Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Poszukiwany Chłopak z zieloną chustą! :)

  1. #1
    matildae
    Guest

    Domyślnie Poszukiwany Chłopak z zieloną chustą! :)

    To ja jeszcze i tu wlepie swój wątek, wiem ze jestem upierdliwa, ale ju jakis większy ruch - do tych, którzy buszowali po bieszczadzkich szlakach i bezszlakach w ubiegłym tygodniu (do piątku 19.08 ) - nie umiem powiedzieć nic bardziej konkretnego, bo niestety nic nie wiem, ale może ktoś spotkał na swej drodze takich dwóch gości, z których jeden miał charakterystyczną dużą
    ciemnozieloną chustę, taką jakby drobniutką sieć.. króciutko ostrzyżony, włosy jasne, oczy ciemne, zielony plecak, jak
    wojskowy... hmm, no ta chusta - rzecz zdecydowanie oryginalna.. I wyglądali z kumplem na konkretne maszerowanie.. To dla mnie
    ważne, więc szukam w ciemno - może komuś się z kimś kojarzy? Wracali w piątek z Ustrzyk Górych PKSem do U. Dolnych, a potem - no właśnie, dokąd potem? Czekali na autobus, jeśli się nie mylę, o 16.40, co wg rozkładu wygląda na Przemyśl, ale to nic pewnego.. Może komuś z Przemyśla lub okolic coś się nasuwa? W Bieszczadach tak często spotyka sie wielokrotnie tych samych ludzi, ale niestety nie wszystkich, może ktoś spotkał akurat tych dwóch? Kumpel był ciemnowłosy, z zarostem i zdaje się w okularach, granatowa kurtka, wieku nie umiem oceniać, ale obaj raczej góra 30. Głupie to, ale spróbować można, co to szkodzi? Pozdrawiam :)

  2. #2
    galliano78
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matildae
    Głupie to, ale spróbować można, co to szkodzi? Pozdrawiam
    Dla mnie wcale nie glupie. Nie moge Ci pomoc,bo zielonej chusty nigdy nie mialem:). Szkoda ze mnie tak nie poszukujesz :D

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    28

    Domyślnie

    MAm nadzieje, ze go znajdziesz. Ja tez szukalam kogos kogo poznalam w Wetlinie.....niestety nie udalo sie ale mile wspomnienia pozostaly :P

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. ZDUN poszukiwany
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 21:31
  2. Poszukiwany nocleg 29.IV - 3.V
    Przez Mikita w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-04-2007, 22:25
  3. Zatęchły namiot :(
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2006, 15:58
  4. Poszukiwany
    Przez Jaro w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-03-2004, 21:29

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •