Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wyprawa z namiotem

  1. #1
    W_O_L_F
    Guest

    Domyślnie Wyprawa z namiotem

    Witam
    Wybieram sie razem z kolegą w Bieszczadzkie ostepy w dniach 8-20 sierpnia. Szukam kogoś z kim mogłbym spotkac sie na szlaku i poopowiadac ciekawe historie. Trase planujemy taką: Ustrzyki Dolne-zielonym szlakiem na południe w kierunku połonin-połonina caryńska,wetlińska-cisna-komańcza. Plan szczytny, ale czy damy rade przejśc tych "pare" kilometrów z pełnymi plecakami.
    Plan jak co roku, wydać pieniądze tylko na niezbedne rzeczy, czyli jedzenie picie itp, gdyż budżet bardzo skromny.
    Jeśli macie ochote nawiązać kontakt zapraszam na GG 8733831.
    Zapraszam też do rozmów na szlaku, z nieznajomym w spodniach i kapeluszu moro.
    Do zobaczenia
    pozdro Wojtek

  2. #2
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Z ustrzyk dolnych to chyba niebieskim:) fajna traska Dacie radę jak już wielu przed wami...Jak spotkacie gdzieś brodatego zielonego ludzia w czarnym Kapeluszu to mozna zagadać jak do swego... Czasem noszę w plecaku jakiesik pifko na takie nieprzewidziane okoliczności. Pozdr. Jabol
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jabol
    Jak spotkacie gdzieś brodatego zielonego ludzia w czarnym Kapeluszu to mozna zagadać jak do swego...
    Kapelusz popielaty, brody brak, za to okulary i mięsień piwny, reszta podobna do Jabola. Zresztą czasami można nas spotkac razem. Zabieram też na stopa. Ciemnoniebieski Karawan na poznanskich blachach.
    pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    W_O_L_F
    Guest

    Domyślnie

    HEHEHE
    W takim razie wrzucam piwko do plecaka, i szukam zielonoludzi na szlaku.
    Jak mówice damy rade to przejść w około 12 dni. Mamy też plany na nocny marsz, tylko trasa tego nocnego marszu nie jest jeszcze wybrana, jakieś propozycje.
    Mam tez pytanko czy damy rade przejśc połoniny od schroniska Koliba az do Kalnicy. Przy założeniu że mamy na plecach jakieś 25 kilo.

  5. #5
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez W_O_L_F
    czy damy rade przejśc połoniny od schroniska Koliba az do Kalnicy.
    hehe! Ja dam radę bo siebie znam Musicie sami ocenić czy dacie radę, nikt na forum nie oceni waszej kondycji po tym co piszecie. Inna sprawa, czy warto zapitalać po gorkach z potem zalewającym oczy...Proponuje wolniej i dokładniej. I tak nie poznacie całych bieskow za jedna wyprawą...Znikam na tydzień a może dwa z forum. Jestem w Bieskach.3mta się i nie puszczajta
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pod namiotem
    Przez wojtek legionowo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 01:48
  2. Z namiotem i rodzinką
    Przez bibi w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-07-2006, 14:02
  3. Z namiotem w Bieszczady
    Przez picua w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-04-2006, 13:19
  4. Trasa na wędrówkę z namiotem.
    Przez carl w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2005, 13:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •