Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach

  1. #1

    Domyślnie Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach

    Nie wiem czy zauwazyliscie ze jak grzyby po deszczu powstaja coraz to nowsze portale poswiecone Bieszczadom. Kazdy z nich zawiera przydatne informacje, ale kazdy z nich chce sie wzbogacic w jakis sposob (z wyjatkiem bieszczady.info.pl - ten portal ma charakter czysto informacyjny, przynajmniej tak mi sie wydaje ) Ale wracajac do tematu skoro prawie kazdy ma ochot na zarobek zaczyna sie prawdziwa walka o klijetow moze i to dobrze, ale podczas tej walki moze sie zdarzyc, ze portale zapomna po co istnieja i zablakany turysta bedzie poruszal sie od jednego do drugiego w poszukiwaniu informacji a tam beda tylko same reklamy i oferty osrodkow wypoczynkowych i gospodarstw agroturystycznych. Mam propozycje dla autorow serwisu , a mianowice utworzyc liste najlepszych portali turystycznych poswieconych Bieszczadom - lista ta powinna byc oparta o glosy odwiedzajacych ten serwis. A dla stalych bywalcow mam propozycje jawnego ocenienia tych serwisow. Przegladajac internet znalazlem kilka takich oto ich lista. Napiszcie co o nich sadzicie.
    Wirtualne Bieszczady - www.bieszczady.info.pl proponuje 1 miejsce
    Bieszczadzki Portal Internetowy www.bieszczadyonline.com (tez bardzo dobry)
    G.G.G Bieszczady www.bieszczady.podkarpackie.pl
    Katalog gospodarstw agroturystycznych www.agroturystyka.rzeszow.pl
    www.gapp.pl/bieszczady
    Turystyczne Podkarpacie www.ooh.pl
    www.bieszczady.pik-net.pl

  2. #2

    Domyślnie Re: Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach

    Cześć.
    Przejrzałem stronę www.bieszczadyonline.com i muszę stwierdzić że starają się. Jestem pod wrażeniem informacji o kolejce. Jeżeli wszystkie zakładki będą tak dobre to tylko pozazdrościć .......
    Mimo całej tej komercji kamera w Lesku (a może kiedyś na Wetlińskiej ;-)) z czegoś się musi utrzymać.
    I może dzięki reklamom w inecie znikną paskudne tablice "reklamowe" przy drogach?
    pozdrawiam
    Lupino

  3. #3

    Domyślnie Re: Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach

    Z tym zniknieciem reklam przy drogach nie bym byl taki pewien, bow wlasnie bieszczadyonline stawia nowe reklamy przy drogach tapetuje cale miasta i wsie, co tylko moga, ale zeby nie bylo tak krytycznie to te reklamy przydrozne nie sa takie straszne jak inne

  4. #4

    Domyślnie Re: Co sadzicie o tych Bieszczadzkich portalach

    <HTML>wydaje mi sie ze pokazna liczba linkow jest na stronie info.bieszczady.pl

    na razie nic wiecej nie dziala ale w przyszlosci bedzie, tzn. jak w koncu bede mial czas zeby to zaczac

    a moze by tak dodac mozliwosc umieszczania linkow przez wizytujacych? co myslicie o tym?

    pozdrowienia
    ad</HTML>

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Co łazi/pełza/fruwa po tych Bieszczadach?
    Przez bertrand236 w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 116
    Ostatni post / autor: 27-10-2022, 22:56
  2. Co to rośnie w tych Bieszczadach ?
    Przez Henek w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 3596
    Ostatni post / autor: 07-07-2022, 20:48
  3. Szukam tych co też jadą
    Przez kasiek41 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 12:03
  4. Dla tych co na KIMB jadą
    Przez marekm w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-05-2005, 21:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •