Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Roztoki Górne i pole namiotowe..

  1. #11

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Też w tym roku zamierzam pochodzić po tamtych rejonach, dlatego jeżeli ktoś wie coś o tamtym polu namiotowym (stan, cena), lub o tym po słowackiej stronie, to dajcie znać proszę. Mam też pytanie dotyczące ośrodka/schroniska "cicha dolina", które również mieści się w Roztokach Górnych. Jak tam z cenami? Po stronie sądzę, że jest to bardziej pensjonat, niż schronisko (oferty śniadaniowe itp.), ale może pozwalają na rozbicie namiotu obok. Jeżeli ktoś coś wie, to proszę o info .

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Skoro znalazłeś stronę to znalezienie telefonu na tej stronie pewnie też powinno być w granicach twoich umiejętności - jakiś problem zadzwonić i dowiedzieć się z pierwszej ręki "jak tam z cenami" i czy "pozwalają na rozbicie namiotu obok"?

  3. #13
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Zawsze zadziwiają mnie takie pytania.
    Jak to jest ? Człowiek nie umie wybrać numeru telefonu i zapytać ? - to przecież jest możliwe.
    A może jest taniej zalogować się na forum i zadać pytanie ?
    A jakie pole namiotowe miał na myśli po słowackiej stronie ?
    Nie rozumiem.

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    don Enrico , a mnie zastanawia że tyle lat żyjesz na tym świecie i ,,bezradność" ludzka tak Ciebie zaskakuje iż tego nie rozumiesz .

  5. #15

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Jeśli chodzi o słowacką stronę, to chodziło mi o to, które wspomniane było we wcześniejszym poście

    Cytat Zamieszczone przez irekr Zobacz posta
    A ja widziałem i to nawet kilka. Natomiast gorąco polecam pole namiotowe po słowackiej stronie, niecałe 300 metrów od szlabanu na przełęczy, czyściutkie, zadbanie i znacznie ładniejsze od tego przy schronisku. Jest miejsce na ognisko, sa ławeczki, jest chata na posiłki ze stołem i ławkami. Polecam i prosze: nie niszczyć! tak pieknego pola namiotowego po polskiej stronie dawno nie widziałem.
    Post jest z 2005 roku, więc pytanie o aktualność informacji ma chyba sens?
    Na stronie Cichej Doliny (notabene link zmienił się w międzyczasie) nie ma w ogóle informacji o możliwości nocowania w namiotach, więc to pytanie chyba także nie jest pozbawione sensu? Skąd osoba, która nie była tam 20 lat ma pamiętać, że pole było (jest?) częścią składową schroniska?
    Zastanawia mnie zawsze gotowość poświęcenia własnego czasu na tworzenie postów w stylu "poszukaj sobie, zajrzyj do google, itd", których jedynym celem jest dołożenie komuś. Jeżeli post nie spełnia merytoryki forum, to może po prostu zwyczajnie go skasować?

    Pojadę w ciemno, a zainteresowanym zdam relację po powrocie :)

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez rispetto Zobacz posta
    JNa stronie Cichej Doliny (notabene link zmienił się w międzyczasie) nie ma w ogóle informacji o możliwości nocowania w namiotach, więc to pytanie chyba także nie jest pozbawione sensu? Skąd osoba, która nie była tam 20 lat ma pamiętać, że pole było (jest?) częścią składową schroniska?
    Zastanawia mnie zawsze gotowość poświęcenia własnego czasu na tworzenie postów w stylu "poszukaj sobie, zajrzyj do google, itd", których jedynym celem jest dołożenie komuś. Jeżeli post nie spełnia merytoryki forum, to może po prostu zwyczajnie go skasować?
    A ja proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem czego dotyczą odpowiedzi zamiast wylewać gorzkie żale że kelner nie podsunął pod nosek i nie wytarł kichawki bo można tego "kotka" obrócić ogonkiem w drugą stronę i uznać niechęć do samodzielnego pozysku ogólnie dostępnej informacji za szczyt chamstwa, bezczelności i braku szacunku dla cudzego czasu (wygooglajcie mi bo mnie się nie chce) który wręcz się prosi o "dołożenie" leniowi. Co do usuwania to są dwie szkoły - jak ktoś "buraczy" to można się odwrócić plecami (w domyśle usunąć) albo można wprost wygarnąć delikwentowi żeby byle jak ale jednak się zachowywał. Preferuję to drugie.
    Do tematu - nikt nie proponuje odwoływania się do pamięci tego co było x lat wstecz na polu namiotowym. Dyskusja dotyczy pytań odnośnie "Cichej Doliny" (i co z tego że link się zmienił, kto pamięta jaki był 20 lat temu?) które jest całkiem pozbawione sensu skoro delikwent stronę znalazł i jest podany na niej kontakt do tej miejscówki. Kto udzieli precyzyjniejszej i bardziej aktualnej informacji? Forumowicz który był tam jakiś czas temu czy obsługa tego miejsca?
    Jak to ojciec mawiali - myśleć, to nie boli.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    "Też w tym roku zamierzam pochodzić po tamtych rejonach, dlatego jeżeli ktoś wie coś o tamtym polu namiotowym (STAN, cena), lub o tym po słowackiej stronie, to dajcie znać proszę."

    Jak zadzwonisz to dowiesz się jaki jest aktualny cennik i pozytywne strony obiektu, negatywne strony( jeśli takie istnieją ) o których niekoniecznie dowiesz się przez tel. możesz uzyskać np: na forum, u ludzi którzy w praktyce sprawdzili jakie panują tam warunki. Pytaj na forum!

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Cytat Zamieszczone przez Verid Zobacz posta
    A ja proponuję zacząć czytać ze zrozumieniem czego dotyczą odpowiedzi zamiast wylewać gorzkie żale że kelner nie podsunął pod nosek i nie wytarł kichawki bo można tego "kotka" obrócić ogonkiem w drugą stronę i uznać niechęć do samodzielnego pozysku ogólnie dostępnej informacji za szczyt chamstwa, bezczelności i braku szacunku dla cudzego czasu (wygooglajcie mi bo mnie się nie chce) który wręcz się prosi o "dołożenie" leniowi. Co do usuwania to są dwie szkoły - jak ktoś "buraczy" to można się odwrócić plecami (w domyśle usunąć) albo można wprost wygarnąć delikwentowi żeby byle jak ale jednak się zachowywał. Preferuję to drugie.
    Do tematu - nikt nie proponuje odwoływania się do pamięci tego co było x lat wstecz na polu namiotowym. Dyskusja dotyczy pytań odnośnie "Cichej Doliny" (i co z tego że link się zmienił, kto pamięta jaki był 20 lat temu?) które jest całkiem pozbawione sensu skoro delikwent stronę znalazł i jest podany na niej kontakt do tej miejscówki. Kto udzieli precyzyjniejszej i bardziej aktualnej informacji? Forumowicz który był tam jakiś czas temu czy obsługa tego miejsca?
    Jak to ojciec mawiali - myśleć, to nie boli.
    Nie powinno się tak traktować kogoś nowego! Liczę na jakąś reakcję.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2014
    Postów
    237

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    A co ze "starymi"? Ich wolno "tak" traktować? Na reakcję nie liczę bo widzę że to zaczyna to być normą nie tylko tu.

  10. #20
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Roztoki Górne i pole namiotowe..

    Znaczy się co zaczyna być normą?

    Nie powinno się tak traktować kogoś nowego! Liczę na jakąś reakcję.
    rispetto nie jest nowy, siedzi na forum ponad 10 lat.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 03-07-2018 o 19:38 Powód: Dopisałem BTW, usunąłem BTW i odpisałem partyzantowi
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Bereżki] pole namiotowe BdPN
    Przez mist-ery w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 20:50
  2. Smerek - nocleg (pole namiotowe)
    Przez Bamu w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-08-2010, 21:54
  3. [Ustrzyki Górne] Pole namiotowe
    Przez Soldau w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2005, 13:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •