Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Życie w bieszczadach

  1. #11
    traper-niedzwiedz
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    po co mu naokoło 10 osób Question Question ...bo czegoś tu nie kumam
    nie mam generalnie nic do ludzi więc chciałbym jechać z kimś bo to ciekawiej; chcę uciec od cywilzacji i społeczeństwa a to różnica...
    drugie primo jest takie, że jeżeli sprawa by sie nagłośniła to by tylko działało na moją korzyśc (walka o terytorium to jest to co lubie) ;];];];]

  2. #12
    traper-niedzwiedz
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    robi to w sposób jeszcze raz powtarzam świadomy i jak najbardziej cywilizowany
    nie zgodze się, bo nie to rozumiem przez dzikość. oczywiście jeżeli zbierasz po sobie śmieci to zachowujesz się w sposób cywilizowany (a raczej godny człowieka ale dzikość polega na tym żeby nie produkować śmieci w ogóle... bo po czym...
    inaczej: przez wyjazd na dziko rozumiem wyjazd z nożem, śpiworem, zapałkami itp żywienie się tym co da las i życiem całkiem w zgodzie z naturą...

    a świadomość to jest zupełnie coś odwrotnego do cywilizacji...

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez traper-niedzwiedz
    drugie primo jest takie, że jeżeli sprawa by sie nagłośniła to by tylko działało na moją korzyśc
    Człowieku nie rozumiesz, że worek to w całości teren BPN i jakiekolwiek biwakowanie w miejscach do tego niewyznaczonych jest zabronione. Wiem, ze jak się bardzo chce to wszystko jest możliwe , ale jeśli chcesz tą sprawę rozdmuchać to niby w jaki sposób ma to zadziałać na Twoją korzyść...bo nie kumam??

    Cytat Zamieszczone przez traper-niedzwiedz
    (walka o terytorium to jest to co lubie) ;];];];]
    jaka walka??
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Ok traper każdy lubi to co lubi ..o gustach się nie dyskutuje. W każdym razie życzę powodzenia w dziczy
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka20
    Człowieku nie rozumiesz, że worek to w całości teren BPN
    Oj Anyczka, Anyczka!
    Prawie 10.000 hektarów to Nadleśnictwo Stuposiany, którego większośc leży w "worku" (dla przykładu chatka na polanie K. też leży na terenie Ndl. Stuposiany a nie w BdPN). W worku biwakowanie w BdPN poza wyznaczonymi miejscami jest zabronione ustawowo, a na terenie nadleśnictwa jest zabronione ze względu na strefę przygraniczną.

    A pomysł zamieszkania w kilka kilkanascie osób w "dziczy" worka - superrr!!! Polecam hotel "Pod Bukowym Berdem", ew. "Siedlisko Carpathia", no w sumie może też być "Wilcza jama"

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    Oj Anyczka, Anyczka!
    tak..wiem, wiem

    Cytat Zamieszczone przez barszczu
    Polecam hotel "Pod Bukowym Berdem", ew. "Siedlisko Carpathia", no w sumie może też być "Wilcza jama"
    hehehe
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  7. #17
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Czasami chciałabym uciec od rzeczywistości. Tylko mam problem. Mieszkam w Bieszczadach. Dokąd my możemy uciec.
    Jak to "dokąd"? Zwiewaj do Warszawy! Tu można się zaszyć, jak nigdzie indziej :D

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy
    Jak to "dokąd"? Zwiewaj do Warszawy! Tu można się zaszyć, jak nigdzie indziej
    Boże to byłby koszmar. Nawet tam kilka razy byłam ale wolę przemilczeć wrażenia.

  9. #19
    Marcowy
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Marcowy napisał:

    Jak to "dokąd"? Zwiewaj do Warszawy! Tu można się zaszyć, jak nigdzie indziej

    Boże to byłby koszmar. Nawet tam kilka razy byłam ale wolę przemilczeć wrażenia
    Ale przynajmniej poznałaś PRAWDZIWĄ DZICZ, a nie jakąś tam udawaną, bieszczadzką...

  10. #20
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez traper-niedzwiedz
    przez wyjazd na dziko rozumiem wyjazd z nożem, śpiworem, zapałkami itp żywienie się tym co da las i życiem całkiem w zgodzie z naturą...
    Hłe hłe hłe.
    Znaczy się weź lagę, dogoń wilka lub misia, zabijj, będziesz miał śpiwór i papu na parę dni.
    Ogień rozpal pocierając patyki lub waląc kamień o kamień. A reszta ubioru??? Z Kompasu?
    Ze śpiworem, zapałkami w zgodzie z naturą Hłe hłe hłe, oj bo dostanę zajadów.
    Jest jeden taki miłośnik natury w Hulskiem. Mieszka w tipi, ale tylko latem. Na zimę wraca do domu, do mamy.
    Pozdrawiam
    Długi

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •