Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Jaki jest stan drogi od zjazdu z obwodnicy do Sękowca ?

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Jaki jest stan drogi od zjazdu z obwodnicy do Sękowca ?

    Już za niecałe 3 tygodnie jadę w Bieszczady.
    Mam pytanie o stan drogi lokalnej od zjazdu z obwodnicy do Sękowca i Zatwarnicy. Pamiętam ją dobrze, ale z września i początku października roku ubiegłego. Czy są zmiany na lepsze, czy na gorsze ?
    Połatanego i pofałdowanego asfaltu się nie boję, gdyż mój samochodzik po takiej nawierzchni prawie że płynie. Żadnych wstrząsów, a kołysanie jak na okręcie.
    Najgorsze są jednak zdradliwe, często zalane deszczem dziury - tego się obawiam.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie

    Drogi Stały Bywalcze stan drogi po tym jak panu który jechał jako trzeci w kolumnie samochodów wyleciał silnik na jednej z dziur na przewężreniu :) poprawił się .Nie rozpędzisz się zbytnio, ale największe doły zostały załatane, więc urwanie koła lub wypadnięcie silnika Ci nie grozi

  3. #3
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Jechałem wiosną (maj), było jak zwykle, czyli dziurawo ale nie tragicznie. Z Dołżycy do Buka znacznie gorsza
    Długi

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Ocena Dlugiego aktualna . Sam zastanawialem się która lepsza : Berehy Górne - Dwernik czy Dwernik - Sękowiec :) (w Chmielu pogubilem kolpaki ) . A wracalem "skrótem" na Rajskie (prędkość jak na poprzednich "drogach")


    Pozdrawiam
    PF

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Ale , ale ,.... tą drogą musial niedawno przejechać Piotr . Myślę ze Wie najlepiej ...... W razie czego slużę nr telefonu (miejscowego)

    Pozdrawiam
    PF

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrekF
    tą drogą musial niedawno przejechać Piotr
    Coś tam ze dwa razy jechałem. Co tu duzo gadac - do bani. Na szczęście najgorsza jest tradycyjnie tylko na odcinku od końca Berehów do Nasicznego, potem ujdzie.
    Ale, ale - czy SB nie miał na mysli drogi od zjazdu z obwodnicy k/Procisnego do Zatwarnicy? On zdaje sie tamtędy jeździ do Sękowca, a nie od Berehów. Ta ujdzie, chociaz z roku na rok gorsza, mimo łatania.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie

    Ale, ale - czy SB nie miał na mysli drogi od zjazdu z obwodnicy k/Procisnego do Zatwarnicy? On zdaje sie tamtędy jeździ do Sękowca, a nie od Berehów
    Oczywiście, że tę drogę mam na myśli. Z obwodnicy zjeżdżam za Smolnikiem, a przed Procisnem. Przepraszam, że wcześniej tego nie sprecyzowałem.

    Ale drogą z Berehów G. do Sękowca, via Nasiczne i Dwernik - Piekiełko (najlepszy lokal gastronomiczny w III RP), również kiedyś jechałem własnym samochodem. Było to o tyle wygodne, że nie musiałem zmieniać biegów (cały czas na 2-gim). No i jechałem całą szerokością jezdni i slalomem, chociaż byłem trzeźwy. Za to nie było tam korków ! :D
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie

    Calą szerokością i slalomem (bez względu na stan "ducha" :) ) nadal i oczywiście że też mialem na myśli drogę od Smolnika do Sękowca . Tę z BG do Dw to ja tylko porównawczo (bo porzecież powinny się różnić chocby swoim "stanem")

    Pozdrawiam
    PF
    ps. powinno podziwiać się miejscowych i rozumieć dlaczego jeżdżą slalomem ( a nie : ale .... jak stodola ) . Nawet policja rozumie powód ich slalomu i nie chce ....... no chyba że chce

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie stan drogi

    Jedyna nieprzyjezdną droga dla autokarów jest odcinek Lutowiska-Polana. Pozostałymi prowadzę wycieczki autokarowe. Nie jest tak źle jak powszechnie się uważa. Moją ukochana trasą jesy Dołżyca-Terka, częściowo fatalna ale przeurocza. Na drugim miejscu stawiam Dwernik-Brzegi Górne. Polecam. Co najciekasze kierowcy mają największe problemy z małą obwodnicą, zjazd serpentynami. W Polańczyku czuć swąd "hamulców". Miskę olejową kierowca autokaru zgubił raz w okolicy Złobka, a drugi raz na serpentynach koło Polańczyka. poduszka powietrzna wypadła w okolicach Polanek. grupa była szczęśliwa bo mogła zmiedzić Sine Wiry.

  10. #10

    Domyślnie

    Moją ukochana trasą jesy Dołżyca-Terka, częściowo fatalna ale przeurocza. Na drugim miejscu stawiam Dwernik-Brzegi Górne.
    tak a'propos drogi Dwernik - Brzegi Górne to w przyszłym roku spodziewajcie się nowiutkiej nawierzchni. Starostwo wygrało projekt na jej remont. Z resztą Smolnik skrzyż. - Zatwarnicy też bedzie nówka :D o ile pamiętam kwota inwestycji to około 6 mln. zł :!
    Pozdrawiam
    Marcin

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Stan techniczny drogi Dwernik - Zatwarnica
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 14-04-2016, 10:13
  2. Aktualny stan szlaków
    Przez WojtekR w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 12:15
  3. Pytanie , stan wód na ...
    Przez joorg w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 22:59
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-04-2006, 08:45

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •