Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Prowokacja karkonoska

  1. #1
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie Prowokacja karkonoska

    Piszę o tym, bo może komuś tam bliżej. Mnie akurat tak :D

    Wróciłem z Karkonoszy, które obrzydły mi ładnych parę lat temu za sprawą stonki. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko zapewnić, że o lokalizacji nie decydowałem sam, a sama podróż w Biesy zajęłaby mi jakieś 2/5 całego urlopu

    Jechałem jak na ścięcie, a tu... zonk. Początek sezonu, pogoda jak drut, a stonki ani na lekarstwo! Mnóstwo wolnych miejsc w samej Szklarskiej, na szlakach i w schroniskach prawie żywego ducha. Wyciąg na Szrenicę kursuje co pół godziny. Raz nawet odpalili go specjalnie dla naszej ekipy, bo innych chętnych nie było.

    Innymi słowy - polecam, jeśli Biesy za daleko.

    Z kronikarskiego obowiązku - byłem od 6 do 10 lipca, a kilka dni później widziałem Szklarską w TVP1 (chyba "Lato z Jedynką") i w TVN Meteo (Zubilewicz cały dzień przepowiadał aurę właśnie stamtąd). Za potęgę mediów nie ponoszę odpowiedzialności
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy
    Początek sezonu, pogoda jak drut, a stonki ani na lekarstwo! Mnóstwo wolnych miejsc w samej Szklarskiej, na szlakach i w schroniskach prawie żywego ducha.
    Nie tylko w Karkonoszach cicho sza ! W ciągu ostatniego miesiąca byłem (oprócz Biesów-w połowie czerwca) na Turbaczu,na Babiej Górze,w słowackich Tatrach Bielskich,duzo wędrowałem także po moim "rodzinnym" Beskidzie Małym i...wszędzie pustka Nie wiem co się dzieje Czy wszyscy leżą na bałtyckim piachu

    Pozdrówka
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy
    Początek sezonu, pogoda jak drut, a stonki ani na lekarstwo!
    Witam! Miałeś chyba sporo szczęścia - ja byłem dwa razy w maju i trzeba było się przeciskać na szlaku. Przy wyciągu na Kopę w Karpaczu oraz na Szrenicę w Szklarskiej kilometrowe kolejki niemieckich emerytów.
    Jednak poza głównymi szlakami można było znaleźć trochę spokoju.

    Pozdrawiam.
    Polej

  4. #4
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie

    Hej :)
    Chyba to pogoda sprawiła, że ludziska zwiali nad morze. Doniesiono mi, że w Białogórze, Karwi, w okolicach Choczewa i Łeby nie ma szans na znalezienie noclegu. A ostatnie moje próby zdobycia Lubania kończyły się za każdym razem spłuczką z solidnymi piorunami. Z konieczności zwiedzałem zamczycha naddunajeckie i spłynąłem Dunajcem w kropiącym deszczyku. Załączam 3 dowodyz tej jakże 'wysokogórskiej' działalności :D
    Ale gdy słonko wyłazi niemrawo zza chmurek, to oczom ukazują się góry całkiem puste i już chyba w tym roku się to mocno nie zmieni. Vivat Aura!! :D
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Karkonoska Wielkanoc - dzień drugi
    Przez MORF w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-08-2012, 23:57
  2. Karkonoska Wielkanoc, dzień pierwszy
    Przez MORF w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2012, 16:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •