Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Gdzie trzymacie rowery nocą? :)

  1. #1

    Domyślnie Gdzie trzymacie rowery nocą? :)

    pytanie na poziomie padnietej muchy, ale ciekawi mnie jak sobie radzicie :)

  2. #2
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    czasem w namiocie To nie żart, na niektórych wyprawach stawiałem rower na kierownicy i siodełku i przykrywałem tropikiem od "dwójeczki" przyszpilając do gruntu tu i ówdzie... Pytanie nie takie głupie jesli ma sie konkretniejszy sprzęt...Byle gdzie go sie nie postawi...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie zamierzam wziac rower na samochod i w Biesy. A ze to bedzie z rowerem (i samochodem) moj pierwszy raz to nie wiem jak sobie radzic pod namiotem, czyli gdzie zostawic rower? na dachu samochodu przykryty tropikiem? uczepic do jakiegos drzewa, czy jak? nie mam pojecia

  4. #4
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie

    to zalezy gdzie zamierzasz nocować...Jesli na jakiejś agroturystyce to nie ma raczej problemu. na polach namiotowych sam bym sie zastanawiał...Przywiazac sobie do nogi? Poczekam na wypowiedzi Wytrawnych Bieszczadzkich Śmigaczy razem z toba , bom ciekaw...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  5. #5

    Domyślnie

    agro odpada - smigam pod namiot. Teraz przyszlo mi do glowy ze jesli przyczepie rower do bagaznika na dachu samochodu, to jakis specjalista zakosi mi go razem z nieszczesnym bagaznikiem
    chyba mam problem :(

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krysp
    do bagaznika na dachu samochodu
    A nie możesz go trzymać w środku? W zeszłym roku 3 tygodnie trzymałem rower w nocy własnie w samochodzie, przykryty kocem.
    Natomiast daaawno temu, na polu namiotowym w Rajskim korzystałem z metody o której wspomniano wyżej. Namiot dwójka, nas dwóch, rowery nie wejdą - zabralismy z domu łańcuch, taki fest (na co dzień z krowami z tym chodzilismy), namotalismy tym rowery, konieć łańcucha do masztu przy głowie i wszystko :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7

    Domyślnie

    hehe, no zawsze to jest rozwiazanie :) o srodku mysle najpowazniej.. zwlaszcza ze samochod to passat kombi.. ale ogolenie to nie lubie balaganu... hehe
    nie dodalem, ze chodzi o dwa rowerki..

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie

    Jesli jedziesz kombi, to odpada Ci rownież problem przewiezienia rowerow w Biesy. Pakujesz je do bagaznika i gotowe, ew. mozesz polozyc jeszcze tylną kanapę - jesli jedziecie tylko w 2 osoby. A balagan... no cóz... po powrocie z Biesow i tak mam w aucie zawsze mnóstwo blota. :P
    A zaoszczedzisz kasę na bagażniku i benzynie, wygodniej tez sie prowadzi auto bez takiego spadochronu na dachu...
    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki Szaszka, ale chyba jednak zrezygnujemy z rowerow w tym roku :( za duzy bajzel bedzie trzeba wozic poza tym zwykle przemierzalem biesy pieszo, wiec i tym razem powinno byc OK
    pozdrawiam serdecznie i szerokich życzę dróg!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nocą...
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 22:37
  2. Tarnica nocą ?
    Przez elvis w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-08-2009, 11:38
  3. Rowery a Bieszczady
    Przez pawelkurek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-07-2008, 12:35
  4. Rowery
    Przez sebastian worsztynowicz w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 10:53
  5. Nocą_próba przed 1 listopada
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-11-2002, 20:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •