednokrotnie. Miało.)
    Zresztą niejedną promocję tu już widziałam i to nie taką

    Jezeli jednak ktoś cokolwiek niewłaściwego zobaczy w moim poście usunę go natychmiast, lub niech zrobi to moderator. Uffff...
    Pozdrawiam wszyskich chowających, szukających i znajdujących. :) :) :)
    A jednak.... zawsze Bieszczady... I Sanok, najpiękniejsze miasteczko świata :-))))


    www.odkryjbieszczady.pl

  6. #106

    Domyślnie zgaduj zgadula

    zawsze tylko Jabol i... Jabol
    a tym razem zagadka: Czyj to but?
    i tym razem Jabol, Astra, Anyczka i Stachu musieliby wrócić ponownie na to miejsce żeby odgadnąć zagadkę
    więc najprawdopodobniej zagadkę odgadnie wygra trzecia/trzeci (czemu zawsze musi pierwszy wygrywać, co?) dla zwycięzcy stawiam coś smacznego,
    ...a może jednak Jabol & ska nie da za wygraną
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  7. #107
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    To but Harnasia
    Astra i Iras
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  8. #108
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zosia samosia
    Jak dotąd jedyna i pierwsza Very Happy (choć teraz inne też są odkryte, tyle że nie wpisane jeszcze w logach - nie mają czasu, czy cuś).

    Cy cuś jak wrocimy do cywilizacji to logi wpiszemy w Huczwicach jakis slaby zasieg internetu czy cuś

    pozdr. Astra i Iras
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #109
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 0101
    Czyj to but?
    Hmmm...no z tego co mi wiadomo to niejaki Harnas miał smaka na moje winko....czyżby
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    niejaki Harnas miał smaka na moje winko....czyżby
    Harnaś...? Jedna rzecz nas łączy (widoczna kto widział).
    Zdecydowanie jestem drapieżnikiem i bardziej odpowiadała mi zawartość tego czegoś co było w metalowym opakowniu. Ale czuję że matrixowcy już mi depczą po piętach.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •