Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Życie w bieszczadach

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar domina
    Na forum od
    11.2005
    Rodem z
    Opole
    Postów
    188

    Domyślnie

    Z tym zniechęcaniem to raczej syzyfowa praca, przynajmniej jeśli chodzi o to forum. Okłamywalibyśmy sami siebie mówiąc (mniej lub bardziej świadomie), że nie chcemy mieszkać w Bieszczadach czy łazić bieszczadzkimi szlakami (lub nieszlakami:)).
    Ja w każdym razie nie zniechęcam się, marzę i mam nadzieję...Inna sprawa, że pewnie zupełnie nie zdaję sobie sprawy z trudów życia w Bieszczadach, bo byłam tam tylko kilka dni we wrześniu (i to przy pięknej pogodzie!). Po tych kilku dniach przyznać jednak muszę, że u Karoliny jest naprawdę pięknie i chętnie tam jeszcze zajżę :)
    pozdrawiam wszystkich
    Domina

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar Karolina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Serednie Małe
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez domina
    Po tych kilku dniach przyznać jednak muszę, że u Karoliny jest naprawdę pięknie i chętnie tam jeszcze zajżę :)
    Cieszę się że ci się u nas podobało. Oczywiście zapraszam częściej
    pozdrawiam

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar Karolina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Serednie Małe
    Postów
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Karolinko mieszkasz w tak pięknym miejscu, że sama Ci zazdroszczę. Twoja dolina to przedsionek raju. Mam nadzieję, że kiedys rzucisz zdjęcia tego miejsca do netu.
    Na forum zdjęć nie umiem wrzucić czasem jakies pojawiają się na odkryjbieszczady no i są na naszej stronie- jest trochę nieaktualna ale zdjęcia ładne są www.stadnina.megapolis.pl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •