Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Nie chce sama jechac w biesy...

  1. #1
    ninka
    Guest

    Domyślnie Nie chce sama jechac w biesy...

    chce jechac w bieszczady ale sama sie nie wybiore bo tak łyso, czy wybiera sie ktos moze z tarnowa albo okolic? chetnie bym sie podpieła pod wspolny wyjazd tak na pare dni..

  2. #2
    Elfir
    Guest

    Domyślnie

    Heh, ja własnie wróciłam z samotnego wypadu w Bieszczady (wyjezdzalam 28 lipca). Zdobylam sie na odwage i pojechalam sama, chociaz obawiamam sie, jak sobie poradze - pierwszy raz w gorach. Poradzilam sobie rewelacyjnie, w zasadzie na szlaku i w schroniskach bez problemu nawiazywalo sie rozmowy z innym wedrowcami. Dzeki ich radom ominelam Cisna i nocowalam w rewelacyjnej bacowce Jaworzec oraz zamiast w Chatce Puchatka - w Wetlince Gornej. Poznalam dwoch chlopakow, dzieki ktorym (byli zmotoryzowani) dotarlam az na kraniec mapy, na grob hrabiny w Siankach.

    Procz bacowki Jaworzec i Wetlinki Gornej polecam baze namiotowa w Rabe i schron BPN w Beniowej.

    Kazdemu, kto sie wacha radze odrzucic wszelkie watpliwosci i jechac, bo zawsze trafi sie na zyczliwych ludzi.

  3. #3
    Bettii
    Guest

    Domyślnie

    hej!!!!
    ja tesz lada dnia bym wyskoczyla na kilka dni w Bieszczady. Wprawdzie jestem z Gdanska ale moglybysmy sie gdzies spichnac po drodze.
    Czekam na info.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Częstochowa
    Postów
    17

    Domyślnie wyjazd...

    Jestem z czestochowy i zawitam w Bieszczady w połowie września....też na razie nie mam z kim jechać i jakby coś to możemy się dogadać. Jadę swoim samochodem. Pozdrawiam.Michał

  5. #5

    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie 2polowa/koniec wrzesnia

    witam, rowniez jak wszyscy powyzej szukam chetnych ktorzy nie maja za bardzo z kim jechac w bieszczady. termin jak powyzej - 2polowa/koniec wrzesnia (tak akurat po sesji)

  6. #6

    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Częstochowa
    Postów
    17

    Domyślnie :)

    Ja planuje jechać między 14 a 18 września...Może komuś będzie pasowac ten termin...??

  7. #7
    mario
    Guest

    Domyślnie

    Szukam ludzi na wypad na dniach w Bieszczady .

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Doczu
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sosnowiec
    Postów
    1,058

    Domyślnie Re: :)

    Cytat Zamieszczone przez Michalek1021
    Ja planuje jechać między 14 a 18 września...Może komuś będzie pasowac ten termin...??
    A na ile planujesz jechać ? Może ja bym wyskoczył na kilka dni jeśli będziesz jechał autem, i zechciałbyś zabrac pasażera. Oczywiście partycypuję w kosztach.
    Jakby co to napisz na PW lub GG
    http://www.doczu.pl

  9. #9

    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Częstochowa
    Postów
    17

    Domyślnie :)

    Jakby ktoś się chciał załapać do autka na krótki wyjazd w Biesy to są jeszcze wolne miejsca. Wyjazd planowany jest 13 września po południu lub 14 wcześnie rano. Powrot 18 września wieczorem. Będę jechał z Częstochowy p. Katowice, Kraków i dalej w kierunku Bieszczad. Moje gg 4304538 lub tel. 0887623274. Pozdrawiam. Michał

  10. #10
    chochem
    Guest

    Domyślnie

    Oj,będzie ruchliwie we wrześniu.Ja jadę z Warszawy, w drugiej połowie września.Może zorganizowalibyśmy jakieś krótkie posiady w trakcie naszych wędrówek.Spotkanie na szlaku? Moje gg 7233093

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne - jechac bez rezerwacji?
    Przez Jakub Gdula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 23:29
  2. kolejna nudna prosba - GDZIE JECHAC?
    Przez medusa w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 03-10-2007, 22:33
  3. Bardzo nie lubie uzywac nazwy Biesy ....
    Przez joorg w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 17-08-2007, 17:40
  4. czy warto jechac do ustrzyk gornych?
    Przez Pszczółka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-2004, 09:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •