Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Koncert SDM

  1. #1
    Iguana
    Guest

    Domyślnie Koncert SDM

    Czy ktos wie cos o koncercie Starego Dobrego Malzenstwa w sierpniu?

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    koncert SDMu na Bieszczadzkich Aniolach 13 sierpnia w Gornej Wetlince.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. #3
    Iguana
    Guest

    Domyślnie thx

    dzieki, niestety dla mnie za wczesnie.

  4. #4
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie

    http://www.bieszczadzkieanioly.art.pl/

    Od 5 lat Koncert SDM odbywa się w łykend około 15 sierpnia. Mam mieszane uczucia co do tej imprezy. Będę w Bieszczadzie w tym terminie ale nie wiem, czy zajrzę do Górnej Wetlinki. Impreza przerasta Organizatorów. Za dużo piwa, za dużo innych uzywek, za mało ochroniarzy. Tak było rok i dwa lata temu. Radzę poczytać dokładnie WPISOWNIK
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Wypad w Biesy

    Skasujcie tego posta, mialo isc na priv...
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie

    ami się widzi że wpisownik jest cenzurowany... Tak swoją drogą, jakktoś szanuje Bieszczady, to nie będzie akceptował zwalania się tłumów pod samą wetlińską, tlyko po to żeby uczestniczyć w na ogół marnie organizowanej .... imprezie.

    A tak swoją drogą, to organizatorzy (a więc fundacja z siedzibą w Trójmieście) mogłaby do siebie ściągać te tłumy i tam promować Bieszczady.

    Moim zdaniem w sierpniu to w Bieszczady to można jechac w doline sanu, albo do Łupkowa. Bo w okolicach Cisnej ani Wetliniy się ciszy nie usłyszy
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Postów
    654

    Domyślnie

    Dobrze gada!!!
    W górę Dziada!!!
    Pozdrawiam serdecznie

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    A tak swoją drogą, to organizatorzy (a więc fundacja z siedzibą w Trójmieście) mogłaby do siebie ściągać te tłumy i tam promować Bieszczady.
    gwoli scislosci, ta fundacja jest z grodu kraka, ale trzeba przyznac ze organizacja nie stoi na wysokim poziomie.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie

    No pomijając już samą organizację. Nie wiem na pewno, ale spodziewam się że większość ludzi czytających to forum śmiga w Biesy, aby uciec przed ludźmi, hałasem, i całym tym zamieszaniem. Tymczasem w Wetlinie, Cisnej i innych takich jest dokładnie to, od czego chciałbym odpocząć w Bieszczadach.
    Tak prawdę powiedziawszy to ciekaw jestem kiedy na omawiany festiwal wkroczą takie koncerny jak np HARIBO heheh.
    Na koniec tego postu napiszę jeszcze że pierwszy raz jak byłem w Siekierach to spodobał mi się klimat, tego miejsca. Cisza, spokój. Można było spokojnie usiąść i wypić piwko i takie tam. Teraz jak tam byłem to Siekierezada nie różniła się niczym od przeciętnej knajpy w Poznaniu: tłok, ścisk, hałas...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    879

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba
    to Siekierezada nie różniła się niczym od przeciętnej knajpy w Poznaniu:

    rozni sie tym ze zarcie jest przepyszne (no i dlatego te tlumy - co i mi sie strasznie nie podobalo)

    Pozdrawiam
    KaHa
    i do zobaczenia gdzies na szlaku :-D

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. koncert SDM
    Przez poorbuba w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 03-02-2010, 12:04
  2. SDM - Bieszczadzkie Anioły
    Przez cornholio666 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2008, 19:14
  3. Koncert SDM'u
    Przez duudaa w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2005, 18:07
  4. Koncert SDM w Gdansku
    Przez Szaszka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2004, 19:26
  5. sdm
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-07-2003, 18:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •