Strona 15 z 24 PierwszyPierwszy ... 5 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 233

Wątek: Geocache w Bieszczadach

  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kopyto
    szkoda że nie wstawiasz fotek, a może to już taka Twoja taktyka.
    Fotka jest - na 7 stronie tego watku (geocache11.jpg). Ale na nowej fotce chwyciłbym niewiele więcej sam siebie fotografując - no chyba żebym wziął lustro
    Cytat Zamieszczone przez Kopyto
    mieliśmy obawy czy nie będzie zbyt trudna dla poszukiwaczy, teren mocno zalesiony, brak szlaku
    Dla 0101 nie istnieją problemy, a jedynie sposoby ich rozwiązania.
    Szlak... Widziałem tam jeden wydeptany przez wielką człekokształtną włochatą istotę wysokogórską, której imienia lepiej nie wymawaić

  2. #142
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    37

    Domyślnie

    Nie ma ani odrobiny przesady w tym co pisze nasz tajemniczy James 0101.
    Byłem, sprawdziłem
    Zamknięcie zrobiło się bardzo niestabilne a to z powodu ilości skarbów, które teraz tam są ukryte. To już nie jest skrzynka, to jest prawdziwa skrzynia, którą naprawdę warto teraz odszukać. Wiem kim jest tajemniczy 0101 ale nie powiem, będę milczał jak grób. Może ktoś zgadnie
    Gratulacje dla wszystkich odkrywców - dla Jamesa troszeczkę specjalne, bo bardzo odważny to osobnik i nie boi się wilka.
    No cóż - zawartość po raz następny została zmodyfikowana. (Bardzo, bardzo dobre wino Anyczko. Donieś tam jeszcze trochę tego). Poza tym zabraliśmy coś bardzo zdrowego, coś mniej zdrowego no i to całkiem niezdrowe hmmm....... Ale to niezdrowe zastąpiliśmy jeszcze bardziej niezdrowym, i jeszcze dołożyliśmy inne fanty. Teraz można mieszając różne produkty na dowolne sposoby, nawet odpowiedni sprzęt na tę okoliczność pozostawiono.
    Jest też coś dla ducha, jest . No i ta masa słodyczy - po otwarciu dosłownie szok (troszeczkę uszczuplona, tylko troszeczkę ). No naprawdę - skrzynia warta żeby tam włazić. No a jak zielono się zrobiło, ho ho.....
    A i jeszcze bardzo fajne, dowcipne wpisy w logbooku
    Jak tak każdy odkrywca będzie dokładał i nie zabierał to wkrótce to dziesięciolitrowe wiadro okaże się za małe i trzeba będzie następną dziurę kopać.
    To byłoby na tyle co chodzi o extra skarb na M......
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrawiam wszystkich Łazików :razz:

  3. #143
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    37

    Domyślnie

    Niedzieli część 2 bo my to takie niedzielne turysty

    Jako pierwsi odkryliśmy skrzynkę na Magurycznem
    Zawartość bardzo fajna - miejsce też super fajne. Może awansujemy w rankingu bieszczadzkich poszukiwaczy , odkryliśmy wszystkie bieszczadzkie skrzynki, szukaliśmy nawet takiej, której nie ma (raczej)
    Wracając do zawartości - upał był niezmierny więc płyny wypiliśmy na miejscu, bo trzeba było niedobory uzupełnić. Ale nie jesteśmy chytrusy - tez zostawiliśmy płyny - pierwszy to nawet można pomieszać z trzecim bo to jest bardzo dobre
    I Kaczorka zostawiliśmy - niskiego wzrostu, śliczny taki, piórka takie ma i dziób!
    Pierwszego wpisu dokonaliśmy
    A jak się tam fajnie wędruje! Co najwyżej jelenia lub niedżwiedzia spotkac można, wilka też i rysia. Ale ludzi to nie, o co to to nie :D

    Jaskinia.
    Bardzo miłe miejsce - normalnie klimatyzowane.
    Wszystkim polecamy na upalne dni jaskinię
    A tam jest ukryty krupniczek, słodziutki taki. Nie wymieniliśmy go, bo płyn który mieliśmy ze sobą (w puszce) choć też zloty, był jednak niegodnym zastępstwem.
    Tak, że można się i schłodzić i podgrzać jednocześnie. Tylko najpierw trzeba tam wejść :D
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrawiam wszystkich Łazików :razz:

  4. #144
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kopyto
    Bardzo, bardzo dobre wino Anyczko. Donieś tam jeszcze trochę tego
    No właśnie nie ma już to była koncówka z zeszłego roku...ale nowe się już w kuchni klaruje i bulgocze A ta ilość czekolad..mmmm...no...mmmm....żeby mnie tylko nikt nie uprzedził :D
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  5. #145
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie

    ha ha spiesz sie
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #146
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie

    Gratulacje dla odkrywców z Magurycznego. Już myślałem ,że skarb nie zostanie odnaleziony. Cieszę sie z rozwoju zabawy i pozdrawiam poszukiwaczy.Wojtek.

  7. #147
    Bieszczadnik Awatar Astra:)
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 0101
    aż mu Astry zaświecą przed oczami.
    haha...

    Cytat Zamieszczone przez Kopyto
    Może awansujemy w rankingu bieszczadzkich poszukiwaczy , odkryliśmy wszystkie bieszczadzkie skrzynki
    No ba! Teraz nasza kolej, żeby Wam troszku po piętaskach "tup-tup" :D :D A ja, jak wrócę z Obczyzny w przyszłym tygodniu koło środy (takie plany), to zapowiadam nowy punkt Geocache Fantasy (prawdopodobnie bez GPS :) trzeba będzie sprytu chyba :D ale Wam ani sprytu ani chęci do szukania nie brakuje :) )
    A! No i spróbuję znaleść czas na punkt Słodkiej Rozpusty na M... No powariowali! Niedźwiedzie do słodkiego garną! A ja gwizdka już nie mam- tego na niedźwiedzie :( heh
    V CZART Granie

  8. #148

    Domyślnie

    Ha, widzę że odłamki bomby "KA" trafiły już pierwszych chętnych
    Ale nie cały jej potencjał został zneutralizowany
    Przebywanie w pobliżu bomby nadal grozi promieniowaniem KA(lorycznym).
    Cytat Zamieszczone przez Astra:)
    A ja gwizdka już nie mam- tego na niedźwiedzie
    Tak przy tym przypomniał mi się kawał podany tu przez Jabola za Bertrandem:
    "Poszedł facet przed Świętami wyciąć choinkę do lasu. Tak szukał i szukał, że w końcu zabłądził. Chodzi więc po lesie i krzyczy. W pewnym momencie coś go szturcha z tyłu w ramię. Odwraca głowę, patrzy a tu stoi wielki niedźwiedź, piana z pyska mu leci i mówi :
    - Co tu robisz?
    - Zgubiłem się - odpowiada facet
    - Ale czego się k...a tak drzesz? - pyta znowu wściekły niedźwiedź?
    - Bo może ktoś usłyszy i mi pomoże. - mówi gość
    - No to k...a ja usłyszałem. Pomogło ci? "
    :D :D :D

  9. #149
    Bieszczadnik Awatar Astra:)
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 0101
    Przebywanie w pobliżu bomby nadal grozi promieniowaniem KA(lorycznym).
    Kurcze... haha... w punkcie takiej "Ka-bomby", zostawiać będę herbatki odchudzające Regulavit, czy coś! :D

    Cytat Zamieszczone przez 0101
    Tak przy tym przypomniał mi się kawał

    :D :D :o :D
    Oblałam się kawą :P :D :D :D hahaha
    V CZART Granie

  10. #150
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Postów
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    ...ale nowe się już w kuchni klaruje i bulgocze
    Dopilnuj Anyczko żeby receptury nie zmieniono, bo jest bardzo dobra

    Cytat Zamieszczone przez Astra:)
    to zapowiadam nowy punkt Geocache Fantasy (prawdopodobnie bez GPS trzeba będzie sprytu chyba ale Wam ani sprytu ani chęci do szukania nie brakuje


    Trzymamy Cię za słowo, jak już znajdziemy i zajdzie potrzeba podać współrzędne to pomożemy :)

    A no podeptajcie nam trochę podeptajcie nie zaszkodzi
    jak narazie to bomba słodyczy czeka :P :P
    Pozdrawiam wszystkich Łazików :razz:

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •