Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Gdzie w Bieszczady

  1. #1
    Beti
    Guest

    Domyślnie Gdzie w Bieszczady

    Hej. Wybieramy się we wrześniu w Bieszczady.Ze względu na to, ze nigdy nie byliśmy w tych rejonach Polski, proszę o polecenie miejsc, w które warto pojechać.
    :?:

  2. #2
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie

    Zadałaś deko zbyt ogólne pytanie.
    Nic nie piszesz o swoich preferencjach dotyczących sposobu wypoczywania.

    Myślę że na początek:
    http://forum.bieszczady.info.pl/search.php -> Gdzie w Bieszczady
    (jest tu kilkanaście wątków o podobnej tematyce)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  3. #3
    Beti
    Guest

    Domyślnie Gdzie w Bieszczady

    Hej. Faktycznie może zbyt ogólnikowe. Jedżiemy samochodem, więc nie będzie problemu z dojazdami.
    Bardzo lubimy chodzić pieszo, jeżdzić rowerkami. Zależy nam spędzeniu czasu w ciszy, zdala od mista. Lubimy chodzić po górach, i chcielibyśmy jak najwięcej zobaczyć.
    Nie wiem tylko jak z pogodą, na początku września w tym rejonie. Miejmy nadzieje, że bedzie ładnie w tym roku :). Ewentualnie proszę o polecenie jakiś miejsc noclegowych, typu agroturystyka, pensjonaty z pokojami dla dwóch osób (niedrogie).

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beti
    Ewentualnie proszę o polecenie jakiś miejsc noclegowych, typu agroturystyka, pensjonaty z pokojami dla dwóch osób (niedrogie).
    z tym we wrzesniu nie bedziecie miec zadnych problemow- a szczegolowo o noclegach to juz tu bylo...

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie gdzie w bieszczady

    Zadałeś najtrydniejsze z możliwych pytań. Bieszczady wg mnie całe są fascynujące. To region o wspaniałej przyrodzie, niegdys wieloetniczny, wielokulturowy, wielowyznaniowy. Sądze, że należy zakosztowac wszystkiego. Proponuję trasy kierując się doświadczeniem zawodowym i oczywiscie swoim gustem. 1 dzień wysokie Bieszczady Muczne-Bukowe Berdo-Krzemień-Tarnica-Wołosate. 2 dzien wycieczka rowerowa. Sa wypożyczalnie rowerów. Nie wiem, czy są dostateczne inf. na ten temat wiec polecam agencje bieszczady w lesku lub hotel na górce w polanczyku. Jest na rynku dobra mapa tras rowerowych. Polecam Łopienke to bajka.3 dzień okolice soliny np spacer niebieską łezką-ściezka oznakowana. 4 dzień sanok tu skansen, katedra prawosławna, muzeum,szlak na Orle Skały. 5 dzień to szlak ikon doliny Sanu itd itd. Do zobaczenia na szlaku

  6. #6
    Beti
    Guest

    Domyślnie

    Hej. Dzięki wielkie za pomoc.
    Czekam jednak jeszcze na inne propozycję no i na upragniony urlop !!!.
    Pozdrawiam wszystkich znad morza.

  7. #7
    Hanna Grzanecka
    Guest

    Domyślnie Re: gdzie w Bieszczady

    Zachęcam Ciebie do wejścia na stronę www.chataczarny.pl gdzie znajdziesz kontakt do pana Wojtka, który oferuje noclegi. to prywatna kwatera, która dwa lata temu dostała nagrodę Przyjaciel Turysty. Oprócz spania i jedzenia uzyskasz pełną informację, gdzie i co zobaczyć w Bieszczadach

    [moderator] - Proszę zapoznac się z regulaminem forum.

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie gdzie w bieszczady

    Rozumiem dlaczego zareagował moderator. Jeżeli pozwolisz to ja też polecę tę chatę. Ma klimat. Jest to jednak jedna z wielu możliwości zakwaterowania. wiele innych miejsc jest godnych polecenia, wiele zas innych warto unikać.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Beti
    Hej. Dzięki wielkie za pomoc.
    Czekam jednak jeszcze na inne propozycję no i na upragniony urlop !!!.
    Pozdrawiam wszystkich znad morza.
    Ja rok temu byłem też kompletnie "zielony", dopiero zaczynałem. Więc może coś od w sumie nowicjusza. Warto przede wszystkim poogladać sobie i to nie raz tę najwyższą część Bieszczadów - Tarnica, Halicz, Szeroki Wierch , Bukowe Berdo, Rawki, obydwie Połoniny. Warto podchodzić do wędrówki "naukowo" tzn. starać się przygotować . Pomocne bywają np. przewodniki po scieżkach przyrodniczo-historycznych BdPN do kupienia w punktach kasowych. Warto przeczytać jak najwięcej na stronach bieszczadzkich , poczytać jakis dobry przewodnik / były tu dyskusje na ten temat/ no i poćwiczyć "na sucho" na dobrych mapach / też tu na ten temat były dyskusje/. Zakwaterowaniem na razie nie masz się co przejmować, we wrześniu nie będzie z tym problemów więc nawet na tydzień, dwa przed wyjazdem coś znajdziesz. Warto najpierw wybrać sobie to co by Ciebie najbardziej interesowało. np. zamiast otwartych przestrzeni i morza traw połonin głusza leśna. I do tego sobie wybierz najdogodniejsze miejsce zakwaterowania.
    Pozdrawiam
    naive

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Gdzie w Bieszczady?
    Przez ADAM w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-04-2008, 10:34
  2. Gdzie w Bieszczady??
    Przez gerym w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2006, 00:58
  3. BIESZCZADY - gdzie polecacie na wakacje??
    Przez metaldaw w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2005, 14:31
  4. Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady?
    Przez Dotka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-05-2005, 16:18
  5. Gdzie są jeszcze normalne bieszczady?
    Przez dmosek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-06-2004, 18:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •